Jump to content

przempry

Players
 • Content Сount

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7375
 • Clan

  [FJORD]

About przempry

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. przempry

  Problemy z wypożyczeniem Midway

  Nie lubię się czepiać, ale statek to może być wycieczkowy...
 2. przempry

  King of the Sea XI: finały międzynarodowe

  Z tego co wiem to nie będzie żadnego kodu tylko twitch drop dziś i jutro (ale tak można dostać tylko 1 kontener - kto dostanie dziś, nie dostanie jutro drugiego).
 3. przempry

  King of the Sea XI: finały międzynarodowe

  Najprawdopodobniej usługa podobna do deepl.com z mniej lub bardziej uważną korektą człowieka. Zwykle działa całkiem dobrze, ale głównym problemem tłumaczenia maszynowego jest brak spójności terminologicznej. Ogólnie w dużym projekcie tłumaczeniowym trwającym miesiące czy lata utrzymanie spójności terminologii to prawdziwe wyzwanie...
 4. przempry

  King of the Sea XI: finały międzynarodowe

  Czy jest gdzieś lista okrętów VII tieru, które mogą wypaść z tego kontenera? Czy jest to dowolny dostępny w Zbrojowni i/lub Sklepie Premium? Konkretnie ciekaw jestem czy może wypaść Nelson, który normalnie jest dostępny za wolne XP. Edycja: już nieistotne, wylosowałem Neuve de Julio więc jest OK.
 5. przempry

  Bitwy klanowe: sezon „Wody Północy”

  Fascynuje mnie, że nieważne czy coś dają za darmo (oczywiście jednocześnie oferując 10x więcej za irracjonalną kupę pieniędzy) czy też organizują jakieś wydarzenie to ZAWSZE są marudy, którym coś nie pasuje :)
 6. przempry

  U.S. Battleships: Early Access

  No. 18k cost perma camo for Kansas. Kansas itself is for fullfilling all directives only. But for this perma camo you need to spend 4000 doubloons...
 7. Mnie przekierowało do logowania, a potem płynął okręt obok różnych rekordów i wydarzeń dotyczących mojej kariery w grze. U mnie działało na aktualnej wersji Windows 10 i Chrome.
 8. przempry

  WoWS x Transformers. Pozory mylą!

  Gdyby w grze odsetek płci pięknej przekraczał promile to z pewnością były by tu Kucykanki (jak ja nazywa moja córka) :) Świnka Peppa ma większe szanse (już jest precedens z azjatyckim Bajie) bo czasem oglądają ją ponoć mali chłopcy tylko identyfikują się z jej bratem Dżordżem :)
 9. Raczej wątpię żeby upamiętniali swoje klęski :) Ale w tamtym roku (https://worldofwarships.eu/en/news/sales-and-events/three-more-years/) upamiętnili rocznicę przystąpienia Związku Sowieckiego do II wojny światowej (17 IX 1939). Jeszcze po stronie Osi, ale zawsze to coś no i nagrody były o wiele ciekawsze.
 10. Każdy może mieć swoje zdanie, ale grając codziennie (co i tak robię) dostaję za darmo premkę VI i za 45-50 zł dostaję premkę VIII. Plus nagrody dodatkowe nawet bez płacenia. Dla mnie to lepsze niż dyrektywy z krążowników sowieckich czy niszczycieli europejskich, gdzie pewnymi nagrodami były stałe kamo do maks. VI tieru. Nikt nie zmusza do płacenia 3500 dublonów za Odina, a taką ilość dublonów niejeden zgromadził z nagród w grze jak oszczędzał. O parametrach tych premek można dyskutować, na pewno nie są z górnej półki. Sam jestem graczem poniżej przeciętnej, ale w bitwach widzę ludzi co potrafią bardzo dobrze grać nawet okrętami powszechnie uznawanymi za kiepskie. Dla mnie wydarzenie bardzo fajne i opcjonalna opłata w dublonach jest niska. Oczywiście będzie pewnie sporo takich co wywalą 8000 czy nawet 35 000 dublonów - nie moja kasa, nie moja sprawa. WG robi przyjemną grę i nikogo nie zmusza do płacenia.
 11. Z kontenera na pewno to mają wypadać całkiem dobre kamo jednorazowe w liczbie 5 lub 10 z SZANSĄ na zmodyfikowanego Amagi. Szansa nie jest określona więc jak na razie płacić 36 zł za jednorazowe kamo + bilety w loterii nie zamierzam. Ale jak będą określone konkretne warunki i nagrody GWARANTOWANE to nie mówię nie.
 12. przempry

  Podbij gwiazdy z Master of Orion!

  Hmm gra strategiczna ze znanej i lubianej serii praktycznie za darmo, ja jestem zadowolony. I spokojnie poczekam, aż ogarną przydzielanie kluczy.
 13. przempry

  Aktualizacja 0.9.2.1 Prima Aprilis

  Tak, 2 albo 3 aktualizacje temu miało być gotowe o 9, ale z ciekawości włączyłem o 8 i już było gotowe. I sporo ludzi już było. Wypadki zawsze się mogą zdarzyć, zwłaszcza przy tak złożonym projekcie.
×