Jump to content

Tomeco

Players
 • Content Сount

  3
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4338
 • Clan

  [PVVC]

About Tomeco

 • Rank
  Seaman
 • Insignia
 1. Tomeco

  Submarines in Ranked and Co-op Battles

  I just had a couple of ranked battles, and it's really fun when the submarine is just flanking fleet completely undetected, sending torpedos, which are really hard to avoid. I know, I know, there is plenty smartasses, who gone say: It easy, I'm a noob and I don't know how to play this game. Get lost. Thx Wargaming, I loooooooooooooooooooooooooove submarines. This day is a day when I stopped playing ranked games. Please tell me when You going to put submarines -which we love so much - to random games. I want to know when will be my last game in World of Gambling.
 2. Skoro ten okręt się zanurzał, bo tonął, to jak torpedy przeszły pod nim, po czym trafiły mnie? Przecież powinny zatrzymać się na tonącym okręcie. Czy też mają – zgodnie z Wargamingową interpretacją historii - możliwość omijania obiektów pod wodą?
 3. Bardzo mi się podobało, że mimo kręcenia dupą w moim Huanghe torpedy spokojnie skręcały za mną i mi przywaliły w dupsko. Dając mi jednocześnie możliwość wystawienia się na ostrzał artyleryjski z pozostałych okrętów, przez to, że wiałem przed torpedami. Ale teraz wisienka na torcie. W drugim rzucie między mną a okrętem podwodnym był wrak, który tonął. Torpedy magicznie przez niego przeniknęły, po czym trafił mnie. Świetna zabawa WG. Po prostu elegancka. Naprawdę bardzo mi się teraz World of Warships podoba. Proponuję dodać coś jeszcze poza okrętami podwodnymi, śmigającymi pod wodą ponad 20 węzłów na godzinę z naprowadzanymi torpedami i holenderskimi samolotami wyskakującymi z dupy. Na przykład samonaprowadzające się rakiety przeciw-okrętowe, wystrzeliwane przez pana Tadka, z okalających mapę wysp. Fantazje, że ta gra ma jakikolwiek akcent symulacyjny stał się wspomnieniem lata temu, ale nie ­sądziłem, że idziecie tak ostro w stronę arkadówki. Rewelacja.
×