Jump to content

yomato_2

Players
 • Content Сount

  51
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1139
 • Clan

  [FR1BE]

About yomato_2

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. yomato_2

  POMYSŁ SCENARIUSZY DLA 8 TIERÓW

  hmm.. chyba jednak musi być yamato albo grosser kurfurst bo ta operacja chyba za łatwa
 2. yomato_2

  Hallowen

  to właśnie z okazji hallowen!!! WG straszy nas marnymi nagrodami
 3. WITAM mam pomysł na scenariusze dla 8 terów takie coś by się przydało bo mi jest żal że jak kupie jakiś graf zeppelin to się będzie marnował na normalne bitwy... poza tym nie tylko ja uwielbiam operacje. takie mam pomysły : lądowanie w Normandii 7 okrętów sojuszniczych 8 T nasze okręty płyną na przód przeciwnicy : obrona : 1 fala: Bayern (kadłub b) 4 X Karlsruhe 2: fala 1 Gneisenau 2 X Admirał Graf Spee 3 fala (ta finałowa co broni francji) 1x Rhein 1x Odyn 2X Nürnberg 2x Ernst Gaede 1x Königsberg 1x Yorck po pokonaniu obrony rozpoczyna się atak: okręt flagowy : Friedrich der Große lub Yamato 1X Admirał Hipper 1X Prinz Eugen 1X Mainz 1X Graf Zeppelin PRZECIWNICY TO BOTY ŚREDNI WOZIOM INTELIGENCJI OPRUCZ OKRĘTU FLAGOWEGO CO MA WYSOKI POZIOM ZADANIA POBOCZNE: 1 zniszcz 1 fale obrony w 1 min 2 zestrzel 70 samolotów wroga (zadanie dla cełej drużyny) 3 nie strać żadnego okrętu podczas walki z 1i 2 falą obrony 4 nie strać więcej niż 2 okręty 5 zniszcz wszystie okręty wroga ze stratami minimum 3 okręty wygrana = zniszcz wszystkie okręty wroga porażka = stracenie więcej niż 4 okręty SPECJALNY SPECJAŁ : JEŚLI GRACZE WYKONAJĄ WSZYSTKIE ZADANIA BEZ STRAT ICH ZAROBKI PO BITWIE SĄ PODWAJANE! taka tam operacja :) ZACHĘCAM DO DYSKUSJI!!!
 4. yomato_2

  [VI] Erich Loewenhardt

  ja kupiłem (nie wiem czemu) i jest fajny ale ide nim na operacje rzeby dowódców robić polecam:)
 5. yomato_2

  Obrona bazy New port-pomysły graczy

  Trudność na newporcie polega na tym że cały team skupia się na 1 ataku a potem nadchodzi 2 atak i ten upierdliwy niszczyciel co nam wchodzi do strefy i BACH!!!!… jegomość Izumo wykonuje swój triumfalny wjazd do bazy po jego bokach płyną krążki i niszczarki. scena jak ze średniowiecza kiedy to władcy dumnie wjeżdżali do pokonanych państw.... dlatego warto obok fortu dać lotniskowiec (najlepiej erich lowenhard) i korzystać z niego jak z wielkiego fortu ktury rozstrzela tą upierdliwą niszczarkę a w razie czego interweniuje samolatami. :)
 6. yomato_2

  [X] Großer Kurfürst

  ALE JAK JE ZDOBYĆ?
 7. yomato_2

  [X] Großer Kurfürst

  albo coś takiego https://worldofwarships.com/en/content/captains-skills/?skills=1,9,13,17,23,26,28&ship=Battleship
 8. yomato_2

  [X] Großer Kurfürst

  a jak zamontować to legendarne ulepszenie?
 9. yomato_2

  [X] Großer Kurfürst

  https://worldofwarships.com/en/content/captains-skills/?skills=1,3,9,13,18,23,26,28&ship=Battleship a taki build byłby dobry?
 10. yomato_2

  Suchy dok: Odin

  dacie go do kupienia kiedyś? bardzo mi na ni m zalerzy
 11. yomato_2

  Prezent dla odwrócenia losów

  no i to mi się podoba
 12. yomato_2

  nowe konto

  takie pytanko jak zrobie nowe konto wows to moge zalogować się do gry na nowe konto i tam grać od nowa? mam słaby nick i popełniłem kilka błędów na początku dla tego chcę wystartować od nowa
 13. yomato_2

  [II] Mikasa

  ok dzięki na mikasę mój Brat nalega
 14. yomato_2

  [X] Großer Kurfürst

  wytłumaczcie mi czemu niby nie podpalać pancernikami jak mają 40% szansy na ogień po ludzku jestem nowym graczem i nie rozumniem
 15. yomato_2

  WoWs poszukuje nowych moderatorów!

  możesz jaśniej?
×