Jump to content

thunderspite

Players
 • Content Сount

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9850

About thunderspite

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Błękitny Glob

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. thunderspite

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  nie wiem czy miejsce dobre, ale mógłby ktoś zasugerować, czy jest teraz jakaś Premka, która jest ponadprzeciętna i może za chwilę zniknąć praktycznie bezpowrotnie, jak Belfast, Missouri, Enterprise, Kutuzow.....
 2. thunderspite

  Armada: Błyskawica

  Fajny pomysł z tymi minami ;)
 3. thunderspite

  Armada: Błyskawica

  spoko, większość już łapię ;) ale jakoś Gandzi początkowo nie skojarzyłem. Sam jak gram to mi różne skojarzenia do głowy przychodzą: Striptiz, Genowefa (teraz nowa jest), Dupa w' Ostach....
 4. thunderspite

  Armada: Błyskawica

  ooooh.... teraz załapałem! Dzięki ;)
 5. thunderspite

  Armada: Błyskawica

  wiem, ale dalej nie kumam.... co to jest ta Gandzia....?
 6. thunderspite

  Armada: Błyskawica

  i jeszcze ORP Orkan, bo jest już gotowy HMS Lightning. p.s. dlaczego Jervis to Gandzia?
 7. thunderspite

  Armada: Błyskawica

  hehe, schettino to miał "specjalizację" na większe jednostki, więc może na pancernik by się nadawał :)
 8. thunderspite

  HMS Exeter premium Tier V

  Dobree! Mi na przykład: zatopienie Bismarcka Błyskawicą, (choć lepiej by było Jervisem )
 9. thunderspite

  HMS Exeter premium Tier V

  Dobrze, że go wcześniej kupiłem... W poniedziałek wypełniłem misje i 4000 dublonów wpadło. Ja grałem Edinburghiem i Leanderem. Brytyjskich pancerników jeszcze nie posiadam. No i przyznam się, że jestem niecierpliwy i po parunastu bitwach losowych i czekaniu na okazję i zaliczeniu 2 cytadel w ten sposób, przeniosłem "łowy cytadelowe" na koop-y... Tam już poszło z górki :)
 10. thunderspite

  Edinburgh — British Tier VIII

  ... no troszeczkę :) fakt, jest ociężały. Co do Fiji się nie wypowiem, bo na razie tylko 1 bitwę stoczyłem :/ ORP Conrad (to Danae), ORP Piorun (Jervis z faceliftingiem), ORP Orkan ( Lightning po faceliftingu) i ORP Garland (prawie to samo co Gallant) - może jest szansa na pojawienie się No, to fajnie, jakby te holenderskie były! Hiszpańskie ciężkie krążki - Canarias, Baleares - też by były niczego sobie ORP Bałtyk?
 11. thunderspite

  Myoko

  Ja się z tym zgadzam w 100 procentach.
 12. thunderspite

  Edinburgh — British Tier VIII

  Gdzieś na forum przeczytałem o pracach nad drzewem paneuropejskim, może jakieś: De Ruyter, Java i Tromp by się znalazły. Zobaczymy ;) Włoski niszczyciel Leone jest chyba w fazie testów, a włoskie drzewo to spokojnie można byłoby zrobić, bo mieli dużą flotę. Póki co mamy dwa krążki i dwa pancerniki. Co do Edinburgh-a, nie ograłem się jeszcze nim za bardzo, ale po tych 40 bitwach na nim uważam, że wykorzystując maksymalnie możliwości dymu (rozszerzone o modyfikacje kapitana) i naprawki (wraz z flagą), to może być zabójcza bestia. Można schować się na te kilkadziesiąt sekund w dymku i spamować do pancerników albo szybko eliminować niszczyciele, które, np. próbują uciec z (lub zająć) capa. Tylko trzeba się w dymie przemieszczać, bo łatwo można złapać wiązkę torped od takiego niszczyciela. W sumie potwierdzam to co już wyżej napisano, ale co by nie mówić, Edinburgh ma duży potencjał.
 13. thunderspite

  Edinburgh — British Tier VIII

  Dla mnie też jest ;) Jakoś taka większa frajda. I w ogóle brakuje mi w grze paru fajnych historycznych okrętów (np. krążki klasy County lub niektóre holenderskie).
 14. thunderspite

  Armada: Prinz Eugen – powrót do przeszłości

  No i dobrze to Kolega wytłumaczył. Zauważyłem, że WG lubi delikatnie ubarwiać historyjki: " Okręt wciąż odmawia pójścia na dno. " Tylko sprostuję, że wrak spoczął na dnie atolu Kwajalein, tyle że na dnie płytkim i nieco pochyłym, więc nieco ponad powierzchnię wystaje. Swoją drogą, promieniowania już podobno nie ma, gdyby tylko atol był trochę bliżej, to można by było dotknąć tego "kawałka" historii ;)
 15. thunderspite

  Zasady wydarzenia Fly! Strike! Win!

  U mnie nic od początku Fly!Strike!Win!.... ... a wczoraj wieczorem pierwszy kontener kupiony ze sklepu i.... misja na Edinburgh-a! "Czary" jakieś, czy co... U mnie dokładnie tak samo, z jedyną różnicą, że oba stoją w porcie i dojrzewają..... ale przyjdzie jeszcze czas ;)
×