Jump to content

Flatler

Players
 • Content Сount

  59
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  24230
 • Clan

  [ED-S]

About Flatler

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Flatler

  Szóste Urodziny WoWs - Super Kontenery

  To bylo 49 superkontenerow + 4 kontenery 6 rocznica WG.
 2. Witam, 8v8, 1 BB, 0 CV. Licze: 2 op + 2 DD + 2 Krazowniki + 1 Pancernik = 7. Nie ogarniam WG matematyki albo nie mam odpowiedniego...?
 3. Flatler

  [IX] ZF-6

  Witam, jezeli to jest ZF-6 to prosze zmienic tytul i poprawic opis parametrow tego okretu. Moje wrazenia z tego okretu sa jak najbardziej pozytywne ale grajac nim jako DD wsparcia innych okretow, natomiast moje proby grania nim tak jak innymi DD-kami np amerykanskimi konczyly sie szybkim powrotem do portu. Pozdrawiam
 4. Flatler

  Boty oszukują w bitwach kooperacyjnych

  Witajcie, standardowa bitwa przeciw tym oszustom, na IX tierze. Jezeli boty sa za trudne to zmien gre i nie zanizaj poziomu ponizej botow. Pozdrawiam.
 5. Witaj, interesujacy wybor usprawnien na okret ktorego nie testowalem natomiast w przypadku paletajacego sie DD-eka i jego torped to jaki masz pomysl wczesniej to ja uzywalem czujnosci natomiast obecnie nie mamy do niej dostepu?
 6. Moja propozycja na Brindisi. Poniewaz czesc BB-kow cofnela sie aby strzelac z maksymalnego zasiegu wiec jest wiecej miejsca dla krazownikow czyli moge byc blizej swoich DD-ekow. Pozdrawiam.
 7. Ten perk jest przydatny gdy twoja flanka pada oraz gdy walczysz o capa przeciw 2 i wiecej DD-ekom tak jak napisal Micecobra gdyby kosztowal 1 punkt to ok natomiast za 4 punkty to jest on za drogi. Pozdrawiam.
 8. Flatler

  Aktualizacja umiejętności dowódcy

  Witajcie, w ostatnich dniach wygrindowalem Goliata i Petropawlowska obecnie grinduje Henry IV oraz Venice podsumowujac moje doswiadczenie: z umiejetnosci za 4 punkty na krazowniki przydatne sa tylko dwie umiejetnosci. Pozdrawiam.
 9. Flatler

  Aktualizacja umiejętności dowódcy

  Na przykład, jeśli dowódca ma 10 000 PD dowódcy, wtedy jego odwołanie pozwoli Wam na zdobycie 2500 elitarnych PD za 25 000 kredytów, lub 10 000 elitarnych PD za 90 dublony. Jezyk polski jest pelen wyjatkow: 0 dublonow, 1 dublon, 2 dublony, 3 dublony, 4 dublony, 5 dublonow, 90 dublonow, 92 dublony, 93 dublony, 94 dublony, 95 dublonow. Dziekuje i zycze milego dnia.
 10. Flatler

  Aktualizacja umiejętności dowódcy

  Witajcie Myśliwiec przechwytujący: sprzęt eksploatacyjny Myśliwce patrolowe został zastąpiony przez Myśliwce przechwytujące. Wezwane samoloty są niewrażliwe na wrogie myśliwce, nie atakują wrogich myśliwców i nie wykrywają wrogich okrętów. Obszar ich patrolowania został zwiększony o 10%. W rezultacie Wasze myśliwce będą polować wyłącznie na wrogie eskadry uderzeniowe. Skrócony czas reakcji: wezwane przez Was myśliwce atakują wrogie samoloty nie po 5 sekundach, lecz po 1 sekundzie spędzonej na obszarze patrolowania. Niemniej jednak dotarcie do obszaru patrolowania zajmuje im więcej czasu, a także szybciej wstrzymują patrolowanie. Używajcie tych dwóch umiejętności razem: Myśliwiec przechwytujący ochroni Was przed wrogimi myśliwcami i zwiększy obszar patrolowania, a Skrócony czas reakcji przyspieszy reakcję Waszych myśliwców na wrogie eskadry. Połączone umiejętności poprawią Waszą zdolność kontrowania wrogich samolotów i obrony sojuszników. Te podkreslone miejsca wzajemnie sobie zaprzeczaja: jesli mysliwiec przechwytujacy poluje tylko na eskadry uderzeniowe i nie atakuje wrogie samoloty mysliwskie to nie moze nas ochronic przed wrogimi samolotami mysliwskimi.
 11. Flatler

  BŁĘDY W TŁUMACZENIU - GRA, PORTAL, FORUM

  Badanie kadluba B Ibuki wymaga 40 tys czy 42 tys doswiadczenia?
 12. Flatler

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  CURTISSLEGACY
 13. Flatler

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  SCHNISCHNASCHNAPPI
 14. Witam, aby prawidlowo grac okretami podwodnymi: Ustawienia graficzne: minimum srednie i powyzej 30 fps im wiecej fps i wyzsze ustawienia graficzne tym lepiej bedzie sie tobie gralo okretami podwodnymi. Jezeli twoj komputer na nie jest w stanie tego zapewnic to nie graj okretami podwodnymi lub wymien komputer. Ustawienia: niskie, srednie i wysokie.
×