Jump to content

Iluzoryczny_

Players
 • Content Сount

  33
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1075

About Iluzoryczny_

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

89 profile views
 1. Jest informacja w grze, że ze względu na wielkość pacza 2,7 Gb udostępniają go wcześniej, żeby w dniu puszczenia pacza na serwery nie zamulać łączy. http://prntscr.com/p4uom4
 2. Iluzoryczny_

  BUFF DO COLORADO

  Dobrze trafia, przeciwnik źle płynie.
 3. Iluzoryczny_

  Bug w spocie z powietrza?

  Sam to dzisiaj zauważyłę, grając Farragutem. IMO, powodem jest opóźnienie w czasie aktualizacji wyświetlania odległości. Zauważ że odległość odświeża się skokowo i dlatego dostajesz spota wcześniej, niż na ekranie wyświetli się prawidłowa wartość odległości od samolotów.
 4. Iluzoryczny_

  Kontenery - Dyskusja

  Taka niespodzianka z jednego z kontenerów za logowanie się codzienne:
 5. Iluzoryczny_

  Zagraj z Druvikiem i wygraj!

  Nie ma to jak w grze opartej na RNG narzekać na... RNG. :p
 6. Iluzoryczny_

  Zarobki okętów za węgiel i free XP

  I brzozowy maszt.
 7. Iluzoryczny_

  Sinop VII tier

  A to ma pomocniczą? Nie no, ja to robię tą linie pod survi, inaczej się tym nie da grać.
 8. Iluzoryczny_

  Dzika Fala - jak kupic

  Tu chodzi o bazowego expa, czyli to co widzisz w drugiej zakładce po meczu, tej tabeli. Jak uzbierasz odpowiednią ilość, to okręt sam się pojawi. Postępy możesz sprawdzić w misjach bojowych.
 9. Iluzoryczny_

  Lipcowe misje bojowe: na dzikiej fali!

  Wystarczy spojrzeć na wyzwania w grze, widać że misja jest powtarzalna, można ją ukończyć raz dziennie.
 10. Iluzoryczny_

  Aktualizacja 0.8.5: Dzika fala

  Jak już, to CH, dwa, nikt Ci w ten tryb nie każe grać, trzy, jest fajną odskocznia od randomków, cztery, mamy tutaj opcję do edytowania postów, nie trzeba pisać jednego pod drugim.
 11. Iluzoryczny_

  Aktualizacja 0.8.5: Dzika fala

  Hmmm.... cóż mam Ci powiedzieć...
 12. Iluzoryczny_

  Aktualizacja 0.8.5: Dzika fala

  no ba że grają. A tutaj mały bonusik.. bezcenne ;)
 13. Iluzoryczny_

  Wychodzenie z meczu

  Tak, z tym że okręt pozostaje w bitwie do jej zakończenia, więc tym samym nie wypłyniesz. Musisz wybrać inny lub poczekać.
 14. Iluzoryczny_

  Linia pancerników Rosyjskich/Radzieckich

  Doczłapałem się do T8, zbieram exp na ulepszenie kadłuba, zasięg już kupiłem i poważnie się zastanawiam, czy iść w to dalej. Zasięg dział to kpina przy losowaniach na T10, a tam głównie ląduje grając T8, zresztą i tak powyżej 15km trafienie czegoś graniczy z cudem. Poniżej 15km zaczyna być lepiej ale tutaj pojawia się problem overpenów.. W ogóle nie czuje że mam jakąś kontrolę nad tym, co z mojej salwy wyjdzie. Ja wiem, RNG i tak dalej, ale w warspite oddając salwę, jestem prawie pewien że zaboli, tutaj nawet przestałem się starać celować, bo i tak zalicza głównie overpeny w sytuacji gdy powinna być cytadela (np. strzał pod wieże w Montanie). Trafiły mi się kwiatki, jak salwa w wrogiego władka za 55k (detonacja), czy North Caroline za 40k, ale większość jest kompletnie z dupy. Minotaur na 8km dostał 6 overpenów!... Wytrzymałość tych pancerników to też kpina.. O ile burta rykoszetuje APki nawet ładnie, to co z tego skoro przy tym zasięgu dział i celności jesteśmy zmuszeni grać w zasięgu krążowników typu Des Moines czy Worcester, które spamują nas zza górki pociskami HE i w zasadzie zaraz tego naszego HP nie ma. Obrony torpedowej czy AA w zasadzie też nie ma.. Ja wiem, ja się nie znam, ale kompletnie nie widzę żadnych plusów tych pancerników.. Dajcie chociaż promyk nadziei, że przy TX będzie lepiej, albo wytłumaczcie jak tym grać, i co ważniejsze, strzelać ;) Moje staty z T8:
 15. Iluzoryczny_

  Chciałbym być lepszym graczem. Gdzie zacząć?

  Przy podejściu do celu manewruj lekko lewo prawo, omijając "chmurki" obrony AA, to one zadają największy dmg fruwadłom. Unikaj grup okrętów, najlepsze są cele samotne, ew. dwa okręty. Zaplanuj trasę, wydaje mi się, że lepiej jest zaatakować dwa różne cele, niż robić nawrót, szczególnie w obrębie obrony AA przeciwnika. Po nawrocie zazwyczaj nie ma już czym atakować. Naucz się, które okręty maja najlepszą obronę AA i unikaj ich w pierwszej fazie bitwy. Poczekaj aż drużyna zmiękczy stanowiska AA tych okrętów. Naucz się slingshota. Pewnie znajdzie się parę innych tricków, o których jeszcze nie wiem :)
×