Jump to content

sarhat0207

Players
 • Content Сount

  143
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4037
 • Clan

  [P-W-C]

About sarhat0207

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

254 profile views
 1. sarhat0207

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  WORMS of Warships.
 2. A czy ja gdzieś pisałem, ze nie miałby streamować? Azur Lane u niego jeszcze nie widziałem, tyle.
 3. Jeśli mi się nie przywidziało, to Flamu wczoraj wieczorem streamował Azur Lane.
 4. sarhat0207

  Wyłączenie Operacji

  A jakie błędy miała taka operacja Killer Whale albo Aegis, żeby trzeba było "naprawiać"? Prawdę mówiąc nigdy nie napotkałem zbugowanego bota w Killer Whale, ani o takim nie słyszałem. W Narai i Raptorze to i owszem, od pewnego czasu boty błądziły na potęgę - w pierwszej często szły na yolo do centrum portu, w drugiej bawiły się we Francesco Schettino.
 5. sarhat0207

  Powrót Floty Mgły: Ostatnia okazja!

  A nie czasem misję Kirishima (Yotaroh)? Jeśli tak, to dostałeś pluszowego kapitana z 6 pkt. - masz go w rezerwie.
 6. sarhat0207

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  Tzn..., nie odnoszę się do jakiegoś tekstu = z automatu "nie czytam"? Wg mnie to raczej znaczy tyle, ze... się nie odnosiłem (to nie mówi nic o tym czy przeczytałem czy nie), ale OK.
 7. sarhat0207

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  Jest tak, ze nie rozumiesz w ogóle o czym napisałem, inaczej byś nie pisał o czymś, do czego w ogóle się nie odnosiłem. Gdzie ja przyrównywałem argument "widzę po nickach" do... hmmm czegokolwiek?
 8. sarhat0207

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  No i? Wszyscy odwiedzający z Poznania byli czy jak? Czy może jednak z najprzeróżniejszych miejscowości? 12-14-letniego szczyla to starzy z chaty nie puszczą na PGA, na dokładkę do innego miasta. "Pan w wieku 25-45 lat" nie będzie miał z tym problemu. Kasę na taki wyjazd też będzie miał swoją, a nie od rodziców. Kolejny przykład reprezentacyjności WGowskich tabelek w Excelu
 9. sarhat0207

  Powrót Floty Mgły: Ostatnia okazja!

  I owszem. W rezultacie wygląda na to, ze jesteśmy skazani na zarówno na animki jak i zdupyshipy. Poza wykrywalnością - Atago miało lepszą o ok. 300 m z uwagi na bonus od kamuflażu, którego to bonusa Takao do niedawna nie miało. Dopiero ostatnio to wyrównali i oba okręty mają pod względem bojowym równie funkcjonalne kamuflaże.
 10. sarhat0207

  Powrót Floty Mgły: Ostatnia okazja!

  No i? WG wkręciło zdupyshipy w grę i część z nich mi się nie podoba, a z tymi co mi się podobają to bym się pożegnał bez żalu gdyby wszystkie zniknęły. Grać możesz bez przeglądania forum. Natomiast do gry wejść musisz, a tu jakieś fantasy w stylu Kremlina, Smolenska czy Puerto Rico. I nawet nie można "dodać do ignorowanych" tego shitu. Jednym przeszkadza anime, a drugim zdupyshipy.
 11. sarhat0207

  Kalendarz zwodowania: luty

  Świetny pomysł, ale nie przejdzie - sporo zdupyshipów (i to często z najwyższych tierów) byłoby wyłączonych z takiej zabawy, co gorsza w tym także (o zgrozo!) sporo radzieckich.
 12. sarhat0207

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Chińska dżonka z fryzurą na michę
 13. sarhat0207

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Więc miałeś chociaż armatkę (wodną) 76mm, a kto wie, może i dwa Browningi! No ale przede wszystkim ruchliwość. A co ma zrobić przy trzech lotniach np. taki St.Louis, Charleston czy Bogatyr(!)..., niezapomniane przeżycia gwarantowane, miodność rozrywki 10/10
 14. sarhat0207

  Nasze osiągnięcia

  Hyaena russa
 15. sarhat0207

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  To Ty tak twierdzisz - i to też brzmi jak próba dopasowania rzeczywistości do siebie. Pamiętaj, "oczekiwania a rzeczywistość to dwie różne sprawy" Na tym kończę tę fascynującą dysk.., o pardon - offtop.
×