Jump to content

dyzenstrator

Players
 • Content Сount

  33
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10154
 • Clan

  [MILF_]

About dyzenstrator

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. dyzenstrator

  [AK471] armored killers Rekrutacja

  Poszukujemy nowych aktywnych do gier klanowych . Konieczność posiadania statków w X
 2. dyzenstrator

  Obrażenia z dział - MECHANIKA

  Właśnie o tym pisze miałem do zrobienia krążkiem VIII -X w losowy 2 cytadele .grałem kilkadziesiąt razy ponoć najlepszym czyli Des Moinem . miałem bokiem kilka razy pancerniki i krążki bardzo blisko i bezpośrednio wyobraź sobie że nic , żadnej cytadeli , Nareszcie sytuacje uratował Amalfi włoski w VIII .3 cytadele na raz. Problem w tym że jest wymaksowana kapitan i zdolność specjalna i mi ich szkoda / polepszona manewrowość/.
 3. dyzenstrator

  Obrażenia z dział - MECHANIKA

  Czy o to chodzi? 1. Zwyciężają ci co kryją się za innymi. 2. Zaleca się chowanie za wyspami w ogóle chronić tyły, 3. ustawiać się dziobem do innych , z wyjątkiem pozycji za wyspą to bokiem dla uruchomienia wszystkich dział. 4, Pociski zapalające tylko by atakować okręty odwrócone przodem 5 PP gdy okręt atakowany jest wyraźnie bokiem i blisko. 6. Atakować grupą i najlepiej tam gdzie wybrali inni , wypracowanie szybkiej przewagi daje zwycięstwo. 7. Atakować cel bez osłony innych wrogich jednostek. 8 Często zmieniać kierunek płynięcia dla uniknięcia ataku torpedowego zamaskowanego niszczyciela. 9 W pojedynkach jeden na jeden lepiej uciekać i często manewrować w sposób synchronizowany z wystrzałami wroga by atak odbierać jak najmniejszym profilem 10. Zapalnik bezwładnościowy dla pocisków OB mocno zwiększa skuteczności dział dodatkowych i samych OB dział głównych./ Nawet gdy pisze że nie zwiększa/ 11. Czasem lepiej nie strzelać gdy uciekamy bo przy odpowiednim kamuflażu po prostu znikniemy wrogowi. 12. Niszczyciel powinien głównie podświetlać wroga i jego pozycie , w miarę możliwości atakować torpedami, wykorzystując kamuflaż możliwie jak najlepszy. 13. Krążownik powinien mieć radar do pozycjonowania ukrytego wroga i do niszczenia niszczycieli. 14. Pancernik powinie utrzymywać możliwie największy dystans z powodu braku możliwości szybkiej reakcji . opóżnienia skrętu i ucieczki.
 4. dyzenstrator

  Obrażenia z dział - MECHANIKA

  Ile bym się nie nastawał tak g... z tego, Ja mam to samo niewiele zabrakło ale nie wyłożyłem kasy więc obejdę się smakiem, ale problem w tym że widzę na filmikach równolegle że inni wykonując to samo strzelając tak samo ogrywają wiele więcej. Te cytadele najlepiej dowodzą że nie ma równego traktowania. Niestety skądś to znam , w pozornie grach losowych wszystko jest nastawialne. Dlaczego inni wbijają te cytadele a jak ni chu chu? Z przyzwoitości na te kilkadziesiąt tysięcy strzałów przypadkiem by wpadło . A tu nie . Zero , nullo , Nic.
 5. dyzenstrator

  Obrażenia z dział - MECHANIKA

  Trzeba rozumieć wprost, Nie trzeba być wybitnie inteligentnym by zauważyć że jest to tylko metoda na zarabianie pieniędzy, wywołująca frustracje u kogoś kto dąży do jakiegoś celu w takiej durnej gierce . a tu niespodzianka rzeczywistość jest inna od tej widzianej na filmikach . Jest to nie uczciwe gdy nie zgadza się skuteczność zabiegów z oczekiwaniami, a tak jest non stop. Wkładasz mnóstwo wysiłku , czasu , czy pieniędzy by osiągnąć jakiś cel a tu niespodzianka masz tu zewnętrznie ustawione zapory , przeszkody byś nic nie ugrał . A to wkurza , wierz mi. Każdy oczekuje minimum uczciwości , uczciwego równego traktowania , a tu jednak nie . Niestety gdy w grę wchodzą pieniądze brak już uczciwości.
 6. dyzenstrator

  Obrażenia z dział - MECHANIKA

  Jak trochę pograsz a mniej bedziesz filozofował to zauważysz różnice w filmikach z youtuba z praktyką. Tak jak pisałem wcześniej mało sensu w wielu wypowiedziach.
 7. dyzenstrator

  Obrażenia z dział - MECHANIKA

  Właśnie o tym mówie . to jakieś jaja , rozgrywam kilkadziesiąt walk i żadnej cytadeli to jest dowód na to że nie ma równości .Już jak ktoś nie wie jak to przypadkiem by wpadło na te pare tysięcy strzałów. Ale nie .
 8. dyzenstrator

  Obrażenia z dział - MECHANIKA

  wreszcie weszły z Amalfiego 3 razy na raz ale wkurza polityka WG , oglądasz filmy jak jakiś okręt popisuje się skutecznością , walczysz by go zdobyć , a tu zgonk WG umyśla sobie osłąbienie skuteczności i masz kiche a nie okręt.
 9. dyzenstrator

  Obrażenia z dział - MECHANIKA

  Niestety zadanie nie wykonalne dla moich okrętów . Tylko Porto Rico, Moskwa może zrobić cytadelę . A tak chwalili Des Moina , tylko to zwykła lipa, Kij wam w nery World Gaming.
 10. dyzenstrator

  Obrażenia z dział - MECHANIKA

  Żebym się zes..... to cytadele nie wchodzą w ogóle. Niech ktoś coś podpowie mądrego a nie głupie komentarze. Na korpo nie ma problemu a na losowych żadnych szans. Des Moines i włoskie nic nie wchodzi.
 11. dyzenstrator

  Obrażenia z dział - MECHANIKA

  Nie mniej coś nie gra. Mam zaniżoną skuteczność , ping 30-40 ms, może to jest problem komunikacji internetowej? Słabe łącze może być problemem ?? Jak diagnozować problem??? Czy zna ktoś jakiś program diagnozujący wszystko sprzęt ,łącze i oprogramowanie pod WOWS????
 12. dyzenstrator

  Obrażenia z dział - MECHANIKA

  K...... weszło nawet 5 cytadel za jednym zamachem , tylko zapomniałem że to musi być w Randomie,
 13. Ciekawe czy we włoskich krążownikach z pociskami PPO , zapalnik bezwładnościowy dodaje 30 % przebicia czy całkowicie nie? Próbował ktoś?
 14. dyzenstrator

  ZAPALNIK BEZWŁADNOŚCIOWY mimi że nieskuteczny

  Ciekawe czy we włoskich krążownikach z pociskami PPO , zapalnik bezwładnościowy dodaje 30 % przebicia czy całkowicie nie? Próbował ktoś?
 15. dyzenstrator

  ZAPALNIK BEZWŁADNOŚCIOWY mimi że nieskuteczny

  Ale bardzo fajnie to wygląda gdy Bismark strzela we wszystkich kierunkach , a za 5 punktów można zrobić sobie dużo lepszą naprawkę /Na Smoleńskiego/
×