Jump to content

WnukMax

Players
 • Content Сount

  25
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2828
 • Clan

  [MKDP]

About WnukMax

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. WnukMax

  Tygodniowe misje bojowe: Operacja Dynamo

  Mój dowódca coś o tym wspominał ,że misje i kolekcje się powtarzają i że jak czegoś nie dam rady skończyć to po pewnym czasie wracają. Jeśli chodzi o kolekcje to jedziesz dalej gdzie się zatrzymałeś . Czy to prawda ? a misje ? nie wiem .Wódz nie dokończył misji by otrzymać INDIANAPOLIS , bo wylądował w szpitalu a tam używanie laptopów było zabronione(zabrali mu laptop na 2 tygodnie). Zawsze coś jest w tych kontenerach ,a weterani nie interesują się takimi rzeczami i mają wyższe cele .Nowych to bardzo interesuje. Jako weteran czujesz się poszkodowany ? Zawsze coś dostajesz .dla mnie 15 000 to dużo i sygnały ,kamuflaże zużywam na bieżąco zawsze jest mi ich mało.
 2. Witam Mam się wypowiedzieć w tym temacie ,więc to robię , i od razu uprzedzam pochwał będzie. Piszę w imieniu graczy niedoświadczonych ,nowych ,osób z kalectwem , BO TACY GRACZE SĄ W KLANIE, o doświadczonych nie wspominam bo dadzą sobie radę. Niektóre cytaty (tłustym drukiem) może wyrwane z kontekstu, ale wytrawni gracze i osoby nie cierpiące KRYTYKI będą wiedziały o co chodzi. Za pieniądze - nawet 36,06 zł. To dużo , jak wygląda z kasą u osób które się leczą wiadomo jak jest (zawsze brak) Mrowie tematycznych przedmiotów w grze , które pomogą Wam w bitwach Flagi i naszywki -zwykłe, nam nie pomagają , kolorystyka i efekty mas nie interesują. Wyróżniający styl graficzny - coś dla niepełnosprawnych ? Czy tylko bajery ? Nas interesują ułatwienia , reszta nie dla nas. Czy Support nie może uwzględnić tego ? Jak osoba zgłosi że jest osobą niepełnosprawną to otrzymuje takich udoskonaleń ,jak zmiana kolorystyki ,zmiana efektów dzwiękowych , zmiana ustawień w grze (na nowo muszą ustawiać pod kątem swojej niepełnosprawności). Miałem napisać ,więc to zrobiłem. Mówiłem graczom w Klanie że to nic nie da , ale dowódca mnie poprosił. P.S. Jak coś piszę to w imieniu graczy z Klanu . Od siebie już nigdy nie napiszę bo wiem że to walka z wiatrakami. Swoich kolegów z klanu ostrzegam by za dużo tu nie pisali ,bo mogą mieć kłopoty z grą .Odpowiedzi też nie oczekuję ,ale reszta z klanu chętnie poczyta komentarze.
 3. WnukMax

  Aktualizacja 0.9.4: Krążowniki ZSRR

  Witam Ma być aktualizacja i BITWY z okrętami PODWODNYMI więc jak jako początkujący gracz (NIEPEŁNOSPRAWNY) robię przygotowania :Niszczyciel tier VI, no i krążownik tier VI (DALLAS) ,by zobaczyć jak mi się będzie grać. Jakież było moje rozczarowanie gdy ; Bitwy okrętów podwodnych rozpoczynają się 27-05-2020 o godzinie 6.00, i tak było.Punktualność nie zawiodła. Bitwa trwa 20 minut, ja wchodzę do bitwy 6.15 i co widzę ; okręty podwodne są , ale nie booty tylko prawdziwi gracze nimi grają .Jak weszli w ich posiadanie ? Skoro nawet pierwsza bitwa się nie skończyła ? Jakby była 6.20 i dalej to mogliby dostać go za pierwszy żeton. Ale pierwsza bitwa jeszcze się nie skończyła. Następnie 27-05-2020 o godzinie 9.15 restart serwera z przyczyn technicznych.Po tak krótkim czasie już przerwa techniczna ? W co się tu gra ? Chętnie poznam osobę ODPOWIEDZIALNĄ za wprowadzanie aktualizacji.Jest armia osób pracujących przy takim projekcie,ale ktoś jest odpowiedzialny za całokształt projektu ? Cisza wszyscy pochowani ,więc grajmy dalej .Nikt nie lubi być robiony w bambuko, więc chętnie poczytam co dziś zaszło. Pewnie ten wpis zniknie ,bo wyraziłem się negatywnie na temat zarządzania. Przy okazji :Dowódca klanu ,mianował mnie oficerem wykonawczym . By nikt mnie nie ruszał w klanie.Czy to prawda ?Czytałem o tym ,ale nie do końca rozumiem .
 4. WnukMax

  NIEPEŁNOSPRAWNI

  Witam Ratunku co robić Po aktualizacji 1)Nie można wyjść z bitwy ,jak mnie zatopią to oglądam do końca jako widz. 2)nie można wyjść z gry. 3)Stalowa Bestia jestem na 2/3 i dalej nic nie zalicza , ani Scenariuszowej ani Losowej. 4) Czy mogę wrócić do wersji 0.9.3 ? Pisałem o tym w Nowi Gracze , ale tam pewnie nikogo to nie interesuje .bo napisałem że straciłem zaufanie do WoW. Proszę o radę , bo teraz to męczarnia jest, a tak fajnie się grało bez tej aktualizacji.
 5. WnukMax

  Poradnik dla nowych graczy

  Witam ,jak wiecie jestem nowym w te klocki, miałem kilka dni przerwy. Przed aktualizacją wszystko działało i dziś też , ale zachciało mi się zaktualizować grę i rozczarowanie ! Nie dość że laptop szleje to bardzo dużo rzeczy nie działa, co jest grane? Ale spokojnie bez paniki ,zrobiłem czyszczenie standardowe i defragmentację dysków i uruchomiłem ponownie i nic bez zmian ,co robić ? Zrobiłem diagnostykę czego się dało, też nic.Stan oprogramowania i sterowników dobry .A gra nie działa . Najgorsze jest to że miałem ZAUFANIE do World of Warships i nie zrobiłem punktu przywracania przed aktualizacją . Już nigdy nie zaufam WOW. Co robić ? Tylko nie piszcie że mam na nowo zainstalować grę .Bo na pewno zainstaluje się to samo.
 6. WnukMax

  NIEPEŁNOSPRAWNI

  Witam Już doszedłem co robię nie tak . Znalazł się gracz ,który mi pomógł ustalić co jest grane. Teraz jest dużo lepiej. Jeszcze tylko tych FLESZY w grze się pozbyć i będzie dobrze.Trochę przez te błyski straciłem . Ogólnie więc na tę chwile nie jest żle. Dzięki wszystkim za pomoc.
 7. WnukMax

  Poradnik dla nowych graczy

  Bo inne gry i programy przestały działać ,no i po uruchomieniu laptopa ,NIC nie robiłem a komp pracował (na wysokich obrotach) jak opętany ,jak odłączałem internet ,to domagał się ponownego połączenia .A grzał się niesamowicie.Teraz jest dobrze.O szczegóły techniczne mnie nie pytaj bo się na tym nie znam.Co do antywirusa to od razu musiałem dać zgodę . Piszę tylko o mnie ,może robię coś nie tak ? Ale na ten moment mi wystarczy , to co do tej pory wszyscy proponowali sprawdzałem . Dzięki za informację.
 8. WnukMax

  Poradnik dla nowych graczy

  Zajrzałem do ModStation i chyba mam rypley
 9. WnukMax

  Poradnik dla nowych graczy

  Gram 21 dni. i kompletnie nie interesuje się szczegółami technicznymi ,bo się na tym nie znam. Piszę tylko o moim doświadczeniu z ModStation i co u mnie z tego wynikło ,nie mogłem nawet grać w inne gry , a laptop bardzo się grzał , Jak to jest u innych ,podobno działa ,ale te bajery to nie dla mnie. Szukałem wyjścia z sytuacji , a nie problemu , jako początkującemu graczowi . Muszę kończyć bo czas na jednorazowe siedzenie przed monitorem się skończył ,nie mogę za długo być
 10. WnukMax

  Poradnik dla nowych graczy

  Jakbym nie przerabiał tego na własnej skórze ,to bym tego nie pisał ,wręcz odwrotnie napisałbym i się pochwalił że że działa. A musiałem zrobić format laptopa i na nowo zainstalować grę. Dzięki za informację ,już rozwiązałem ten problem na 50% .
 11. WnukMax

  NIEPEŁNOSPRAWNI

  Dziękuję za informację Mam sposób na flesze ,tam gdzie błyska nie płynę ,choć nikogo tam nie ma. Będę większość grał bitwy kooperacyjne i tylko do V tieru ,bo dalej mi się nie opłaca i za trudne dla mnie. Dziś dostałem jakiś bon w grze i też nie wiem co z nim zrobić. Na razie dzięki wszystkim za informację.
 12. WnukMax

  Poradnik dla nowych graczy

  Dzięki za informację ,ale te tematy to już przerabiałem .Nie są wiarygodne .Mają wirusy itd. A szczególnie Modstation mi podpadł . Ale dzięki , mój kapitan z klanu pozwolił mi grać bitwy kooperacyjne póki co, zarobek niewielki ale gra się bitwę łatwiej. I nie muszę na siłę nie muszę mieć okrętu tier VIII by grać Bitwy Klanowe, wystarczy jeden ,gorzej jak będą bitwy rankingowe ale do tego u mnie bardzo daleka droga , a operacje tygodnia jak pozwoli na to gra tierem VI ,a ogólnie to będę grał piątkami . Dzięki wszystkim za informacje, jak będę miał inne pytania to napiszę
 13. WnukMax

  NIEPEŁNOSPRAWNI

  Próbuje nagrać jakiś film byście mogli obejrzeć sytuacje na gruncie ,ale nie wychodzi mi to ,a boję się że przekombinuje z ustawieniami laptopa i będę miał problemy.
 14. WnukMax

  NIEPEŁNOSPRAWNI

  Witam Z Modstation już nie będę kombinował ,za dużo czasu i nerwów mnie to kosztowało. W ustawieniach wyłączyłem co mi niepotrzebne ,czat głosowy ,dubling itd. no to teraz po aktualizacji doszły FLESZE różnych kolorów i to w ważnych momentach dla mnie . Ja się skupiam na celowaniu i przeciwnik o tym wie , a do tego ma tier VIII a ja VI i jest za wyspą .Stoi w ukryciu i się nie rusza .Ja dochodzę do dogodnej pozycji by strzelać ,a tu FLESZE i z nich wyskakuje przeciwnik strzelający do mnie ,celność jego 100% a ja trafiam na 8 luf i baterią dodatkową JEDEN raz i to rykoszet dodatkowa wcale ,zanim się przeładuje on poprawka i po mnie .Całość trwa MINUTĘ . Świetna zabawa ,jak dla kogo ? Do końca 10 minut oglądania filmu , i to mi nie PRZESZKADZA,ale na czacie gry pełna lista jaki to jestem (genialny gracz) Spróbowałem inaczej ,informując na czacie gry na początku bitwy że jestem niepełnosprawny.Efekt ,traktowali mnie jak trędowatego i uciekali ode mnie ,co skutkowało że zostawałem sam a rywalom w to graj i nie raz we czterech do mnie strzelali i miałem co robić .A na czacie bitewnym oczywiście że jestem idiotą bo sam się pcham pod celownik. WIĘC PYTANIE BRZMI jak się pozbyć tych fleszy ? Odsyłanie od support nic nie daje bo nie będą dla mnie robić wyjątku ,ale może znacie jakieś sztuczki by się pozbyć tych fleszy ? Pozdrawiam i dziękuje za porady
 15. WnukMax

  NIEPEŁNOSPRAWNI

  Widzę że jesteś dużym optymistą DZIĘKI ZA POPRAWĘ NASTROJU
×