Jump to content

Daniell1911

Players
 • Content Сount

  39
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3398
 • Clan

  [CZ]

About Daniell1911

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [CZ]

Recent Profile Visitors

97 profile views
 1. Daniell1911

  Dunkerque

  Tuhle.loď se měl půjčenou a pak mi vypadla z kontejneru. S děly na přídi to chce fakt trochu jiný styl,. prostě jsem se naučil couvat :-) ... Soustřel mi přijde hodně dobrý, slušně zapaluje a na střední vzdálenost je AP granaty schopna vymazat špatně naúhlovaný křižník jako nic. Škoda ze sekundárky nemají větší dostřel na to jak drsně se tváří sekundární věže. Hotší je to při ústupu, dozadu nevystřelí a odcouvat se z problémů moc nefunguje :-) Ale nemám tam zatím moc schopného kapitána.
 2. Daniell1911

  La Galissonnière

  Mě ta loď přijde slušná. Torpeda jsou sice nic moc, kdyby se alespoň nabíjela tak rychle jak na Mutsu, ale jinak mi prijde zajímavá. To urychlené nabíjení děl je fajn když lovím torpedoborce, je vcelku obratná a i když na ni mám slabého kapitána vrací se skoro vždy se slušným výsledkem.
 3. Daniell1911

  Ponorky: jak s nimi hrát

  Jak já ti rozuzmím :-) Sám to s torpédobroci neumím, ale když mám křižník, tak ty malé hajzlíky honím po celé mapě :-)
 4. Daniell1911

  Ponorky: jak s nimi hrát

  Ponorky? Proč ne, ale při běžné hře jsem neviděl že by se hrálo jako tým. Takže peklo pro kapitány bitevních lodí. Místo aby ze zadních pozic decimovali nepřátelské bitevky, tak se teď budou honit s ponorkami. Protože jejich eskorta křižníků a torpédoborců se jako obvykle rozprchne a nechá se potopit single. Už teď je hra zoufale nudná, když nejste pomalu schopni z bitevkou obstát otravnému torpédoborci. Akustická torpéda? Němci budou mít zaunkönig? Na T8+ už teď moře vypadá jako překážková dráha. A pro kempaře to bude slast. Nemusí jak pitomci manévrovat za ostrovem.. vynořit..bum, ponořit.... čekat na osamělou BB. Hele já vím, že jsem nováček, ale už teď si radši zahraju operace (kromě té příšerně nevyvážené obrany Newportu) než proti lidem. Ale jak už tady bylo řečeno... Prémiovka na 20 dní a už nám otevřeli střelnice, tam se bavím více.
 5. Daniell1911

  Prémiový obchod: Barvy vítězství

  Ta hra je ale už roky abandoware ne
 6. Daniell1911

  Bonusové kódy zdarma

  Mě to vzalo všechny kódy.. díky moc :-)
 7. Daniell1911

  Mutsu

  No asi jsem to blbě napsal ... osobně u většiny bitevek nabíjím HE po startu a po první salvě na maximální vzdálenost přebíjím na průbojné. Nemám problém s předsazením u většiny lodí, ale na druhou stranu na mrštný křižník je na větší vzdálenost lepší použít HE, protože když divoce manévruje a trefí ho jen jeden granát, má větší šanci na poškození. Málokdy dávám citadelu křižníku na 15+ km, ale i to se dá. A rychlost? Na americké bitevky je to závoďák :-)
 8. Daniell1911

  Bonusové kódy zdarma

  radši o dva více, než o jeden méně :-)
 9. Daniell1911

  euro tokeny

  Mě stejně torpédoborce nechávají chladným. Nějak jsem těm malým prevítům nepřišel na chuť... jo kdyby tam byl nějaký zajímavý kžižník, neřeknu :-)
 10. Daniell1911

  Bonusové kódy zdarma

  Díky
 11. Daniell1911

  Bonusové kódy zdarma

  funguje, ale co dělá netuším :-)
 12. Daniell1911

  Bonusové kódy zdarma

  Zkusil.jsem obojí, ale nic. Možná ro chtělo něco předtím jak píše mortas_invader
 13. Daniell1911

  Bonusové kódy zdarma

  Mě tddy ne :-(
 14. Daniell1911

  Bonusové kódy zdarma

  Já aktivoval ten mail na 14 dní..a pak mi.musel některý z těch kódů přidat další..ale odhadem to bylo 10 dní. Urcitě minto nevypadlo ve hře.
 15. Daniell1911

  Mutsu

  Mě vypadla z náhodného kontejneru, ale líbí se mi. Nezdá se mi, že by AP granáty byly nějak moc mizerné, spíše naopak.. i když na střední a bližší vzdálenost... já nad 10km pořád používám HE. Torpéda jsou fajn, nabíjí se 2x rychleji než hlavní baterie, úhel lepší než u křižníků na stejné úrovni. Sice odpálí jen dvě, ale když tak jdete na blízko do boje s americkou bitevkou a každý se třese ať nabije děla rychleji aby citadeloval a vy mu v mezičase odpálíte do břicha 4 torpéda... :-) .. no a mají dostřel 7km, což taky na tuhle loď ujde. Sice dobře hoří jako všichni japonci, ale s tím jsem se už smířil.
×