Jump to content

Kaz4tel_CZ

Players
 • Content Сount

  59
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1258
 • Clan

  [-BES-]

About Kaz4tel_CZ

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kaz4tel_CZ

  Žabákova nepřítomnost na fóru

  Jojo...Mnichovy jsou u nás mám dojem dokonce 3. Jeden na západě, jeden v jižních čechách a třetí kdesi na severu.
 2. Kaz4tel_CZ

  Žabákova nepřítomnost na fóru

  Ale Petrohrad je cestou z Prahy do Varů...@YasuLord potvrdí...=D
 3. Všichni dobře víme, jak vypadají vaše změny v průběhu testů (CV rework, resetžumpa, unikátní moduly, operace,...). Taxe nediv naší skepsi. Mimochodem, co BB-build křižníky? Graf, supertěžké IX/X? Ty se bez čtyřbodové Protipožární ochrany neobejdou... Co máte v plánu se speciálními kapitány?
 4. Jeden zvonivý dopad kladiva na hlavičku dvoustovky... ...následovaný nezaměnitelným puknutím provázejícím průchod hřebíku dřevem. Další kus do rakve téhle hry. Ničíte diverzitu, ničíte hráčskou individualitu...berete možnosti. Naprosto nepochopitelný zásah do fungující mechaniky. Mám dojem, že se blíží stisk tlačítka "Odinstalovat"
 5. Kaz4tel_CZ

  Z-35

  Ale tohle by mělo být na ofiko webu, když už za ni chtějí peníze.
 6. Kaz4tel_CZ

  Z-35

  Dal by sis říct...? Mimochodem...nikde jsem nenašel, jaký to má spotřebáky...hydro, atp.
 7. Kaz4tel_CZ

  Z-35

  A když nemám přítelkyni...? =D
 8. Kaz4tel_CZ

  0.9.6 - Hlášení chyb

  Nakolik to chápu, není to chyba překladu, ale nedokončený odkaz a oprava by měla zahrnovat doplnění jedné závorky. Skutečný problém je ovšem v tom, že to tam straší už druhej patch v řadě!!! Prkotina, kterou průměrný plankton opraví do pěti minut. Na často navštěvované záložce. Nemusím dodavat, jak to vypadá...obzvlášť když všude troubíte heroickou úpravu interface (moduly, zbrojnice - dodnes se načítá déle než samotná hra)...
 9. Kaz4tel_CZ

  0.9.6 - Hlášení chyb

  V tom vašem Leningradským ústavu by panda hlady netrpěla, jen co je pravda:
 10. Nooo...DD má skutečně problém s odhalením. Tak mu dáte na výběr - buď použije AA a bude 100% cílem nebo je nepoužije a jediné, čeho si ve hře užije, je uhýbání před nálety z letadlovek, bez možnosti využití už tak nebetyčně chabé obrany To je chytrý...asi jako použití prostěradla místo padáku. Tím se dostávám k dalšímu bodu. Full spec Salem s aktivním sektorem a AA boostem se nebyl schopen ubránit náletům a stabilně sestřelovat letadla...opravdu je s AA obranou něco špatně. Že by to vaše nesmyslný házení kostkama proti letadlům? Příliš brzy na detaily? Myslíš po roce neaktivity od zprasení mechaniky hry? Zakrýváte si oči jak haranti ze školky a děláte, že nejste vidět... Absence torpédoborců a bitevek byla jasná. Bitevní loď se neubrání koordinovanému spamu křižníků po spotu letadlovou lodí a torpédoborec nemá absolutně žádný counterplay na letadlovku, což v kombinaci s exkluzivním obsazením křižníky (určenými k ničení torpédoborců - obzvlášť SAP Venecihly, který smažou DD i na salvu) dělá třídu v bitvě nehratlenou. V nižších ligách jezdí klany, který nic jinýho nemají/nemají zkušenosti, proto to tam fungovalo... Mě ty vaše závěry připadají zase filtrovaný nějakým nesmyslem... Letadlovky před reworkem fungovaly o 300% líp. Rozdíl ve skillu letadlovkáře, váš hlavní argument, zůstal zachován. Proč už na tom dál nepracujete?
 11. Kaz4tel_CZ

  Sovětské křižníky: recenze větve

  Já to chápu, jen jsem se snažil situaci vysvětlit ;~} Konzistentnost WG co se týče komunikace s komunitou je stálice mezi katastrofami. Jediné, na co se dá spolehnout je přístup "Vy nechápete naše záměry, tak buďte zticha a solte".
 12. Kaz4tel_CZ

  Sovětské křižníky: recenze větve

  V zásadě jde o tohle. Vpravo je standardní článek WG v rozvržení, kdy druhý řádek skillů obsahuje první a pouze jej rošiřuje. Vlevo výstřižek z Křižníků, kde je druhý řádek pouze hromada alternativních skillů pro kapitánské body 11-19, ale už neobsahuje první. @Wolffnstein, zvyklý koukat v rámci zrychlení pouze na druhý řádek (dle schématu vpravo) se evidentně stal obětí vlastní provozní slepoty.
 13. Kaz4tel_CZ

  Vývojářský blog

  *lehké ublinknutí Hmmm...něco nového ve hře...? Že by se vrátila myšlenka raketonosných šífů prezentovaná před pár lety Tuccym...?
 14. Kaz4tel_CZ

  Sovětské křižníky: recenze větve

  Neopravili, je změnili koncept. Standardně v takových článcích používají systém 10b řádek, 10+9b druhý řádek. Tady mají 10b řádek a 9b alternativy druhý řádek. To ho asi zmátlo. Wolfíku...mají tam přece 50 mm pás! Ten zachrání vše! (co na tom, že se táhne jen kolem čáry ponoru...=D) Vždycky se Ti totiž na čumák trefí na čáru...=D
 15. Kaz4tel_CZ

  Sovětské křižníky: recenze větve

  No...za mě už je dost ubohý jen fakt, že "recenzují" vlastní produkt. Žabáku (@YabbaCoe), vážně nemáte na překlady někoho, kdo má i stylistické a obsahové cítění? Když už je špatně princip, nemůže dobře vypadat nic...nemluvě o tom, že vám tam chybí charakteristiky lodí...
×