Jump to content

bloodminister

WG Staff
 • Content Сount

  28
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [WG-EU]

About bloodminister

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dowódcy! Na oficjalnym serwerze World of Warships na Discordzie powstała właśnie sekcja polskojęzyczna! Aby dołączyć do nas na Discordzie, klikni tutaj. Następnie w kanale optional-channels-click-here naciśnij na ikonę polskiej flagi. Obecnie dostępne polskojęzyczne kanały to: Jeżeli zajdzie kiedyś taka potrzeba, to otworzymy kolejne. Teraz zapraszamy Was wszystkich do dołączenia na serwer i udziału w dyskusjach dot. WoWs (i nie tylko)!
 2. bloodminister

  Dev Blog: ST 0.9.8 Urodziny WoWs, stocznia.

  Jeszcze brak info na ten temat, ale wkrótce powinniśmy to ogłosić.
 3. Dowódcy! Jedną z głównych funkcji, która zostanie wprowadzona do gry w aktualizacji 0.9.8 będzie nowy tymczasowy typ bitwy z nierównomiernym rozmieszczeniem okrętów na drużynę - Asymetryczna bitwa. Drużyny w Asymetrycznej bitwie będą się różnić pod względem liczby okrętów i ich poziomów, ale zadbaliśmy o to, aby siła obu drużyn była jak najbardziej wyrównana. Dzisiaj przygotowaliśmy krótką ankietę, aby poznać Waszą opinię na temat skuteczności różnych składów drużyn w trybie Asymetrycznej bitwy. Aby wziąć udział w ankiecie, musisz wykonać kilka prostych kroków: Kliknij link: https://proships.ru/stat/meta/asyn/. Wybierz region serwera na którym grasz z listy. Zaloguj się na swoje konto Wargaming. Następnie zobaczysz różne składy drużyn w trybie Asymetrycznej bitwy. Wystarczy, że wybierzesz drużynę, która Twoim zdaniem wygra w każdej bitwie, i kliknij przycisk „Win” (Wygrana). Jeśli nie jesteś pewien wyniku bitwy, możesz nacisnąć przycisk „Draw”(Remis). W celu zebrania odpowiedniej ilości danych, prosimy każdego uczestnika ankiety, aby wybrał wynik dla przynajmniej 10-20 różnych bitew. Dziękujemy za udział w ankiecie i życzymy wszystkim powodzenia na morzu!
 4. bloodminister

  START Rakiety SpaceX

  Już nawet zdążyła wylądować ;)
 5. bloodminister

  Greyhound

  Pozwólcie w takim razie, że założę osobny watek :) @turkina @piterski74
 6. bloodminister

  Książki marynistyczne

  Tutaj piszemy o i polecamy sobie książki o szeroko pojętej tematyce marynistycznej, czyli okrętach, bitwach morskich, morskich operacjach wojennych, itp. Pamietajcie, żeby napisać coś więcej na temat danego tytułu poza rzuceniem jego nazwą ;)
 7. bloodminister

  Greyhound

  Dzięki, bardzo ciekawy wątek! Jest też jakiś podobny dotyczący książek?
 8. bloodminister

  Greyhound

  Będąc w temacie, polecacie jakieś inne filmy związane z okrętami/marynarką wojenną w klimacie II Wojny? (Oczywiście poza Das Boot).
 9. W sprawie OFICJALNYCH koszulek (jak i w tej chwili masek) WoWs zapraszam tutaj. To teraz jedyne miejsce, gdzie można je zakupić z naszym błogosławieństwiem :)
 10. Zdążyłem się już zorientowac niestety, że CVki nie są ulubienicami społeczności. Spoko, przyjęte do wiadomości ;) Niewykluczone, że wkrótce coś w tej sprawie ulegnie zmianie ;) A tak poza tym to witam uprzejmie!
 11. Po pierwsze gratulacje dla @MW_RP. 4 lata piechotą nie chodzą, a to już całkiem przyzwoity wynik! Natomiast co do ewentualny błedów w grze, jak ktoś wyżej już wskazał - proszę pisać do supportu:)
 12. bloodminister

  Poznań Game Arena 2020

  Ponieważ sytuacja związana z pandemią koronawirusa ciąge się zmienia i nie mamy gwarancji, że PGA rzeczywiście się odbędzie w tym roku, na tę chwilę postanowiliśmy nie brać udziału w tym wydarzeniu i skupić się na innych wydarzeniach online. Niewykluczone, że ta decyzja jeszcze ulegnie zmianie, ale obecnie niestety nie przewidujemy organizacji wydarzeń offline w 2020.
 13. bloodminister

  Poznań Game Arena 2020

  Z tego co wiem, to w związku z pandemią, WG w wycofał się z organizacji wszystkich planowanych eventów offline w tym roku. Upewnię się, czy nie da się nic z tym zmienić, ale wydaje mi się, że jest już zbyt blisko samych targów, aby coś oficjalnego planować.
 14. bloodminister

  Nowy Community Manager melduje się na pokładzie!

  Nie da się ukryć, że jest mnóstwo ograniczeń co do zmian jakie możemy wprowadzić do gry, szczególnie biorąc pod uwagę jak dużo osób stale gra w WoWs. Nie zmienia to faktu, że postaram się ułatwić komunikację na linii społeczność - deweloperzy jak tylko się da, i to jedna z największych zmian jakie mogę na początku zaoferować.
 15. bloodminister

  Nowy Community Manager melduje się na pokładzie!

  @PancernyAgrest Trochę na wyrost to porównanie z chirurgiem. Nikt nie mówi że WG rzuca mnie bez żadnego przygotowania na głęboką wodę, a częścią mojej pracy jest teraz wdrożenie się w problemy społeczności. Nie widzę przy tym nic złego w prośbie o dodatkowy feedback, jeżeli ktoś chce mi zwrócić na coś szczególną uwagę. Nikogo przy tym do nieczego nie zmuszam ;)
×