Jump to content

Booombah

Players
 • Content Сount

  34
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1786
 • Clan

  [-TFD2]

About Booombah

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday 11/08/1997
 • Insignia
  [-TFD2]

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Zagreb

Contact Methods

 • Twitter
  crosteam211

Recent Profile Visitors

279 profile views
 1. Booombah

  Need a clan

  Hello im looking for an active clan to join. mainly bb player,can do cruiser and grinding towards Gearing atm... my wr is 62% but not alot of battles tho. my stats are checkable on site. Waiting for the invites. Thanks
 2. Jest informacja w grze, że ze względu na wielkość pacza 2,7 Gb udostępniają go wcześniej, żeby w dniu puszczenia pacza na serwery nie zamulać łączy. http://prntscr.com/p4uom4
 3. Booombah

  BUFF DO COLORADO

  Dobrze trafia, przeciwnik źle płynie.
 4. Booombah

  Bug w spocie z powietrza?

  Sam to dzisiaj zauważyłę, grając Farragutem. IMO, powodem jest opóźnienie w czasie aktualizacji wyświetlania odległości. Zauważ że odległość odświeża się skokowo i dlatego dostajesz spota wcześniej, niż na ekranie wyświetli się prawidłowa wartość odległości od samolotów.
 5. Booombah

  Kontenery - Dyskusja

  Taka niespodzianka z jednego z kontenerów za logowanie się codzienne:
 6. Booombah

  Zagraj z Druvikiem i wygraj!

  Nie ma to jak w grze opartej na RNG narzekać na... RNG. :p
 7. Booombah

  Zarobki okętów za węgiel i free XP

  I brzozowy maszt.
 8. Booombah

  Sinop VII tier

  A to ma pomocniczą? Nie no, ja to robię tą linie pod survi, inaczej się tym nie da grać.
 9. Booombah

  Dzika Fala - jak kupic

  Tu chodzi o bazowego expa, czyli to co widzisz w drugiej zakładce po meczu, tej tabeli. Jak uzbierasz odpowiednią ilość, to okręt sam się pojawi. Postępy możesz sprawdzić w misjach bojowych.
 10. Booombah

  Lipcowe misje bojowe: na dzikiej fali!

  Wystarczy spojrzeć na wyzwania w grze, widać że misja jest powtarzalna, można ją ukończyć raz dziennie.
 11. Booombah

  Aktualizacja 0.8.5: Dzika fala

  Jak już, to CH, dwa, nikt Ci w ten tryb nie każe grać, trzy, jest fajną odskocznia od randomków, cztery, mamy tutaj opcję do edytowania postów, nie trzeba pisać jednego pod drugim.
 12. Booombah

  Aktualizacja 0.8.5: Dzika fala

  Hmmm.... cóż mam Ci powiedzieć...
 13. Booombah

  Aktualizacja 0.8.5: Dzika fala

  no ba że grają. A tutaj mały bonusik.. bezcenne ;)
 14. Booombah

  Wychodzenie z meczu

  Tak, z tym że okręt pozostaje w bitwie do jej zakończenia, więc tym samym nie wypłyniesz. Musisz wybrać inny lub poczekać.
 15. Booombah

  Linia pancerników Rosyjskich/Radzieckich

  Doczłapałem się do T8, zbieram exp na ulepszenie kadłuba, zasięg już kupiłem i poważnie się zastanawiam, czy iść w to dalej. Zasięg dział to kpina przy losowaniach na T10, a tam głównie ląduje grając T8, zresztą i tak powyżej 15km trafienie czegoś graniczy z cudem. Poniżej 15km zaczyna być lepiej ale tutaj pojawia się problem overpenów.. W ogóle nie czuje że mam jakąś kontrolę nad tym, co z mojej salwy wyjdzie. Ja wiem, RNG i tak dalej, ale w warspite oddając salwę, jestem prawie pewien że zaboli, tutaj nawet przestałem się starać celować, bo i tak zalicza głównie overpeny w sytuacji gdy powinna być cytadela (np. strzał pod wieże w Montanie). Trafiły mi się kwiatki, jak salwa w wrogiego władka za 55k (detonacja), czy North Caroline za 40k, ale większość jest kompletnie z dupy. Minotaur na 8km dostał 6 overpenów!... Wytrzymałość tych pancerników to też kpina.. O ile burta rykoszetuje APki nawet ładnie, to co z tego skoro przy tym zasięgu dział i celności jesteśmy zmuszeni grać w zasięgu krążowników typu Des Moines czy Worcester, które spamują nas zza górki pociskami HE i w zasadzie zaraz tego naszego HP nie ma. Obrony torpedowej czy AA w zasadzie też nie ma.. Ja wiem, ja się nie znam, ale kompletnie nie widzę żadnych plusów tych pancerników.. Dajcie chociaż promyk nadziei, że przy TX będzie lepiej, albo wytłumaczcie jak tym grać, i co ważniejsze, strzelać ;) Moje staty z T8:
×