Jump to content

MajnerPro

Players
 • Content Сount

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  79

About MajnerPro

 • Rank
  Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. MajnerPro

  ŹÁDOST O UNBAN

  Já a ni nevím jestli mám ten ban za torpéda nebo za střelbu nebo za co. Mě to prostě nikdo neřekl!!!
 2. MajnerPro

  ŹÁDOST O UNBAN

  @Flaky26 Rád bych hrál, ale místo 12 bitev už mám hrát 17, takže ban je nezbavitelný, proč zde nejsou normální bany jako ve wotku?
 3. MajnerPro

  ŹÁDOST O UNBAN

  Já mám odehráno jen pár bitev, tu hru hrát vůbec neumím, jsem největší noob co v celé té hře je, takže vůbec nerozumím tomu, jak to funguje. Jediné co mohu usoudit, je, že tahle hra pro mě prostě není, jelikžo endokážů hrát aniž by mi nějaký BOT neplul do torpéd. Taky mě několikrát zabili vastní BOTI, ale ty ban dostat nemohou!
 4. MajnerPro

  ŹÁDOST O UNBAN

  DOSTAL JSEM BAN ZA POŠKOZOVÁNÍ SPOJENCŮ, TÍMTO BYCH SE VŠAK CHTĚL ODVOLAT VŮČI TOMUTO BANU A OBHÁJIT SE: 1. Nepopírám, že jsem poškodil spojence, ano jsem si toho vědom, že moje torpéda několikrát různé spojence (nejčastěji však boty) zasáhla, možná, že to bylo moji nedbalostí, ale rozhodně ne ÚMYSLNĚ a v pravidlech je napsáno, že ban je za ÚMYSLNÉ ničení. 2. Asi bych neměl problém si odjezdit si těch kooperativních bitev, ale ve hře je uvedeno, že se v nich nesmím ničeo dopustit a bohužel to mi přijde téměř nemožné, když tam kooperativní bitvy na vyšších tierech hrají z 90% boti, to bych musel jedině campit a nic nedělat. A i kdyby se mi teoreticky bbez prohřešku podařilo těch 12 bitev odehrát, tak kde mám jistotu, že nebudu zabanován opět? Jelikož jsem ban dostal po odehrání cca 50 náhodných bitev, tak je velká šance, že se mi to stane znova a já nehodlám po každých 50 náhodných bitvách hrát 10 kooperativních. To ani nemluvím o tom, že mám mít na den prémiák a ten mi víceméně "propadne", jelikož za kooperativní bitvy se stejně moc nevydělává. 3. Pokud bude tento problém přetrvávat, nemá pro mě smysl již na dále lodičky hrát. Lodičky jsem si rád občas s chutí zahrál, abych se trochu odreagoval a zabavil, ale místo toho mě jen frustruje zapnutá Team-Damage, rozbitý ban systém atd. Tato hra pro mě skutečně není zábavou, ale jen mi přidělává starosti.
 5. MajnerPro

  Zkušenosti z vyzkoumaqných lodí

  Takže pokud nemám goldy na konvertování, tak jsou mi tyto expy k ničemu??
 6. MajnerPro

  Zkušenosti z vyzkoumaqných lodí

  Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak mohu využít zkušenosti z vyzkoumaných lodí jinak než konvertováním na volné? Je možnost je dát do posádky podobně jako ve wotku? Jestli je to možné, poprosil bych o podrobný postup jak na to - ve wows se vůbec nevyznám.
×