Jump to content

Roscurviator

Players
 • Content Сount

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2965

About Roscurviator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Roscurviator

  [WOB] Whisky On Board

  Zostałem usunięty z klanu bez możliwości pożegnania się z wami, dlatego piszę tutaj bo nie z każdym mam kontakt na discordzie. Prawdziwego powodu niestety nie znam bo Tomek nie dał mi nawet możliwości swojej obrony, ale nic na siłę. Prawdopodobnie było błędem przyjęcie mnie jako nowiutkiego gracza bez okrętów. Zdaniem Tomka 2000 bitew w 8 miesięcy to za mała aktywność. Dziękuje wszystkim graczom WOB z którymi pływałem i nie tylko za miło spędzony czas w bitwach i innych formach rywalizjacji. Dziękuje też za ogrom wiedzy którą mi przekazywaliście praktycznie każdego dnia gry, bez której na pewno bym nie grał tak jak gram dzisiaj i początki były by o wiele trudniejsze. Do zobaczenia na pełnym morzu :)
 2. Dzięki wszytskim za zainteresowanie. Mam już klan. Temat do zamknięcia.
 3. Oj tam przypałowy :) To z łaciny ;) Po 30-stce jestem.
 4. Szukam jakiegoś klanu z potencjałem, który zechce mnie przyjąć i pomoże mi szybko rozwinąć mojego skila :) Gram w wows od około tygodnia i bardzo spodobała mi się ta gra. Mam duże doświadczenie w innych grach kooperacyjnych i strategicznych (CS GO, Starcraft, Fortnite i wielu wielu innych). Fajnie jakby ekipa miała średnią wieku ok 25 lat, ale nie wykluczam gry z młodszymi ludźmi. Gram regularnie, praktycznie codziennie. Korzystam oczywiście z komunikatorów typu ts/discord/mumble. Zależy mi na konkretnej ekipie, ponieważ nie chce zmieniać klanu wielokrotnie. Na dzień dzisiejszy najchętniej gram na krążownikach (posiadam 2 tieru 6) ale chyba zbyt szybko, żeby określać się co do preferencji. Udało mi się już kilka dobrych razy uwolnić krakena (w grze oczywiście xD) i codziennie doskonale swojego skilla czytając poradniki czy oglądając topowych graczy w akcji. Najbardziej zależy mi na bitwach klanowych, ale wiem że jeszcze stosunkowo długa droga. Z góry dziękuje za propozycje. Moje aktualne staty: https://wows-numbers.com/pl/player/565229653,Roscurviator/
 5. Roscurviator

  Badanie nowych okrętów

  Dziękuję za szybką odpowiedź!
 6. Roscurviator

  Badanie nowych okrętów

  Czy ja to dobrze rozumiem? Jak chce rozwinąć całe drzewko danych okrętów to muszę kupować po kolei każdy jeden i wbijać nim potrzebne doświadczenie potrzebne do zdobycia następnego statku, chyba że będę używał wolnych punktów doświadczenia do kupna badania bez potrzeby kupowania i bicia doświadczenia? Szukałem odpowiedzi w google, szukałem na forum i nie dałem rady znaleźć konkretnej odpowiedzi. Dziękuje z góry za pomoc.
×