Jump to content

_Sir_noob

Players
 • Content Сount

  70
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1162
 • Clan

  [BIMBR]

About _Sir_noob

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia
  [BIMBR]

Recent Profile Visitors

242 profile views
 1. _Sir_noob

  Tak się tylko pytam cz.2

  Temat do zamknięcia.
 2. _Sir_noob

  Tak się tylko pytam cz.2

  Ponawiam swoje pytanie i dodatkowo modyfikuję swoją ofertę dołączenia do klanu. Zapewniam: - nieregularną obecność wieczorami w ciągu tygodnia...sorry taka praca, że biorę ją ze sobą do domu - negatywne nastawienie do bitew klanowych- nie gram, nie lubię, nie mam okrętów do tego, bo nie robię linii specjalnie pod CW - używam wyłącznie Discorda- TS3 jest dla mnie siermiężny - nie lubię towarzystwa poniżej 18 lat oraz powyżej 60+ - sam mam w okolicach 30 lat, więc dla pierwszych będę za stary a dla drugich będę "gówniarzem" - nie uczestniczę w turniejach- nie mam na to czasu, chyba, że sam się na to zgłoszę - zbieranie ropy i uczestnictwo w bitwach morskich o więcej ropy - lubię grać solo ale od czasu do czasu zagram dywizjon o ile są to wysokie tiery Oczekuję: - klanu z Discordem - zrozumienia dla moich wymagań- gra to tylko rozrywka co jakiś czas
 3. _Sir_noob

  [TF-7-] zaprasza, Task Force 7

  Jakiego komunikatora wymagacie?
 4. _Sir_noob

  Tak się tylko pytam

  Temat do zamknięcia. Pozostaje bez klanu.
 5. _Sir_noob

  Tak się tylko pytam

  Dziękuję za propozycje, potrzebuje czasu do soboty/niedzieli by przyzwyczaić się do nowego sprzętu, potrenuję sobie i dam znać wszystkim o decyzji.
 6. _Sir_noob

  Tak się tylko pytam

  Nie grałem w okręty od 2 msc i zamierzam wrócić. Ostatnio grałem GLORY i zamierzam tam wrócić ale jak macie miejsce dla nooba w klanie, gdzie zawsze ktoś siedzi (szczególnie wieczorem) na komunikatorze to rozwaze propozycje.
 7. I'm finishing assembling a new desktop computer. In mid-May, I'm planing return to the game on new equipment. If everything goes well, I will start searching for the clan.
 8. The case is out of date. I take a long break from the game.
 9. My nick: _Sir_noob Battles: 960 (this is my second account) Preferred type of ships: CA- Minutaur/BB- Republiqe Preferred tiers: 8-10 My statistics:https://wows-numbers.com/player/558420220,Kura_bojowa/ Preferred communicators: only Discord About me: Hi, I'm Kris from Poland. I'm looking for clan where I can swim with player have similar or better skill than me. Why I don't look for clan on Polish forum? Ehh..it's long story, but I want to develop my English language, because I recently had contact with english in college four or five years ago and I would not like to forget him. I want play divisions and clan battles. PS. Sorry for my English, but I don't use this language for a few years.
 10. _Sir_noob

  Przedstawiamy SKIPPER

  Ha ha ha, ale się uśmiałem.
 11. _Sir_noob

  _kurczak YouTube channel

 12. _Sir_noob

  Nasze osiągnięcia

  2 raz w ciągu 3 ponad lat remis :O
 13. _Sir_noob

  Nasze osiągnięcia

  Modlę się o to, żeby 6 tier był już lepszy, bo granie Hermesem staje się ciężkie kiedy przeciwko masz Texasy...
 14. _Sir_noob

  [PMW] Polska Marynarka Wojenna - rekrutacja

  Podbijam :P
 15. _Sir_noob

  Na randomach nie da się grać....

  Jak To tylko jeden z wieczorów...
×