Jump to content

Colt_Walker_1847

Players
 • Content Сount

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3031
 • Clan

  [1PFP]

About Colt_Walker_1847

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Colt_Walker_1847

  Aktualizacja umiejętności dowódcy

  I jak będziesz pływał i zygzakował na pełnej prędkości, to taki snajper nie dosyć że Ciebie z tej odległości nie trafi, to jeszcze nawet potencjalnych uszkodzeń sobie nie nabijesz, bo te salwy za daleko będą upadać😁
 2. Colt_Walker_1847

  Okręty za węgiel

  Może za wcześnie na grę ale posiadać już można. W tej grze trzeba długo zbierać na premki i specjalne wysokich tierów, więc warto jak najwcześniej iść w tym kierunku. Trzeba dobrze wykorzystywać zniżki i bonusy. Ja odblokowałem agencję badawczą przy okazji stoczni z Anchorage kupując jeden dodatkowy etap za dublony (nie miałem 5 wymaganych drzewek wybadanych do 10 tieru), więc koszt niewielki. A mam już zresetowane 2 linie, obie z mnożnikiem x2. W lutym resetuję trzecią, też będzie z mnożnikiem x2. Więc na Ohio lub coś innego z agencji wystarczy, będzie jeszcze w tym roku. W czerwcu z kuponem zniżkowym wpadnie kolejna 10-tka za węgiel. Wszystko to mimo niewielkiej ilości rozegranych bitew. Taki to mam plan. Tylko ze stalą kiepsko u mnie. Pozdrawiam.
 3. Colt_Walker_1847

  Okręty za węgiel

  Jowiszowy masz prawie 3k bitew i żadnego okrętu t9 lub t10 za węgiel? Nie wydawaj niepotrzebnie węgla na okręty z niższego niż 9 lub 10 tieru. I z kontenerów dziennych bierz zawsze te z węglem. Ja mam też ok. 3k bitew (3021) i za węgiel mam Moskwę, Georgia i Thunderer. I zawsze kupowałem z kuponem na zniżkę 25proc.
 4. Colt_Walker_1847

  Szybkie pytanko o to co zastąpiło graczy w grze...

  Zdzislawdyrma Ty też pociśnij Wowsa przez święta bo co robić w pandemii ale potem odwyk od stycznia!
 5. Colt_Walker_1847

  Szybkie pytanko o to co zastąpiło graczy w grze...

  No więc dobry gracz posprząta te 90% g.... w drużynie przeciwnej, bez względu na g.... w swojej drużynie, i się cieszy z dobrej bitwy. Jak ktoś ma powyżej 20k bitew w tej grze, to chyba się nią znudził, tylko tego nie dostrzega. Przykro mi. Pozdrawiam.
 6. Colt_Walker_1847

  Nasze osiągnięcia

  Początki mojej gry to nauka na Japońskich BB, a teraz udany powrót po resecie w Agencji Badawczej i krakenik na Fuso, którym przed resetem nie szło...
 7. Colt_Walker_1847

  Nasze osiągnięcia

  Taki tam mój rekordzik fragów na niskich tierach:)
×