Jump to content

Trafo76

Players
 • Content Сount

  224
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  14949
 • Clan

  [WH1TE]

About Trafo76

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zkoušeli jste rankedy? Velice lákavé. Tier V na mapách pro Tier X. Než přejedu mapu například s Viribusem, tak třikrát usnu. Moc zábavné.
 2. Díky za přidání ponorek do hry. Nejlepší je když jsou na každé straně dvě. Je to další odrazující faktor této hry. Tak zase na dlouho sbohem.
 3. Trafo76

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Mám tady celkem pěkný výsledek s mojí oblíbenou lodí. Celkové poškození je nízké, ale to bylo způsobené tím, že jsem musel zabít asi čtyři torpédoborce. Byl to strašný zmatek. Ale bitva bez otravných ponorek a letadlovek. Fakt čistá, pěkná opravdu lodní bitva.
 4. Když už musí ty super lodě být ať mají svůj vlastní typ bitev. Stejně tak ponorky. Fakt to není zábavné. Ani trochu.
 5. Trafo76

  Superlodě ve výzkumu

  Ne, ponorky jsou naprostá katastrofa. Úplně kazí systém hry. V herním chatu na ně většina hráčů nadává a myslím, že dostávají dost reportů.
 6. Trafo76

  Vývojářský blog

  Proč se nás ptáš jak bychom designovali podpůrná CV? Takhle jste se ptali na ponorky. Většina hráčů je nechce. A stejně jsou ve hře. Takže si tu nehrejte na hodné vývojáře, kteří dbají na názor komunity. Je to už směšné.
 7. Ponorky byly přidány na přání komunity.
 8. Trafo76

  Vlhká zpovědnice

  S největší radostí se vyhnu všem politickým tématům, dokonce se vyhnu úplně všem tématům. Hru jsem odinstaloval. V životě jsem ještě nebyl více zhnusen. Naneshledanou.
 9. Trafo76

  Diskuze k "Otázkám pro WG"

  Ano tohle mi vadí také. Zvláště, když je na psí známce nepřítele odporná komunistická hvězda. Přesunuto z Otázky pro WG
 10. Trafo76

  Diskuze k "Otázkám pro WG"

  Je to jednoduché. Stačí mít všechny lodě, kromě Enterprise. A pokud padne nějaká loď, bude to určitě Enterprise. Přesunuto z Otázky pro WG
 11. Trafo76

  Otázky pro WG

  Rád bych se zeptal WG proč matchmaking neustále dává do top tierové hry tak málo nízkotierových lodí. Vždyť je to pro ty nízkotierové lodě nehratelné. Například, vezmu si Aobu (TIER VI) a nalosuje to sedm lodí TIERu VIII, dvě lodě TIER VII a tři odsouzence TIER VI. Proč není poměr obrácený? Do šestkové bitvy dát třeba jen tři lodě TIER VIII. Hned se bude hrát lépe.
 12. Trafo76

  Dotazy na aktivní hráče

  Je pravda, že wows-numbers už delší dobu zlobí. Asi jsem se zbytečně vyplašil. Díky. Ale heslo jsem preventivně změnil. Přesunuto z Otázky pro WG
 13. Trafo76

  Dotazy na aktivní hráče

  Mám důvodné podezření, že se mi někdo opakovaně dostal na účet. Na stránkách WOWS numbers mi dnes naskočilo osm náhodných bitev, které jsem rozhodně nehrál. Byl jsem celý den v práci a určitě nikdo z naší domácnosti nehrál. Nebyl totiž nikdo doma. A nikde jinde než doma Wows nemám nainstalované. Už jsem si toho všimnul někdy před 14 dny. Nájednou mi naskočilo 20 náhodných bitev s lodí Smolensk, které jsem také neodehrál. Nedalo by se zjistit zdali a odkud se hrálo dnes na mém účtu? Mimochodem ten hráč je docela noob, protože hraje hůř než já a to je co říct. :-) Heslo k účtu jsem si změnil. Přesunuto z Otázky pro WG
 14. Taky se mi nic neobjevilo. Opět skvělá práce.
 15. Ten americký Chesters taky může lehce odkazovat na Nimitze. :-)
×