Jump to content

__Rogue__ONE__

Players
 • Content Сount

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1250

About __Rogue__ONE__

Recent Profile Visitors

466 profile views
 1. __Rogue__ONE__

  Letnia wyprzedaż!

  Tylko tyle że WG wiedząc o błędzie od samego rana na wiele godzin przed filmikiem flamu nawet się nie pofatygowało żeby gdziekolwiek poinformować graczy o tym błędzie. Tylko tyle i aż TYLE, za pewne licząc na to że i tak oscamują ludzi na kasę, a nuż nikt się nie zorientuje ze taki błąd jest/był i żadnych zwrotów nie trzeba będzie robić.
 2. __Rogue__ONE__

  Letnia wyprzedaż!

  Właśnie ma związek z obecną sytuacją bo ten mityczny communication gap nie dotyczy tylko zamieszczonego przez ciebie cytatu, ale również wszelkiej maści eventów/PROMOCJI/wyprzedaży i tego jak nie dbale są robione te oferty oraz ich tłumaczenia przez co gracze są wprowadzani w błąd. Nie 1-szy raz jest taka sytuacja a śmiem twierdzić że jest to robione z premedytacją. Poczynając od pamiętnego eventu na PR każdy jeden kolejny to zawsze jest jakiś błąd ze strony WG w tłumaczeniu lub interpretacji zasad danego wydarzenia czym dobitnie developer pokazuje jak traktuje i w jakim poważaniu ma swoją bazę graczy.
 3. __Rogue__ONE__

  Letnia wyprzedaż!

  przecież na ostatnim Q&A mówiliście że nie macie żadnych problemow z komunikacją Wy -> gracze hahahahahahahahahhahaha
 4. __Rogue__ONE__

  Brak flag za osiągnięcia

  Super że wiesz ile gier grają ludzie dziennie i że tych co grają sporo jest bardzo mało jak sam ująłeś ułamek procenta ) hmm może 0.2 % i ile w tych grach robią osiągnięć, pewnie to bardzo tajne dane jak operacje CIA i nie można się nimi dzielić, ale ja grając te 5-8 bitew dziennie spokojnie robiłem po 5-6 różnych osiągnięć czyli dziennie miałem te 50 -60 sygnałów. Winszuję również tak dogłębnych danych ile grają wszyscy ludzie na serwerach oraz co ile bitew i jakie osiągnięcia uzyskują ci nawet najlepsi gracze. Już nie przeszkadzam i nie zaśmiecam tego zacnego forum moimi błędnymi wnioskami i wypocinami. Ważne że zmiana jest na DUŻY + w co jak widzę wierzysz całym sobą i starasz się aby każdy w to wierzył tak samo mocno jak Ty.
 5. __Rogue__ONE__

  Brak flag za osiągnięcia

  Tracą wszyscy i ci słabsi i ci lepsi gracze, dlaczego? Słabszy gracz wygrywa mniej bitew a żeby zdobyć te kontenerki trzeba robić bazowy exp w WYGRANYCH bitwach więc musi on zagrać WIĘCEJ BITEW i jeżeli zakłada sygnały to zużywa w tym czasie większą ilość sygnałów ( bo musi rozegrać więcej bitew bo jest słabym graczem ). Dobry gracz traci podwójnie bo kiedyś farmił te sygnały dziennie po powiedzmy 50-60 sztuk bo grał dobrze, robił osiągnięcia każdego dnia, teraz tych sygnałów ma kolosalnie mniej.
 6. __Rogue__ONE__

  Czy jest możliwość wyłączenia czatu w bitwie.

  Możesz usunąć czat modem Aslaina. Można też ( chyba ) zablokować wiadomości od graczy ale ( chyba ) nie blokuje to informacji o pingowaniu oraz informacji o komunikatach wydawanych za pomocą F3/F4 itp. ( tych z karuzeli wiadomości )
 7. __Rogue__ONE__

  RU czy EU

  O proszę kolejny event na RU wystartował dziś, jakoś na EU tego nie widzę na stronie głównej w wiadomościach https://worldofwarships.ru/ru/news/sales-and-events/gvk-contest/ Jak się tam gra to nie wiem dokładnie, ale faktycznie też tak słyszałem że poziom jest w sumie taki sam jak na EU ale jednak gra się ciut inaczej, jest mniej kampy a więcej ruchu przez co bitwy są ciekawsze i bardziej urozmaicone. Że nie jest tak nudno jak na EU.
 8. __Rogue__ONE__

  RU czy EU

  Chyba nie do końca mnie zrozumiałeś albo ja żle się wyraziłem. Chodzi mi o eventy/konkursy organizowane przez WG/ProShips na RU, takie jak pokazałem w 1-szym poście, bo jakoś na EU nigdzie nie widzę informacji na temat takich eventów/konkursów, może patrzę nie tam gdzie trzeba jeżeli możesz to podeślij na priv linki do tego typu wydarzeń. Wiem że są misje/zadania/drobne wydarzenia typu: zatop 5 okrętów -> nagroda 4 kamuflaże.
 9. __Rogue__ONE__

  RU czy EU

  Czyli reasumując na EU takich eventów i tak często, nie ma, a jeżeli nawet są to bardzo sporadycznie?
 10. __Rogue__ONE__

  RU czy EU

  Hmm ok, ten Kots to jest ten turniej organizowany przez WG? To nawet nie wiedziałem że to nie jest zapoczątkowane i wymyślone przez WG. Odnośnie CC to masz rację ale chyba tylko po części bo o ile się dobrze orientuję to mają oni konta PRASOWE na które mają regularnie przelewane ( że się tak wyrażę ) środki w postaci dziesiątek/setek tysięcy dublonów i bardzo dużej ilości flag/kamuflaży. To nie jest tak że im czegoś zazdroszczę lub wypominam, ale gdyby część z tych środków przeznaczyć na takie eventy jak są na RU? W tej kwestii o tym wspominam że może za duża ilość tych zasobów idzie w kierunku CC a można by to spożytkować dla całej społeczności danego serwera :) Może jakiś moderator tego forum albo opiekun społeczności by się wypowiedział w tym temacie, czemu tam mogą być takie eventy a tutaj nie? Zobaczymy :) Pozdrawiam.
 11. __Rogue__ONE__

  RU czy EU

  @WojenneGrySzorujaDno oraz @Zlociutk1 dziękuję za wpisy, w końcu coś na temat. W sumie to dlaczego tam może WG i ten proships organizować różnego rodzaju eventy a na EU czegoś takiego nie ma? Czyżby to nieudolność opiekunów społeczności na EU, może im się nie chce, albo te środki idą że tak powiem na CC i ich zbyt dużą ilość? Zastanawiające jest to.
 12. __Rogue__ONE__

  RU czy EU

  Osobiście polecili mi na jednym strimie wyłączyć czat modem, co też uczyniłem. Chodziło mi raczej o to czy na serwerze EU też są takie eventy i czy są one równie często. Byłem ostatnio na strimie oficjalnym PL WG z tym Ministrem czy jak on się nazywa ( sry nie pamiętam, nie chciałem obrazić ) i mówił że wszystkie serwery są traktowane RÓWNO i stąd moje pytanie.
 13. __Rogue__ONE__

  RU czy EU

  Dzień dobry, jestem w sumie nowym graczem ale po tym co zobaczyłem mam wrażenie że żle wybrałem serwer na którym gram. Wszystkie informacje pochodzą od pewnego użytkownika który gra na RU i jest obecny na discordzie Mageta oraz zamieszcza tam dla kilku graczy grających na RU informacje o eventach oraz kodach promocyjnych ( akurat tych nie chciało mi się liczyć, zbyt wiele tego ). Więc to są eventy tylko z tego roku na serwerze RU. Teraz rodzi się pytanie czy na EU też są takie same/lub podobne eventy oraz w podobnej liczbie? Bo być może omijają mnie pewne informacje/wiadomości? https://worldofwarships.ru/ru/news/sales-and-events/catch_the_star/ https://worldofwarships.ru/ru/news/sales-and-events/ochakov_protiv/ https://worldofwarships.ru/ru/news/sales-and-events/get_missouri/ https://worldofwarships.ru/ru/news/event/battle_of_forts/ https://worldofwarships.ru/ru/news/sales-and-events/old_friends_gold/ https://worldofwarships.ru/ru/news/sales-and-events/victorious_battles/
×