Jump to content

bloodminister

WG Staff
 • Content Сount

  310
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [WG]

4 Followers

About bloodminister

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. bloodminister

  Pytanie

  Prosimy trochę więcej informacji - klasa, tier, oczekiwania?
 2. Tak - jak założyłeś konto na Steamie a potem połączyłeś je ze swoim kontem WG, to możesz odpalić swoją grę z launchera WG Game Center :)
 3. bloodminister

  Aktualizacja 0.10.5: Wielka bitwa

  Częściowo się zgadzam, ale już nie gadaj, że nikt DDków rakietami AP nie atakował. To, że nie są tak skuteczne na DDkach to inna sprawa. A co do skuteczności rakiet AP przeciwko krążkom też mówiło się bardzo dużo, więc ostatecznie też myślę, że dobrze się stało. Konkretnie - nie. DDki to klasa, na którą polują wszyscy inni bo mają największy wpływ na przebieg gry. Ciężej zadać im teraz obrażenia? Spotuj. Poza tym wybrane linie lotni mająinne skuteczne bronie przeciwko DDkom - amerykańska bomby HE, niemiecka szybkie torpedy, itp.
 4. bloodminister

  Waterline: co dalej?

  Procent graczy na lotniskowcach na przestrzeni ostatnich miesięcy rośnie a nie spada.
 5. bloodminister

  Elbing X

  Panowie, proszę o bardziej konstruktywne komentarze :) No i nadal jest - pierwszej linii. Trochę więcej różnorodności. Po co tworzyć drugą linię, która byłaby dokładnie taka sama? Nie zrozum mnie źle - tym okrętom bardzo przydałby się hydro do siedzenia w dymie. No ale jest jak jest - czyli od T9 całkiem nieźle.
 6. bloodminister

  Aktualizacja 0.10.5: Wielka bitwa

  To poproszę o może bardziej konstruktywne opinie na temat zmian w lotniskowcach. Bo mam wrażenie, że granie nimi stało się tylko odrobinę trudniejsze ze sporą korzyścią dla graczy DDkowych :) Co do popularności, gra nimi teraz nieporównywalnie więcej graczy niż przed jakimkolwiek reworkiem. Statystyczny gracz zyskuje na wprowadzonych przez nas zmianach - czyli kontenerach z flagami za misje. Wiem, że może się to nie podobać ale na razie nie ulegnie to zmianie.
 7. bloodminister

  Elbing X

  Cóż, ma inne specjalności - super mocne APki, i w miare dobre AA
 8. bloodminister

  Elbing X

  Również mi się podoba. Linia jako taka jest dosyć kiepska, ale pokazuje swój pazur właśnie od T9, a dobrze wykorzystany Elbing szybko zjada wrogie krążki i bbki. Oczywiście nawet t9 i 10 nie nadają się na walki z innymi ddkami w grze, ale to chyba już wszyscy wiedzą :)
 9. Jeżeli pytasz się, czy możesz przenieść postęp swojej gry z launcher WG Game Center na Steama - nie ma takiej możliwości.
 10. bloodminister

  Wielka bitwa / opinie

  To normalne, że większość wykorzystała te startowe 'kupony' i teraz już nie ma tak łatwo :)
 11. bloodminister

  Niemieckie pancerniki kapitan 2021 pod dodatkową

  Również wydaje mi się że propozycja tego builda od @brzeczyszkiewicz123 jest dobra dla niemieckich BBków :) Naciśnij na swój nick w grze -> Nagrody codzienne
 12. bloodminister

  Stacja rekrutacyjna: żetony społeczności

  Eh, już im parę razy zwróciłem na to uwagę. No nic, bierę się do roboty!
 13. bloodminister

  Wielka bitwa

  Farma farmą, ale i tak dałeś się porobić Satsumie :) Jakie wrażenia z samych superpancerników?
 14. bloodminister

  Stacja rekrutacyjna: żetony społeczności

  Kto wie - żetony dopiero co się pojawiają, więc daj nam chwilę :)
 15. Wiesz, nie znam się specjalnie na AL,a le na specjalnie płaskie to one nie wyglądają, he he ;) A tak serio, to raczej nie w najbliższym czasie, niemniej tyle już tego było, że nie zdziwiłbym się
×