Jump to content

Viandinea

Players
 • Content Сount

  22
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  231

About Viandinea

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Viandinea

  9 sezon CW i 'balanz'

  Według moich nieprofesjonalnych obliczeń @RazWKozeToNieHaram miał w 62 sekundzie 104016 damage po spocie PS. Komu global spota? No komu?
 2. Viandinea

  9 sezon CW i 'balanz'

  Ja bym jeszcze dodał, że dzięki CV zyskały DDki. Teraz już całkowicie nie da się nimi grać, więc nie trzeba ich wyciągać z portu do bitwy Była meta na BB+6 jakiś okrętów, a teraz jest CV i 6x"BB".
 3. Viandinea

  Helena

  Tylko bez IFHE każdy krążek z działami 200+ mm i od poziomu VIII w górę jest dla was jak pancernik, bo te CA mają pokład 27 mm i burty czasami też, a wy macie 25 mm penetracji.
 4. Viandinea

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  To właśnie wiadomości ze sprintu Myślałem, że USN CL to takie przeciwlotnicze CL... @umbra_arboris tylko w treningówce CV ma nieulepszone samoloty i wlatuje w chmurki, więc takie testy nie mają sensu.
 5. Viandinea

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  @WG_Lumberjack po takim czasie to myślałem, że będą tylko niewielkie zmiany, a tymczasem po patchu Dallas z rozbiciem i odpalonym myśliwcem zestrzelił całe 2 bombowce z Rangera. W tym czasie dostałem "tylko" 4 bomby, ale za 10k... eh jak nie w jedną to w drugą stronę.
 6. Viandinea

  Co z tymi bitwami jest nie tak ?

  @atomowywojtek wróc do gry na III/IV tier masz tam najwyżej MM +1. To nie jest żadna ujma grać na tych tierach. Parcie do przodu po X tier obecnie nie ma sensu, a spowoduje tylko flustrację, bo będą ogrywać Cię gracze w VIII, gdy sam będziesz w X. Na III/IV wszystko dzieje się wolniej. Jest więcej czasu na poprawienie błędu i nie są one tak mocno karane.
 7. Uwaga to nie herezje proszę czytać uważnie Obecnie właśnie tak wygląda elipsa w grze. Problemem jest to, że od dziobu ciężko dostać cytadelę za to od burty bardzo łatwo, a spowodowane jest to tym, że WG skalując grę, skróciło dystans na jakim toczone są bitwy. Normalnie taka Montana płynąca burtą byłaby nie do przebicia w pewnych zakresach odległości. W grze jest jak jest i bez naprawienia paraboli lotu pocisku/odległości/czasu lotu pocisku - nic z tym nie zrobimy.
 8. Viandinea

  Helena

  To pora na update, bo dużo się pozmieniało. Wszystkie bitwy rozegrałem z nowym MM i wygląda to następująco: 12 bitew na IX tierze - 40% 10 bitew na VIII tierze - 33% 8 bitew na VII - 27% bitwy w kolejności: IX, IX, VIII, VII, VII, VIII, VII, VIII, IX, IX, VIII, VII, VIII, VIII, IX, IX, IX, VIII, VII, IX, VII, IX, IX, IX, VIII, VII, VIII ,VIII, VII, IX Ciekawostka, po rozegraniu 23 bitwy miałem 43,48% bitew na IX i kolejną bitwę też wylosowało na IX - po tej bitwie miałem 45,83% bitew na IX! Wygląda na to, że VII i VI płacą za lepsze losowania VIII. Cleveland wyexpiony jestem ciekawy jakie będzie MM na VIII. Helenka: Na VII morderca :) Salwy w BB po 5-6k z HE do nawet 11k z AP to normalka. Na VIII dobry okręt jeżeli przeciwnicy nie grają na brzegach mapy. Na IX jest ciężko, najbardziej brakowało mi zasięgu.
 9. Viandinea

  Okręty podwodne

  Nie ma i jutro też nie.
 10. Viandinea

  Okręty podwodne

  Wygląda to bardzo fajnie. Ogarniający gracz skieruje BBka na lub od SS (w końcu dostaje komunikat skąd idą torpedy) i dostanie je najwyżej w dziób/rufe, a nie w cyte. W pas torpedowy torpeda uderzyła za ~4k, a ta sama w cytę za 17k.
 11. Viandinea

  ST - Okręty podwodne

  Na X tier nadają się jak najbardziej lub K-162 „Anczar” i 44,7 kts Dobra dość wróżenia ze szklanej kuli co będzie, to będzie. Jak trafią na PT to będziemy testować.
 12. Viandinea

  ST - Okręty podwodne

  Tak jak napisałem wcześniej to nie jest symulator. Masz FR DD, które rozwijają 55 kts Do tej gry trafiają projekty z lat 50-60. Równie dobrze może do niej trafić radziecki projekt 705 „Lira” i będziesz miał okręt podwodny, który rozwija 41 kts.
 13. Viandinea

  ST - Okręty podwodne

  Ta gra to nie symulator ;) jak nic X tier będzie robił z 30 kts
 14. Viandinea

  Dallas

  @Odo_Toothless u mnie to widać jak czarno na białym: Dallas: ~76% przetrwanych bitew Omaha ~24% Ogólny % zwycięstw w przetrwanych bitwach ~97%, więc nie można powiedzieć, że gdzieś pływam po krawędzi mapy i dlatego nie wygrywam, a jak już ginę to raczej nie miałem wyjścia lub było to w słusznej sprawie Widać też, że nie robię yolo, bo nie miałbym średnio 2 zatopień na bitwę. Nie jest też tak, że Omahą grałem jak byłem noobkiem ;) bo wszystko to bitwy z ostatnich 2 tygodni. Gra Omahą na VII jest ciężka. Dallasem czy to będą VII czy VIII nie ma to znaczenia i to jest największy plus. To samo z bitwami w drugą stronę. Omaha w bitwie na IV/V jest ok, ale jak Dallasem mnie rzuciło na V/VI to robiłem co chciałem. Co to celności itd. to już kwestia indywidualna Omaha - 35,54 % Dallas - 38,73 % Odblokowałem Helenkę, ale nie mam kiedy nią pograć Zobaczymy jak z nią będzie, ale patrząc na działa Dallas 10 vs. 15 Helena zapowiada się ciekawie
 15. Viandinea

  Dallas

  @Odo_Toothless Nie da się grać tylko przy wyspach Po prostu przez swoją wytrzymałość Dallas jest w stanie przetrwać o wiele więcej niż Omaha. Mając np. (strzelam) 15k HP na Omaha nigdy nie wiedziałem czy to już ostatnia salwa z BB we mnie leci czy jeszcze będę miał te ~30 sec więcej czasu. Na Dallasie widzę, że BB ma ~10k-15k, a sam mam z 15k HP to na 100% go skończę i przeżyję. Grając Omahą miałem bitwy, które byłyby wygrane, ale zabrakło mi dosłownie 1-2 salw, bo akurat wpadła cyta przez rufe i koniec. Poniżej małe podsumowanie V i VI tieru. Co ciekawe oba skończyłem po 21 bitwach tylko na Dallasie jest o wiele lepszy WR > więcej exp.
×