Jump to content

_Sir_noob

Players
 • Content Сount

  97
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3326
 • Clan

  [_HWM_]

About _Sir_noob

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

439 profile views
 1. _Sir_noob

  Dzień zakupu premki i koszmarne losowania

  Taaa... konto premium ma wpływ na to, że jesteś taki strasznie poszkodowany.
 2. _Sir_noob

  USS Salem

  Mam Salema, PR i Yoshino. Salem daje najwięcej frajdy i mam największy wpływ na bitwę. Od grudnia okrętem zrobiłem ponad 100 bitewek. A wczoraj taki mały wynik udało się zrobić.
 3. _Sir_noob

  Brytyjskie krążowniki: wczesny dostęp

  Co im nie wyszło z pancernikami?
 4. _Sir_noob

  Sprint rankingowy 10 (1vs)

  2 porażki z Tirpitzem bo udało mu się mnie ztorpedować, Asashio rozstrzelałem wrogie Kagero, ale generalnie tylko Massą gram i jest świetnie.
 5. _Sir_noob

  Mikasa

  Kod na wynajem legendarnej Mikasy: VERYMERRYMIKASA
 6. _Sir_noob

  zbrojownia

  Dobry tip, nie wiedziałem o tym. A czy tak samo można wejść w zakładkę klanową (pytam z ciekawości, bo sam klanu nie mam)?
 7. Teraz to już totalnie wywaliło serwery.
 8. _Sir_noob

  I'm looking for clan

  Subject to close.
 9. _Sir_noob

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Na botach to ciężko przegrać.
 10. _Sir_noob

  I'm looking for clan

  My nick: _Sir_noob Battles: 2000 Preferred type of ships: BB, CA, DD Preferred tiers: 7-10 My statistics : https://wows-numbers.com/player/558420220,_Sir_noob/ Preferred communicators: only Discord My X tiers: - Minutaur - 173 battles, AVG DMG 100k - Kremlin - 106 battles, AVG DMG 108k - Republique - 135 battles, AVG DMG 122k - Harugumo - 1 battle (new X tier), AVG DMG 122k About me: Hi, I'm Chris from Poland. I'm looking for clan where I can sail with player have similar or better skill than me on next clan wars. Now I'm on BIMBR (polish clan) Why I don't look for clan on Polish forum? Ehh..it's long story, but I want to develop my English language, because I recently had contact with english in college four or five years ago and I would not like to forget him. I want play divisions and clan battles for time to time. If you have some offer for me, please send me in the game. See ya!
 11. _Sir_noob

  Połtawa VII tier PREMIUM

  Temat dotyczący pancernika premium VII tieru Połtawy. Okręt zakupiłem za kasę, na ten moment mam rozegrane 24 bitwy i z racji, iż przechodziłem całą sowiecką linię BBeków, to mogę coś tam o nim powiedzieć w kilku punktach i porównać z resztą linii: PLUSY: - bardzo celne działa główne- z modułem 226 metrów rozrzutu - jak na swój tier mocna obrona przeciwlotnicza - doskonała zdolność cytadelowania przeciwnika - co bitwę 6-10 cytadel to norma - twardy dziób, brak nadbudówek MINUSY: - długa konstrukcja, przez co zbieramy więcej torped przy manewrach - ograniczona liczba eRek- max 5 - wysoka cytadela, a wiec nie można pokazywać boku, to nie troll pancerz jak na Kremlinie - słaba zdolność penetracji pancerników 9 tieru, nawet jeśli są do Ciebie bokiem i celujesz w cytadelę - skromna artyleria pomocnicza Proponowany układ perków kapitana:
 12. _Sir_noob

  Republique, tier X

  Jak Wy to robicie? :D U mnie Republika to ulubiony pancernik X tieru. Build full pod pomocniczą i przeładowanie dział głównych (bez legendarki). Na daleko HE a na blisko AP. Regularne wyniki powyżej 100k na bitwę.
 13. _Sir_noob

  Szukam klanu który gra nie tylko CW

  Temat do zamknięcia.
 14. Nick: _Sir_nnob Liczba bitew: ~1700 Preferowany typ okretów: BB/CA Ulubiony okręt: Massachusetts Link do statów: https://wows-numbers.com/player/558420220,_Sir_noob/ TS3: jeśli muszę, Discord preferowany Po licznych przerwach wracam do World of Warships. Ostatnio przesiadywałem w klanie _HWM_, który ogranicza się tylko do bitew klanowych, bo w randomowe bitwy zazwyczaj gram sam, a po miesięcznej przerwie utwierdziłem się, że czas przejść do aktywniejszego klanu. Z klanu odszedłem 7 listopada. Z X tierów mam Kremlina, Republikę oraz Mino, wszystkie z 19 pkt kapitanami. Na każdy tier mam chociaż jeden okręt, więc mogę grać wszystko ze szczególnym naciskiem na pancerniki. Z kolejnych X-tierów rozwijam radziecką linią do Grozowoja oraz Worka a poźniej Harugumo oraz Montana. Preferuję grę na bliskim i średnim dystansie. Dotychczas na CW VIII tierach grałem Massachusetts, a na X tierach Kremlinem. Wiek: 28 lat. Pracuję zazwyczaj do 17, a w grze zazwyczaj jestem w okolicach 19. Dysponuję mikrofonem oraz całkiem mocnym komputerem, więc raczej w czasie ważnych bitew nie będę miał awarii sprzętowej. Jakie klanu szukam? Takiego który posiada komunikator TS3 lub Discord. Nie skupia się wyłącznie na CW, gdzie wieczorem będzie można z kimś zagrać randomy. Na wszelkie propozycje czekam w grze oraz na forum. See ya!
×