Jump to content

lobuzjeden

Players
 • Content Сount

  286
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [QTAZ]

About lobuzjeden

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

728 profile views
 1. lobuzjeden

  9 sezon CW i 'balanz'

  Łobuz odpisał na post, który został po minucie usunięty. Co i tak nie ma żadnego znaczenia, bo CW z CV = brak rozmrożenia.
 2. lobuzjeden

  9 sezon CW i 'balanz'

  Tak było.
 3. lobuzjeden

  9 sezon CW i 'balanz'

  lepsze od tej mety są chyba tylko kopi-pejsty jakie robi większość klanów xD
 4. lobuzjeden

  This CB season's gotta be the worst one ever

  The problem with Henry is not his speed nerf - it's Venezia. We were testing it - HIV is taking 15-18k salvos from Venezia no matter what angle. I liked this ship old seasons but I'm glad he went away from meta. It was boring already.
 5. lobuzjeden

  9 sezon CW i 'balanz'

  Widać bycie dowódcą w wows jest jak bycie prezydentem - zostaje nawet po końcu kadencji xD To, że zamiast opłynąć Salema od tyłu skręciłem, żeby wypłynąć na niego od przodu oraz to, że wypłynąłem na niego burtą, oraz to, że mój trup zablokował drugiej osobie możliwość zramowania tego Salema to nie znaczy jeszcze, że można z tego kpić przez następne pół roku:D Co do samego tematu - meta na cewu jest płynna co sezon. Zrobi sie duzo ciezkich lineupów, pojawią się kontry, po czym kontry na kontry, po czym wykształci się coś w miarę uniwersalnego. Wcześniej ciężkie lineupy kontrowało się spotem/torpedami/dymem. Obecnie spotem się nie skontruje (thanks CV!), torpedami się nie skontruje (bo nie ma sensu grać DD, thanks CV!), a dym jakoś wczoraj nie działał. We will see w następne dni. A, i zapomniałbym: CVki są tak słabą klasą, że teamy biorące BB zamiast CV mają zazwyczaj insta-przegraną jeśli tylko naprzeciwko grają ludzie mający więcej szarych komórek niż projektanci reworku CV.
 6. Śmiechłem, ale tak. Póki co trzepię ISK w EVE i rośnie mi e-wallet, ale chłopaki wyjęli mnie z zamrażarki bo niedługo ponoć nowa jakość nowych lepszych CeWu z przyjemnymi lotniskowcami. Lubię to podejście do balansu w WuGje - pancerniczki są za mocne, więc limit jeden, ale na random już nie są za mocne, więc limit 5 albo więcej. CV na random jest za mocne, więc limit 1/2, ale już na CeWu CV są równe pancerniczkom. Będzie wesoły sezon.
 7. lobuzjeden

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  Tak z ciekawości - jak taki reset ma wpłynąć na wipe'y spowodowane różnicą w umiejętnościach drużyn? Przecież reset statystyk nie zresetuje umiejętności graczy, więc wipe'y jak były tak będą.
 8. lobuzjeden

  ST - Okręty podwodne

  Nie wiem czy gdzieś się pojawiło, ale dość ciekawie spojrzeć w przeszłość:
 9. lobuzjeden

  Port

  Nie widzę nic dziwnego w tym, że rozegrałem średnio 20 bitew dziennie. Przecież gram codziennie w Conqueror's Blade, a Ty nie pytałeś o bitwy w WoWS, tylko o bitwy:) Kto tam został złapany na mijaniu się z prawdą grey?:D
 10. lobuzjeden

  Port

  Około 20 bitew dziennie. edit: pardon, miało być dziennie a nie przez miesiąc:)
 11. lobuzjeden

  Port

  Słabo się znam, więc Grey wyprowadź mnie z błędu, ale to nie bywa tak czasem, że część gier przy dłuższej sesji ma problemy z pamięcią/czyszczeniem pamięci i działa coraz gorzej, przez to grając 1, 2 bitwy dziennie nie widzi się problemów ludzi, którzy grają 50 bitew dziennie?
 12. Nie pamiętam dokładnie co wyliczałem, ale bodaj Przetrwane bitwy podzielone przez Zwycięstwa w przetrwanych bitwach. Sprawdziłem na obecnym koncie, mam 1,07, na starych też miałem coś pomiędzy 1,04 a 1,09.
 13. lobuzjeden

  Limit graczy CW 8x8

  Zastanawiałem się nad tym skąd to rozdrobnienie klanowe powodujące problemy. W innej F2P PvP grze takie rozdrobnienie nie występuje - tam najmniejsze klany mają 20+ osób online na TW/CW, a duże 50+ osób online na TW/CW. Jaka jest różnica? Jedyna, którą widzę to fakt, że tam występuje mapa globalna, w której jeśli chcesz coś posiadać musisz się zbierać w większe grupy. Rozdrobnienie nie istnieje bo rozdrobnieni nie mają szans nic ugrać bo jest ich za mało. Także problemem z brakiem ludzi do zebrania ledwo ośmioosobowego teamu jest fakt, że po prostu nie ma po co grać tych CW? Nie ma nic o co można by walczyć, producent gry jest niezainteresowany wspieraniem competitive'u (co nie dziwi, bo im się to nie opłaca), to i ludzie nie są chętni by brać aktywny udział, a klany nie mają powodu to konsolidacji.
 14. lobuzjeden

  WOWS - staczanie sie na dno ... ale nie morza.

  Przemyślawszy Twe argumenty uznałem, iż rozwiązanie Twojego problemu tkwi w słowach Alberta Einsteina:
 15. Z wypowiedzi na przeróżnych discordach słyszałem, że faktycznie zapoznanie się z tym bywa szokujące. Do tej pory brałem poprawkę na przejaskrawianie tych wypowiedzi, ale skoro sam tak twierdzisz, to jestem zdziwiony.
×