Jump to content

Taiczo84

Players
 • Content Сount

  276
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  18960
 • Clan

  [F-A-M]

About Taiczo84

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Birthday 05/19/1984
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Taiczo84

  Admirał Północy przybył do Zbrojowni

  Źle myślisz Trompa NIE można kupić TYLKO za free expa. Tam masz 5 zestawów za free expa, który da ci TYLKO 50 żetonów, a potrzeba ci 100!!! Drugą część MUSISZ kupić i to za nie małą ilość dubli bo za 19225. Lepiej poczekać te 2 tygodnie i w nowej aktualce Tromp będzie za węgiel za zapenwe około 280k
 2. Taiczo84

  Admirał Północy przybył do Zbrojowni

  Dev Blog 09.11.2022 Metody dystrybucji nowych okrętów W przyszłych aktualizacjach gracze będą mieli możliwość zacumowania kilku nowych okrętów za darmo w porcie. Zatem: Holenderski niszczyciel Tromp będzie dostępny za węgiel Krążownik Wspólnoty Hector będzie dostępny za Punkty Badawcze Krążownik Wspólnoty Brisbane będzie dostępny za węgiel Niemiecki niszczyciel Z-42 będzie dostępny za stal Radzę poczekać i kupić za węgiel.
 3. To co wyrabia WG w tej wersji PTSa to kpina z graczy.
 4. Stocznia już jest, ale działa na za zasadzie, że raz trybi, a raz nie. Edit I ponownie NIE MA stoczni. Nie no brawa dla WG. Edit 2 godzina 10.40 Stocznia nadal niedostepna.
 5. Przecież to wątek o PT więc, o czym miałbym tutaj pisać???
 6. Chyba jest jakiś błąd bo niby miała być stocznia, a jej nie ma. Misje są, ale samej stoczni nie.
 7. Tak WG ułatwiło operacje, że w ciągu ostatnich 24h przegrałem 6 pod rząd co przez ostatnie 5 lat jak gram to tyle nie przegrałem.
 8. Ludzie zrozumcie czasy się mocno zmieniły polityka WoWs ta, która była w 2019 i 2020 była nastawiona na graczy. Teraz polityka jest nastawiona na FULL monetyzację. Dopóki nie wyskoczą z pomysłem, aby płacić im za samo granie to ok bo każdy decyduje sam czy chce lub nie inwestować.
 9. Taiczo84

  Druga Edycja Regnum Maris zapowiedziana!

  Nie powinno być żadnych banów. Nie "bawmy" się w WG. Skoro statki NIE mogą się powtarzać to bany są zbyteczne.
 10. Chciałem się wybrać, ale lokalizacja i godziny eventu niestety nie do ogarnięcia dla mnie. Katowice, Kraków, Wrocław to są dobre miejsca, a nie stolica, gdzie jest drogo. Do tego płatność TYLKO PP jest bez sensu. Nie mam tam konta i ekstra zakładać nie mam zamiaru. Szkoda bo chciałem się w końcu spotkać z kilkoma osobami, wypić browarka i miło spędzić czas. Może w przyszłości ktoś najpierw pomyśli nad lepszymi rozwiązaniami niż te co są teraz. 12 listopad czyli dzień po zapewne kolejnym bałaganie do jakiego dojdzie z okazji Święta Niepodległości.
 11. Taiczo84

  Dziedzictwo Hellenów: Velos w Zbrojowni

  Ehh kiedyś to było. Człowiek robił kampanię i dostawał statek. Teraz tylko płać płać i płać to jest droga do nikąd. WG wkrótce nie będzie mogło nazywać swojego produktu F2P bo za samo zalogowanie zapewne trzeba będzie płacić kredytami, a za zagranie dublonami. Może to teraz brzmi abstrakcyjnie, ale ja się wcale nie zdziwię.
 12. Taiczo84

  Halloween: Koszmarne operacje

  Nawet jakby chciał zagrać w Promień.... to nie mogę bo klanowicze mają na to wyjebane, a można w to zagrać jedynie w dywizji. Podobnie w Wilcze Stado brawa za ograniczony dostęp.
 13. Taiczo84

  Halloween: Koszmarne operacje

  Przy "takich" nagrodach to NIKT w to grać nie będzie. Gratulacje za orientację.
 14. Ten tryb nazywa się potyczka. Od kiedy to 12vs12 to potyczka? Niszczycie każdą dobrą rzecz w tej grze.
 15. Taiczo84

  Aslain's WoWS ModPack Installer

  Czy jest szansa na powrót modzika, który dawał nam flagi JPN Marynarki Wojennej.
×