Jump to content

SirXenon_36

Players
 • Content Сount

  656
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10914
 • Clan

  [ROMT]

About SirXenon_36

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. SirXenon_36

  Dziennik okrętowy: Symbole Jukonu

  Wiem. Ale pokazali nam tylko ZWYKŁY kontener jako nagroda za wykonanie misji bojowe, a nie PRENIUM. Czy myślisz, że tak po prostu dadzą nam kontenery PRENIUM za darmo i to bez zapłacenie dublonów?
 2. SirXenon_36

  Dziennik okrętowy: Symbole Jukonu

  Skoro kontener ma ten sam grafiki co ostatnio, to przypuszczalnie droplista będzie to samo. Zauważ, że kontener "Prezent od Mikołaja" ma nowy wygląd, więc droplista jest wzbogacona o nowe okrętów. Tak samo było z nowy wygląd kontener "Czarny Piątek 2021", gdzie uzupełnione o nowe okrętów B. Według blog dev, kontener "Bitwa Jutlandzka" otrzymuje odświeżony droplista, więc otrzymuje też nowy wygląd. Jeśli zmienią droplista, to kontener powinno mieć nowy wygląd. Tylko superkontener jest wyjątek od reguły. Takie są moje przypuszczenie. Ja też czekam na potwierdzenie bloodminister.
 3. SirXenon_36

  Dziennik okrętowy: Symbole Jukonu

  Bardzo proszę. Oto lista dropów z tego kontenerka. Stare info z aktualizacji 0.10.0. https://worldofwarships.eu/pl/news/game-updates/update-0100-commander-skills-update/ Ponieważ to jest zwykły kontener, a nie PRENIUM, więc szansa na okrętu to około 0,1% albo 1% (moje przypuszczenie). Pozdrawiam i miłego grania.
 4. Lepsza grafika jest niewarte naszego czasu? Może dla Ciebie, ale nie dla mnie i niektórzy. Jak popatrzę na ulepszone grafiki World of Tanks (wersja HD) oraz ładniejsze wody w WoW, to myślę, że było warto. No, podwodny świat przynajmniej nie będzie pusto i nudny, bo dodali ryby i rośliny. Co do kolejne okręty, to pełna zgoda. Może za wyjątkiem nowe okręty z unikalne mechaniki rozgrywki i nowe taktyki. Ale zgadzam się, że to bez sensu jest wprowadzić nowe okręty PRENIUM do gry, co nie różnią się za bardzo od większości okręty. To już robi się nudne. Wolę jakieś urozmaicenie w rozgrywki, np. rozbudowany port i ulepszony obsługa okrętu, albo miny na oceanie. Ale nadal są rozrzutni graczy, co na ślepo kupują nowe okręty PRENIUM, to nadal tkwimy w błędne koło. Zgadzam się z Tobą, że WG za dużo biorą pieniędzy, a za mało dają. Dlatego na długo nigdy nie zamierzam kupić nowe okręty PRENIUM, ani te głupie zestawy za dublonów. Również nigdy nie zamierzam kupować już więcej kontenerów PRENIUM. Pamiętajmy, że głosujemy portfelem. Jeśli nic nie robią coś sensownego dla World of Warships, to będą wielkie odpływy graczy tak jak napisałeś. Jak uciekające szczury z tonące okrętów. Ale World of Tanks i World of Warships jakoś do tej pory nadal trzymają i jeszcze żyją. Czas pokaże. No, jestem już zmęczony i wypalony od nadmiaru grindy dla różne misji bojowe ze względu na nagrody np. stocznia. Jak zobaczę nowe misji, to chyba nie będę już robił więcej, bo serdecznie mam już dość. Udział w 1-3 bitwie co dzień jest fajna zabawa, ale ponad 10-30 bitwy dzienne to już nudne i monotonne. Po 1-3 bitwy wolę grać w coś innego np. ciekawsze gry single. Szkoda mi czasu i nerwy na misji bojowe z nadmiaru grindy. Dziękuję za twój wyczerpujący post. Życzę Ci miłego grania i zdrowia.
 5. Szczególnie lotniskowiec poziomu XI. Już wyobrażam sobie reakcji antyfani lotniskowców na widok pierwszy screen lotniskowiec XI, patrz poniżej:
 6. Może. Ale dopóki nie mamy dostępu do ankiety i dane, to nigdy nie wiemy, ile jest ZA, a ile PRZECIW. To tylko nasze przypuszczenie. Wiem tylko, że WG nie mogą zrobić coś, co może doprowadzić WSZYSTKICH graczy do niezadowolenie i zniechęcić ich od dalsze granie w WoWs. To nie leży w ich interesie. Ale na pewno wiem, że bogate graczy z bardzo grube portfeli są dla nich ważniejsze niż większości graczy-darmozjady. Tak długo, jak dużo "elity" (arystokraci) będą płacić dużo pieniędzy (o ile nie spadnie do poniżej próg minimalny), to WG będą dalej stosować "opłacalne" strategie. Pamiętajmy, głosujemy portfelem. Nie zaprzeczam, że nie jest lekko grać na okrętu IX przeciwko XI. Ale są tacy, co lubią grać na bardzo wysoki poziomie trudności. Tacy masochiści. Jednak moment, kiedy zatopiłem okrętu XI lub łódź podwodny, to dla mnie po prostu rozkosz i smak wino. Coś za coś. Na szczęście nadal mamy bitwy rankingowe i potyczki, co możemy walczyć na równy poziomie. To zawsze coś. Jednak są dużo graczy, co nadal płacą bardzo dużo pieniędzy. Nawet na mało opłacalne zestawy za dublonów dla zwykłe okrętów (wczesny dostępu)... Niestety... Ja tylko wyjaśniłem, dlaczego tak to jest. Nic więcej. Miłego grania i dużo zdrowia. ;)
 7. Wystarczy popatrzeć na lotniskowcy i ile osób grali w te okrętów przez większości bitwy. Okręty podwodne i superokrętów mają podzielone społeczności. Jedni takich jak Ty nienawidzą to (bo nie lubicie zmiany), a inni pokochali to ze względu na "powiew świeżości" i "urozmaicenie rozgrywki". Tak jak ostatnio głosowanie na prezydenta od PiS lub PO, a mamy podzielony Polska. Ze wszystkich nie da się dogodzić. Gdyby większości graczy NAPRAWDĘ nienawidzą lotniskowcy, łodzi podwodne i superokrętów z całego serca, to przez większości bitwy losowe nigdy nie zobaczymy takich typu okrętów na morze. Wtedy będą bardzo rzadkie do zobaczenia. Prawda? WG robią to, bo muszą. World of Warships musi coś rozwijać w każdej aktualizacji, inaczej cześć społeczności odejdzie od rozgrywki z powodu braku nowości i monotonność. Żeby muszą dużo zarobić i trzymać graczy w WoW, to wolą wprowadzić 1 z 100 wymyślone nowości na każdej aktualizacji, a nie aż 100 naraz. Tak to działa. Co poradzisz? Przecież World of Tanks i World of Warships są takie, jakie są od bardzo dawna. Kto grał trochę, ten wie, jak to wygląda. Gry free-to-play z mikropłatności na poziomie WoT mają proste zasady - albo płać bardzo dużo pieniędzy, albo bardzo dużo grindy. Czy chcesz w to grać dalej według zasady WG? To twoja sprawa i twój problem.
 8. 1. Żeby uzyskać okrętu IX wczesny dostępu, trzeba zapłacić dublonów. Ale ... żeby zdobyć okrętu X wczesny dostępu, to trzeba wykupić WSZYSTKIE zestawy za dublonów. Chyba on miał na to myśli. Mam złe zdanie o każdym, kto może zmarnować pieniędzy na okrętu IX i X, kiedy można zdobyć w klasyczny sposób po wprowadzeniu aktualizacji 0.11.2. Lepiej jest oszczędzić na nowe gry single, nowy procesor CPU, karta graficzna (za kilka lat, o ile jeśli będzie normalna cena), albo nowa konsola i gry exclusive. Bez urazy. To tylko moja opinia.
 9. Lubię Japonia, samuraje i takie tam, ale to "coś" jako kamuflaż dla okrętów jest po prostu brzydki i nienaturalny. Ktoś w WG ma zły gust od dawna, jeśli chodzi o niektóre kamuflaży dla okrętów. Bez urazy.
 10. SirXenon_36

  Sylwestrowa noc pirackiego Mikołaja

  Św. Mikołaj - pirat... Ale wymyślali...
 11. SirXenon_36

  Radzieckie twierdze: Tallinn i stałe kamuflaże

  LOL! Zwykły okręt VIII Tallinn za dublonów!? Na dodatek stary okręt od bardzo dawna? Poważnie? Pieniędzy uderzyło ich do głowy? Chyba za dużo pili z okazji Nowy Rok... Albo to po prostu żart z ich strony. Bez urazy, WG. Trzeba być rozrzutny głupcem, żeby wydać dużo pieniędzy na okrętu, który można zdobyć w tradycyjny sposób i to w niecałym tydzień za pomocą specjalne flagi i dobre wyniki w bitwie. Kamuflaż może jest ładny dla niektórzy, ale nie jest warta wydanie pieniędzy. Od tego są jednorazowe kamuflaży. Misja bojowa też nie jest trwała. Najlepiej jest oszczędzić pieniędzy na lepszy PC i nowe gry. Albo na sensowne okręty PRENIUM za rozsądne ceny, jak ktoś jeszcze nie ma chociaż jeden.
 12. SirXenon_36

  Szczęśliwego Nowego Roku!

  Życzę wszystkich dużo zdrowia i Szczęśliwego Nowego Roku!
 13. SirXenon_36

  Misje bojowe: Nowy rok

  Dzięki za troskę. Ale zwykle często piszę za każdym razem, jak będą aktualizacji. O ile jeśli mam coś do powiedzenia. Poza tym, ostatnio miałem za dużo pracy z powodu przygotowanie na Święta. Życzę Ciebie i wszystkich dużo zdrowia i Szczęśliwego Nowego Roku!
 14. SirXenon_36

  Misje bojowe: Nowy rok

  Wpis w wiadomości: "Początek: Pon. 27 Gru. 06:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Pon. 27 Gru. 06:00" 27 grudnia? A nie powinno być 31 grudnia?
 15. Jeśli chodzi o mnie, to nie mam zamiaru zaangażować w tym konkursie na poważnie i osiągnąć jak najlepsze wyniki. Nie mam czasu na to. Pomaganie rodziców w przygotowanie na Święta jest dla mnie ważniejsze niż bawić się w "skomplikowane" konkursie i poświęcić zbyt dużo czasu, by być na 100 topie. Nawet nie mam pewność, czy niektóre misji są już wykonane. World of Warships to tylko gra dla przyjemność i tyle. Szkoda mi czasu i nerwy na konkursie, gdzie mam bardzo małe szanse na wygrane lepsze nagrody, a tyle pracy w przygotowanie na Święta i człowiek musi czasem odpoczywać. Bez urazy. Jak chcę grać w World of Warships, to wolę się bawić w bitwie i wykonać misji za jednym zamachem, gdzie mam 100% gwarancji, że dostanę pożądane nagrody. Tak jak stoczni i nagrody.
×