Jump to content

Sir_Doom_Slayer

Players
 • Content Сount

  276
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  14514
 • Clan

  [ST0RM]

About Sir_Doom_Slayer

Recent Profile Visitors

2,156 profile views
 1. Widocznie nie nadążasz za zmianami jakie zachodzą w grze, nie umiesz obrać nowej taktyki pod obecne warunki. Czemu niebiescy i fioletowi gracze nie spadają? Bo ich taktyka ewoluuje. Twoja się zatrzymała widocznie.
 2. nie umiesz grać nimi, to nie wypływaj
 3. Sir_Doom_Slayer

  Potyczka 1 na 1 lotniskowcami X poziomu

  immelman party będzie
 4. Sir_Doom_Slayer

  Track - cheat czy nie?

  Bylo by nielegalne, gdyby ten bot robił to w czasie bitwy. Powtórka w czasie bitwy której grasz "pisze się" się a koniec bitwy jest zakończeniem tego procesu. Wiec na ten moment nie jest to cheat, tylko inwigilacja.
 5. Sir_Doom_Slayer

  Track - cheat czy nie?

  Bot Track znany z oficjalnego serwera Discord WOWS umożliwia stworzenie z powtórki bitwy (o ile mamy to włączone) krótkiego filmiku z naszymi dokonaniami w bitwie, zaś tłem jego jest mapa taktyczna. Fajna funkcja, aczkolwiek nie to jest tematem wątku a jego dodatkowa funkcja - śledzenia perków kapitana członków Naszej drużyny, modułów jakie ma na wyposażeniu oraz używania sygnałów. Wygenerujmy powtórkę aby wszystko zobrazować. 1. Zapraszamy bota Track na swój serwer (jak nie masz Discorda, to dalej nie czytaj) a jak nie masz swojego Discorda, to szybko sobie załóż, żeby nie spamować na serwerze klanowym Naszą nową zabawką. Najprościej bota zaprosić na Nasz serwer z oficjalnego serwera WOWS (https://discord.gg/wows) 2. Przydzielamy uprawnienia botowi na Naszym serwerze. 3. W dowolnym kanale wpisujemy komendę /render replay i umieszczamy plik Naszej ostatniej powtórki lub tej która Nas interesuje i zatwierdzamy komendę. 4. Czekamy aż bot stworzy powtórkę 5. Stworzona została powtórka, możemy teraz kliknąć "View Build". Trzeba to robić dośc szybko, bo po jakimś czasie możliwość podglądu znika. 6. Otrzymujemy wynik i rozwijamy go do większej skali. Szukamy osobnika który Nas interesuje i zaznaczamy ten bardzo dłuuugi link, który kopiujemy do przeglądarki. 7. Gracz ze Shimakaze (wybrałem go bo przez całą bitwę strzelał a nie torpedował), kapitan 21 pkt, pierwsze torpedy 20km. Założony na ostatni slocie moduł legendarny. Tu nie jest źle, torpedy 20km też potrafią sprawiać przyjemność. Ale patrzymy dalej I takie perki kapitana... edit
 6. Sir_Doom_Slayer

  NIe wiem czy szukam

  https://discord.gg/m5feXpSr3p Klan K0ZA
 7. Sir_Doom_Slayer

  Tromp [10 tier DD]

  Perki i moduły raczej ostateczne. Ciekawie się tym gra, bo to jest okręt który sposobem grania nie ma podobieństwa do żadnego okrętu. Można tym w ogóle prawie nie strzelac a dmg wpadnie z torped i nalotów. Można te strzelać ale szybko zejdziemy. Raczej do gry w dywizjonie, sam solo z żadnym niszczycielem sobie nie poradzi (artyleryjskim).
 8. Sir_Doom_Slayer

  [X] Forrest Sherman

  20221106_181554_PASD610-Forrest-Sherman_51_Greece.wowsreplay Jest w pyte!
 9. Sir_Doom_Slayer

  Nie szukam klanu ...

  Nie gramy CW bo Nam się nie chce - Rekrutacja - World of Warships official forum
 10. Sir_Doom_Slayer

  Przepustka bitewna: grajcie i zdobywajcie nagrody!

  Konto premium 2500 złota; przepustka 6250 = 8750 golda = 115,45 zł. Drogo bardzo drogo i tak co 5 tygodni trzeba kupic zakładając ze ktoś nie ma konta premium. Okazyjnie gram, na pewno nic nie bede kupował
 11. Sir_Doom_Slayer

  King of the Sea XIV — międzynarodowi zwycięzcy

  Zamiast tego cammo bez bonusów lepiej jest zrobić misje w której końcowo będzie można dostać 500 golda, bardziej przyda się, choćby do resetów.
 12. Sir_Doom_Slayer

  King of the Sea XIV — międzynarodowi zwycięzcy

  Czyli N.Carolina miała farta
 13. Sir_Doom_Slayer

  działo do wynajęcia na CW

  .
 14. Sir_Doom_Slayer

  Stocznia: Budowa Puerto Rico

  Pierwszy wieczór, około 10 bitew na rankach i 4 z 6 misji pierwszej czesci zrobione, jutro reszta. Buła z masłem, wystarczy tylko być cierpliwym i wygrywać :) ...P2R mam od pierwszej morderczej stoczni, wiec także tego na luzie gram :)
 15. Sir_Doom_Slayer

  [PRP] Pomidory_Rzeczypospolitej_Polskiej

  Danielu! Tęsknimy!
×