Jump to content
Forum Shutdown 28/7/2023 Read more... ×

bloodminister

WG Staff
 • Content Сount

  904
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13497
 • Clan

  [WG]

About bloodminister

 • Rank
  Community Team Lead
 • Insignia

Profile Information

 • Location
  Prague

Recent Profile Visitors

4,995 profile views
 1. bloodminister

  Tickets now available! - WoWS Sails to Madrid

  Thank you, it was a pleasure to be there in Madrid and meet some of you guys :)
 2. bloodminister

  Tickets now available! - WoWS Sails to Madrid

  That's correct! Thank you for noticing it, fixed. The event is indeed happening on Monday. This event is exclusive to WoWs players. The Museum will be only open to us :)
 3. bloodminister

  Public Test 12.5 - Bug Reports

  Commanders! If you find any bugs during the Public Test of 12.5, please report them here! Please try to provide replays and screenshots wherever possible
 4. bloodminister

  Public Test 12.5 - General Feedback

  Commanders! Update 12.5 brings a new iteration of Asymmetric Battles, improved bot AI, and other new features. Check out our Developer Bulletin and get involved. See you on the Public Test Server! Round 1 Schedule Starts: Thu. 01 Jun. 18:30 CEST (UTC+2) Ends: Tue. 06 Jun. 07:30 CEST (UTC+2)
 5. bloodminister

  Dropy Discord w aktualizacji 12.1

  Jeżeli go nie widzisz, to masz już dostęp do serwera i nie potrzebujesz wpisywać tej komendy. Automatycznie dostaniesz drop.
 6. bloodminister

  Waterline: Roadmap Update – Spring 2022

  Hi! It should actually be available in the very near future. While I can't give you any specific dates make sure you follow our portal for news, cause it should appear there first :)
 7. bloodminister

  Koszmar na discordzie

  Już poprawiamy, bo i tu i tu jest nieprawidłowa :D
 8. bloodminister

  Koszmar na discordzie

  To są same typowe giveawaye. Niemniej raz będzie to po parę kontenerów dla 2 osób, a raz po jednym kontenerze dla 100 osób - w tym czarnopiątkowe, mikołajkowe i z okrętami premium.
 9. bloodminister

  Koszmar na discordzie

  Przejdź kolejny raz autentykację - w dowolnym kanale na oficjalnym Discordzie użyj komendy /auth i postępuj zgodnie z dalszymi krokami. Jeżeli to nie zadziała to opuść serwer i wejdź na niego ponownie. To na pewno rozwiąże problem.
 10. bloodminister

  Koszmar na discordzie

  Który dokładnie event? Jaka strona? Pomożemy jak się da :) To że robimy eventy na Discordzie jest chyba normalne i nie znaczy , że nie robimy ich w innych miejscach :)
 11. bloodminister

  Discord Drops: Black Friday Edition

  If it did not yet - it will appear on your account within a couple of hours today!
 12. bloodminister

  PTS 0.11.11 - Dyskusja ogólna

  Dowódcy! Aktualizacja 0.11.11 to m.in. obchody Nowego Roku, Stocznia, Okręty obfitości, potyczki i inne nowości. Rzućcie okiem na Biuletyn deweloperów i witajcie w teście! Do zobaczenia na serwerze testu publicznego!
 13. Dowódcy! Z powodu problemu technicznego +2% premia do wszystkich zdobytych dublonów w Przepustce bitewnej nie działa poprawnie. Po zakończeniu przepustki bojowej 0.11.10 otrzymacie od razu wszystkie brakujące dublony. Przepraszamy za niedogodności
 14. bloodminister

  Results – Chips for Treats!

  We had a technical issue, but they are being processed now :)
 15. bloodminister

  Aktualizacja 0.11.10 - Dyskusja ogólna

  Dowódcy! Witajcie w nowej aktualizacji WoWs 0.11.10. Prosimy Was o wszelkie opinie na jej temat w komentarzach w tym wątku. Zapraszam do wypełnienia ankiety dot. aktualizacji 0.11.10. Ankieta będzie otwarta do 7 grudnia 2022 roku i możecie zapisać w niej swoje odpowiedzi - nie musicie więc wypełniać pytań dotyczących funkcji, których nie mieliście jeszcze okazji sprawdzić. Dziękujemy za Wasz feedback!
×