Jump to content

lobuzjeden

Players
 • Content Сount

  270
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [LOBUZ]

1 Follower

About lobuzjeden

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. lobuzjeden

  WOWS - staczanie sie na dno ... ale nie morza.

  Przemyślawszy Twe argumenty uznałem, iż rozwiązanie Twojego problemu tkwi w słowach Alberta Einsteina:
 2. Z wypowiedzi na przeróżnych discordach słyszałem, że faktycznie zapoznanie się z tym bywa szokujące. Do tej pory brałem poprawkę na przejaskrawianie tych wypowiedzi, ale skoro sam tak twierdzisz, to jestem zdziwiony.
 3. "Jak słusznie zwrócił uwagę Aragathor" czy "Jak opisał Aragathor" zajmuje 5-8 sekund. "Tekst: Aragathor" nawet 2-3 sekundy. Jak rozumiem bardziej prawdopodobne jest, że to było kluczowe 5-8 sekund, przez utratę których świat by się zawalił niż Twa próba zabłyśnięcia tekstem skopiowanym z nieczytanej przez większość PL graczy sekcji ENG. Warto sparafrazować stary żart: Ilu pracowników WG potrzeba do wymiany żarówki? Żadnego, bo w WG nic się nie zmienia.
 4. A to WG samo nie miało swoich założeń, które pamiętam przedstawiali na streamie, w artykułach na fb i na forum? Jak można było zakładać sprzeczne zalozenia jesli były one opisane przez WG? Nie rozumiem Grey:c Rework albo jest udany i spełnił założenia przedstawiane przez twórców i wtedy havołke ma racje, albo nie jest udany, nie spełnił założeń przedstawianych przez twórców i Ty masz rację. Coś tu kręcisz gałganie!
 5. Jak to nieudanego? Nie śledzę już na bieżąco community i publikowanych informacji, ale z tego co widziałem havołke pisał, że rework był udany. I pisał to ponoć na podstawie dokumentów WG stwierdzających, że rework był/jest udany. To Grey kto tu się myli, bo jako zewnętrzny obserwator się pogubiłem:( Rework Schrödingera normalnie.
 6. Rozumiem, że odprowadziłeś tantiemy do Dirty_Gold_Nooba czy jak mu tam było za to legendarne podsumowanie:D
 7. Ten po lewej to Szakal a po prawej Agrest na tym filmiku czy jak?
 8. Ja Cię dzobo doskonale rozumiem. Zapowiadany i planowany był system, w którym gracz A chętny do przesyłania pieniędzy do WG i gracz B, niechętny do przesyłania pieniędzy WG zrobią okręty z NTC z niewielką różnicą czasu. Miało to być zapewnione sezonami. Przykładowo: okręt X wymaga 5 resetów linii, w czasie 2 miesięcznego sezonu można zresetować tylko 2 linie. Gracz A (płacący) zdobędzie okręt najwcześniej za 4 miesiące gdy zacznie się 3ci sezon, gracz B (niepłacący) zdobędzie okręt trochę później między 4rtym a 6stym miesiącem (zależy jak szybko przegrinduje ostatnią brakującą linię). Z tego co pamiętam z filmów nagranych przez CC na CC Summit w podobnym sposób miało to działać - płacący mieliby szybciej, a niepłacący nie byliby poszkodowani, bo mieliby tylko trochę później jeśli sporo by grali. Niestety jak przez lata przyzwyczaiła nas ta firma - są chciwi na pieniądze niczym blachary na drogie samochody, komuś w analityce oczy rozbłysły na myśl o zyskach wykazywanych w raportach i bonusach kwartalnych i ot - mamy efekt. Ludzie pływają tymi okrętami w pierwszy dzień wprowadzenia tego systemu. Najbardziej jednak bezczelnym jest głoszenie przez WG oraz wspierających ich CC, że system ten powstał dla endgameowych graczy, żeby (cytuję z ostatniego streama, na którym to usłyszałem) "zrobić dobrze dla ludzi, którym się nudzi już". W świetle różnicy pomiędzy zapowiedzią działania systemu a obecnym działaniem systemu chyba tylko ślepy wyborca partii wiodącej może nie zauważyć, że nie chodzi tu o "zrobienie dobrze dla ludzi, którym się nudzi", tylko o najzwyczajniejszy w świecie kolejny (po kampanii na stal za pieniądze) cash grab ze strony WG. Boże, jak ja gardzę takim postępowaniem i współczuję ludziom, którzy tego bronią dla pensji.
 9. lobuzjeden

  Okręty podwodne

  <edited by WG_Lumberjack> 1. Etykieta: Nie ‘podbijaj’ wpisów Nie pisz o zamkniętych lub usuniętych wątkach. Bądź konstruktywny: Postując, rób to w dobrych intencjach. Unikaj wpisów które nie mają nic konstruktywnego lub pozytywnego do powiedzenia. Twój wpis powinien dodawać do dyskusji lub oferować rozwiązanie dla poruszonego problemu. Jeśli Twoim jedynym powodem dla wpisu jest bycie negatywnym, wpis ten nie jest wart zachodu. Respektuj innych Respektuj innych i traktuj ich tak, jak sam chciałbyś być traktowany. Pamiętaj, że nasze forum jest otwarte na dyskusję dla wszystkich naszych graczy. 7. Nieodpowiednie/delikatne tematy Unikaj dyskusji o: Religii Seksie Polityce
 10. Szanuję, że po takim czasie Agrest dalej ciągniesz ten wózek i to z dobrym skutkiem:D Gratulacje!
 11. lobuzjeden

  Kanał 'Dyskusja na inne tematy'

  Po 4rech latach dowiedziałem się, że takowy istnieje. Patrząc na screeny - nic nie straciłem.
 12. lobuzjeden

  [ARES-] ARES-PL Rekrutacja

  Gratuluję najmojszemu klanowi PL! Aż z ciekawości sprawdziłem jak działają zasady tego nowego competitivu, takie nie za mocne: Nie wiem kto wpadł na taki pomysł w WG, ale gratuluje miejsca pomiędzy reworkiem CV a NTC:D
 13. Jak już tak lecimy dowcipami to: Rozmawia dwóch designerów WoWSa: - Nasi gracze nie mają rozumu i godności człowieka. - Udowodnij! - Potrzymaj mi piwo: "New endgame: Naval Training Center". Zgadzam się w 100% z tym co napisał Silentraz - może się okazać, że ten pomysł napełni kabzę wugje w takim stopniu, że wszelka krytyka będzie nieistotna.
 14. lobuzjeden

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Nie żeby większość "pokrzywdzonych kapitanów DD" także uważała ostatniego nerfa CV za bzdurę:) Dla DD problemem jest spot, a nie siła AA. Zbuffowanie AA powoduje tylko, że BB i CA stają się mniej atrakcyjnym celem dla CV, a wzrasta atrakcyjność DD jako celu. Można nawet rzec, że to kolejny nerf DD:D Nerfią nie to co trzeba, ale SubOctavian mówił, że po testach AA będą kombinować ze spotem z CV, dlatego cierpliwie czekam, może po x albo xx miesięcy uda im się zrobić satysfakcjonujące CV bez drążenia odb...yyy wyrządzania szkody jakiejkolwiek innej klasie w szczególności.
×