Jump to content

__Rogue__ONE__

Players
 • Content Сount

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  470

About __Rogue__ONE__

Recent Profile Visitors

257 profile views
 1. __Rogue__ONE__

  RU czy EU

  O proszę kolejny event na RU wystartował dziś, jakoś na EU tego nie widzę na stronie głównej w wiadomościach https://worldofwarships.ru/ru/news/sales-and-events/gvk-contest/ Jak się tam gra to nie wiem dokładnie, ale faktycznie też tak słyszałem że poziom jest w sumie taki sam jak na EU ale jednak gra się ciut inaczej, jest mniej kampy a więcej ruchu przez co bitwy są ciekawsze i bardziej urozmaicone. Że nie jest tak nudno jak na EU.
 2. __Rogue__ONE__

  RU czy EU

  Chyba nie do końca mnie zrozumiałeś albo ja żle się wyraziłem. Chodzi mi o eventy/konkursy organizowane przez WG/ProShips na RU, takie jak pokazałem w 1-szym poście, bo jakoś na EU nigdzie nie widzę informacji na temat takich eventów/konkursów, może patrzę nie tam gdzie trzeba jeżeli możesz to podeślij na priv linki do tego typu wydarzeń. Wiem że są misje/zadania/drobne wydarzenia typu: zatop 5 okrętów -> nagroda 4 kamuflaże.
 3. __Rogue__ONE__

  RU czy EU

  Czyli reasumując na EU takich eventów i tak często, nie ma, a jeżeli nawet są to bardzo sporadycznie?
 4. __Rogue__ONE__

  RU czy EU

  Hmm ok, ten Kots to jest ten turniej organizowany przez WG? To nawet nie wiedziałem że to nie jest zapoczątkowane i wymyślone przez WG. Odnośnie CC to masz rację ale chyba tylko po części bo o ile się dobrze orientuję to mają oni konta PRASOWE na które mają regularnie przelewane ( że się tak wyrażę ) środki w postaci dziesiątek/setek tysięcy dublonów i bardzo dużej ilości flag/kamuflaży. To nie jest tak że im czegoś zazdroszczę lub wypominam, ale gdyby część z tych środków przeznaczyć na takie eventy jak są na RU? W tej kwestii o tym wspominam że może za duża ilość tych zasobów idzie w kierunku CC a można by to spożytkować dla całej społeczności danego serwera :) Może jakiś moderator tego forum albo opiekun społeczności by się wypowiedział w tym temacie, czemu tam mogą być takie eventy a tutaj nie? Zobaczymy :) Pozdrawiam.
 5. __Rogue__ONE__

  RU czy EU

  @WojenneGrySzorujaDno oraz @Zlociutk1 dziękuję za wpisy, w końcu coś na temat. W sumie to dlaczego tam może WG i ten proships organizować różnego rodzaju eventy a na EU czegoś takiego nie ma? Czyżby to nieudolność opiekunów społeczności na EU, może im się nie chce, albo te środki idą że tak powiem na CC i ich zbyt dużą ilość? Zastanawiające jest to.
 6. __Rogue__ONE__

  RU czy EU

  Osobiście polecili mi na jednym strimie wyłączyć czat modem, co też uczyniłem. Chodziło mi raczej o to czy na serwerze EU też są takie eventy i czy są one równie często. Byłem ostatnio na strimie oficjalnym PL WG z tym Ministrem czy jak on się nazywa ( sry nie pamiętam, nie chciałem obrazić ) i mówił że wszystkie serwery są traktowane RÓWNO i stąd moje pytanie.
 7. __Rogue__ONE__

  RU czy EU

  Dzień dobry, jestem w sumie nowym graczem ale po tym co zobaczyłem mam wrażenie że żle wybrałem serwer na którym gram. Wszystkie informacje pochodzą od pewnego użytkownika który gra na RU i jest obecny na discordzie Mageta oraz zamieszcza tam dla kilku graczy grających na RU informacje o eventach oraz kodach promocyjnych ( akurat tych nie chciało mi się liczyć, zbyt wiele tego ). Więc to są eventy tylko z tego roku na serwerze RU. Teraz rodzi się pytanie czy na EU też są takie same/lub podobne eventy oraz w podobnej liczbie? Bo być może omijają mnie pewne informacje/wiadomości? https://worldofwarships.ru/ru/news/sales-and-events/catch_the_star/ https://worldofwarships.ru/ru/news/sales-and-events/ochakov_protiv/ https://worldofwarships.ru/ru/news/sales-and-events/get_missouri/ https://worldofwarships.ru/ru/news/event/battle_of_forts/ https://worldofwarships.ru/ru/news/sales-and-events/old_friends_gold/ https://worldofwarships.ru/ru/news/sales-and-events/victorious_battles/
 8. __Rogue__ONE__

  Aktualna sytuacja w stateczkach

×