Jump to content

YourFinal_Destination

Players
 • Content Сount

  137
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5033
 • Clan

  [40_PL]

About YourFinal_Destination

Recent Profile Visitors

713 profile views
 1. YourFinal_Destination

  Szukam Klanu dla mojego drugiego konta

  Idź do PSS Pływam Sobie Sam. Tam niczego nie trzeba używać a baza rozwinięta, chociaż dowództwo porzuca granie aktywne i nie ma komu wydać zarobioną ropę na kolejne ulepszenia w kwestii stali.
 2. YourFinal_Destination

  Stocznia w Hamburgu: zbudujcie okręt

  Grafa już mam, Odina nie specjalnie potrzebuję. Przy mojej dziennej ilosci bitew - max 5-7 chyba nie zrobie tego. Wolę ogródek od grania.
 3. YourFinal_Destination

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  @Lucius_Dentatus @konradzabijaka dobrze wam szło ale żeby tyle z Yoshino weszło w Conqerora to aż mi szczęka opadła :)
 4. YourFinal_Destination

  YourFinal_Destination na Twitch

  Witam, zapraszam na streamy z World Of Warships w poniedziałki, środy oraz sobotę i niedzielę od około godziny 20. Cel każdego streamu: granie solo, przy dobrej różnorakiej muzyce; minimum 100k obrażeń na bitwę i wygrywanie. Kamerka oraz mikrofon jest, więc można zadawać pytania.
 5. YourFinal_Destination

  Pakiet startowy pancernika Kaiser

  Dla nowych kont.
 6. YourFinal_Destination

  Nietypowe zaproszenie

  Polecam najpierw wbić swoją pierwszą dychę, bo czerwień u Ciebie świeci.
 7. YourFinal_Destination

  Na randomach nie da się grać....

  Posiedliśmy tajemną zdolność wypracowania własnej taktyki opracowanej przez wiele lat grania. Niczego nie osiągniecie kupując kolejny okręt premium, bo podstawą do osiągniecia progresu, jest zdolność jednoczesnego posługiwania się myszką, klawiaturą, patrzenia na mapę, znajomości zdolności własnego okrętu i przeznaczenia w bitwie. Polecam oglądanie streamów na Twitch https://www.twitch.tv/ragingengaging Jak ktoś chce i napatrzy się jak gość gra, to może coś Wam lepiej wyjdzie. Osobiście zazwyczaj gram tierami 8-10, bo na tych tierach, najprzyjemniej mi się gra, choć zdarza mi się zejść niżej. Łącze przyjemność grania dla zabawy, statystyk, dopracowywania swojej taktyki. Jedynie co mi ostatnio spadło to ilość wygranych, ale nie zawsze udaje mi się wyciągnąć bitwę. Skupiam się głównie na ulubionych okrętach, nie robię linii, które od początku mi się nie podobają (wyjątkiem była Wenecja). Większość gier gram solo, więc mam czas pomyśleć spokojnie co chce zrobić w bitwie. MM Monitor to dodatek, jeśli chcecie śledzić swój postęp na danym okręcie.
 8. YourFinal_Destination

  Co się stało z grą ?!

  Ostatnio WR mi spadł, średni DMG poszedł wysoko. Jak dla mnie nie wiele się zmieniło.
 9. YourFinal_Destination

  HAYASHIRO - YouTube

  epickie!
 10. YourFinal_Destination

  Rankingowy sprint 12 vs 12 wyścig zbrojeń

  8 bitew i 5 ranga wbita z 2 gwiazdkami. Nie jestem fanem Smoleńska więc gram Conqerorem- zdenerwowanie przeciwników gwarantowane.
 11. YourFinal_Destination

  König - wątpliwy król mórz

  Konig to świetny pancernik! Świetne działa, potężna pomocnicza, losowania na IV tiery oraz nawet na 5 rozj*** wszystko i wszystkich. Mało mam na nim, bitew bo jak expie to jak najszybciej, często stockowy zasięg byle do kolejnego tieru. Mi się nim grało bajecznie, hegemon walki a że miałem od początku linii kapitana 16 pkt, to i szybko poszło :P
 12. YourFinal_Destination

  Szukam klanu

  Masz mało bitew więc jeszcze rozwiniesz się. Zapraszam do M00N The Dark Side of The Moon
 13. YourFinal_Destination

  Polskie Klany Lista

  [M00N] The Dark Side of The Moon - dowódca _sir_noob - opis: Szukasz mocnego klanu pod randomy? Wbijaj do M00n! Wystarczy, że twój średni DMG na bitwę będzie wynosił powyżej 50k na bitwę oraz PR minimum ciemno zielony sprawdzany na WOWS Numbers. - Link do Discorda: https://discord.gg/eFeXRuZ
 14. YourFinal_Destination

  Na randomach nie da się grać....

  Ale u mnie jest zawsze na plus w ogólnym tygodniowym rozrachunku
 15. YourFinal_Destination

  Na randomach nie da się grać....

  Mam wręcz odwrotne odczucie obecnie. Poziom graczy faktem jest niski, ale teraz jest czas robienia epickich wyników nawet na nie lubianych okrętach :D
×