Jump to content

Silver_Hyuri

Players
 • Content Сount

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3357

About Silver_Hyuri

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Silver_Hyuri

  Rekompensata za problemy z aktualizacją 0.9.2

  Witam Podobnie. Do zbrojowni nie mogę wejść, gra "wisi", następnie error i restart. Bitwy morskie podobnie, zmiana zakładki, profil itp ciągnie się jak krówka. W grze jest lepiej ale zdarzają się częste freezy, pewnie z powodu liczby graczy. PS Najlepsza aktualizacja. 6 gier 5 restartów. Kontenerek proszę sobie darować.
 2. Silver_Hyuri

  Na randomach nie da się grać....

  Witam Ostatnie walki (zwycięstwa-porażki): Zao 2-18, Amagi 1-9, Konigsberg 3-11, T-61 6-2, Czy jestem aż tak kiepski czy może coś się zmieniło w grze przez ostatnie dni ?? Ratunku Chętnie wykupię jakieś korki by się podciągnąć
 3. Silver_Hyuri

  [IV] Yūbari

  Last Stand to podstawa u IJN problem polega na tym, że często zostaje sam na flance lub muszę uciekać przed BB. Palenie idzie w miarę ale jeden skręt za późno i idziesz do portu. Obrona aa jest słaba a jedno rozbicie to ogólnie żarcik ( a 3 cv zdarzają się ostatnio za często). Z Dedekami różnie bywa ale częściej jestem na plus. To nie jest okręt co wyciągnie bitwę (przynajmniej ja nie umiem ). Staram się stosować do porad ale coś robię nie tak bo chyba niemożliwe jest mieć cały team warzyw co drugą bitwę. Ogólnie ta premka nie ma nic czym ma przyciągać do siebie. Rozczarowanie jak dla mnie.
 4. Silver_Hyuri

  [IV] Yūbari

  Dla mnie jeden wielki koszmarek. Czy oprócz dział i manewrowości ma to coś jakieś inne zalety ? Ja nie znalazłem bo chyba nie umiem grać tym "okrętem".
 5. Silver_Hyuri

  Na randomach nie da się grać....

  Witam Ze swej strony chciałbym serdecznie podziękować WG za dzisiejsze rozgrywki (2-19). Cieszę się, że mogę walczyć z 3 Yamato na Mogami, ale uważam że 3 lotniskowce na Kawachim to drobna przesada. Dziękuję Bardzo.
×