Jump to content

Trafo76

Players
 • Content Сount

  171
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10525
 • Clan

  [WH1TE]

About Trafo76

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Trafo76

  Otázky pro WG

  Mě hodnocené baví. Prakticky už nehraji náhodné. Maximálně s kamarády z klanu. Formát 7 vs 7 mi vyhovuje, protože se dá hrát s bitevkou aktivněji a nestává se tak často, že pokud jedete s bitevkou dopředu začne vás okamžitě farmit pět křižníku a torpédoborců. Lodí je prostě méně a tím pádem méně HE spamu. Teď koukám, že jsem v otázkách pro WG, takže by to chtělo nějakou otázku. Dá se namontovat jedinečné vylepšení (přesnost střelby) pro loď Yamato na loď ARP Yamato?
 2. Trafo76

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  Moc pěkné. Ale už je strašný obr. Já stavím lodě v měřítku 1/350 a to už je taky docela velké.
 3. Trafo76

  Otázky pro WG

  Když už jsme u těch vzácných lodích rád bych doplnil poslední dvě americké lodě co mi ještě chybí. A to je Arkansas Beta a Alabama ST. Je nějaká naděje, že se někdy objeví, nebo už nebudou nikdy do skonání světa?
 4. Trafo76

  Aktualizace hodnocených bitev

  Sakra, špatná citace. Byla to reakce na Small_fish_1. Omlouvám se.
 5. Trafo76

  Aktualizace hodnocených bitev

  Mám naprosto stejný pocit. Hraju pouze s Missouri a jen ráno, než se probudí letadlovkáři. Po první bitvě s letadlovkou vypínám. Letadlové lodě hodnocené bitvy naprosto kazí. Jinak mě hodnocené baví mnohem více než náhodné.
 6. Trafo76

  0.9.12 - Všeobecná zpětná vazba

  Hlásím chybu u lodě Nueve de Julio. Na modelu lodi v bitvě se vůbec neotáčí věže. Zaměřovač se otačí. Ale barbety se ani nehnou.
 7. Trafo76

  Vlhká zpovědnice

  Je to jen můj subjektivní pocit, ale hraje se mi s ním dobře. Na nějaká data nekoukám. Jen mám ten pocit. Zatím jsem s ním hrál jen kooperativní bitvy a dnes jednu náhodnou.
 8. Trafo76

  Vlhká zpovědnice

  Já rozhodně zůstanu v bronzové lize. Je to klasický sprint s více záchytnými body. Na vyšší ligu nemám kvalitu, čas a hlavně nervy. A Hizen mi přijde celkem dobrá loď.
 9. Trafo76

  0.9.12 - Všeobecná zpětná vazba

  Měl jsem teď stejný problém se se stejnou lodí v hodnocených bitvách. Mám loď na plné sekundárky + vlajka. To je 11,3 km dostřel. DD na volném moři zhruba 7 km od lodě. Sekundárky zaměřeny a celou minutu ani jedna salva.
 10. Trafo76

  Otázky a odpovědi

  Ano, přesně tohle bych bral také. Mám spoustu oblíbených lodí na nízkém tieru a byl bych rád za nějakou nějakou pěknou HISTORICKOU kamufláž. přesunuto z otázky pro WG
 11. Trafo76

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  To jste si víceméně zavinili sami, špatně poskládanou divizí.
 12. Trafo76

  Otázky pro WG

  Myslím, že je to přesně naopak. Musíš mít už prakticky všechny prémiové lodě a pak ti budou padat ty vzácné. Ale všechny až ze superkontejneru. Mně nepadla z vánočního kontejneru ani jedna loď. Všechny lodě co jsem letos dostal, byly až z náhradního superkontejneru.
 13. Trafo76

  Otázky pro WG

  Rád bych se zeptal WG kdy mi doručí herní předmět. Včera večer jsem provedl tři nákupy a dorazily jen dva. Odpověď od podpory samozřejmě žádná. Děkuji.
 14. Trafo76

  Otázky a odpovědi

  To je tedy hnus. A jestli je to pravda, tak je to pro mě konečná v této hře.
 15. Trafo76

  Černý pátek a další kontejnery

  Jsou v plánu komplet všechny lodě vydat jako B variantu ?? Moc se těším na Erii B. Jen tak dál.
×