Jump to content

lobuzjeden

Community Contributor
 • Content Сount

  102
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [LOBUZ]

About lobuzjeden

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. lobuzjeden

  hultaji / lobuzjeden

  Dobra, jednak robię streama:D
 2. lobuzjeden

  hultaji / lobuzjeden

  Recka henryka przybyła, niestety powtórki świetnych bitew mi wcięło i nagrywałem dziś na szybko kolejną:( Jakość będzie 1080p60fps jak się przetworzy
 3. lobuzjeden

  hultaji / lobuzjeden

 4. lobuzjeden

  hultaji / lobuzjeden

  Parę klipów z CW: 1. Gdy jesteś niezadowolony, że ktoś inny dowodzi: 2. Gdy chcesz sobie postrzelać, ale Twój BB oneshotuje Twoje cele: Dziś CW po 19 (nie wiem o której dokładnie bo to zależy jak szybko się ludzie zbiorą:P). Btw. Jutro na streamie chciałem pograć sobie treningówki z widzami, jakieś pokręcone pomysły typu "dowolny BB ale nie można używać dział" albo "max T3 deska, używamy tylko torped". Jak macie jakieś pomysły to piszcie:D
 5. lobuzjeden

  Kontenery „Prezenty” od Mikołaja 2018-2019

  Można by rzec, że Twoje posiadanie i nieposiadanie Gremka znajduje się w superpozycji do czasu kolapsu funkcji falowej, normalnie kwantowe okręty:D
 6. lobuzjeden

  Kontenery „Prezenty” od Mikołaja 2018-2019

  To samo miałem - zwróć uwagę, że 2 okręty dropły mi z tych "superkontenerów", które pojawiają się w momencie, gdy chciał mi dropnąć okręt ze zwykłego kontenera.
 7. lobuzjeden

  Kontenery „Prezenty” od Mikołaja 2018-2019

  "If you get a ship that you already own, it will automatically be swapped for a different ship from the list. In this situation, a New Year container dropped onto the transport ship in the Port will be changed for a supercontainer, and you will get a ship that comes with a Port slot and Commander with 10 skill points. If you get a ship that is already anchored in your Port and have collected all the ships that have a chance of being dropped in Santa's containers, the transport ship will be displayed with a New Year container placed on its deck. Once you open the container, you will see the ship it initially carried. That ship, however, will not steer into your Port. Instead, you will receive the ship's price in doubloons, a Port slot, and a Commander with 10 skill points."
 8. Konto na twitch jest 100% darmowe. Mam od ponad 2 lat, nie zapłaciłem ani złotówki. Można sobie wykupić Twitch Prime co daje nam jakieś bonusy, ale nie trzeba. Nie trzeba też płacić żeby kogoś wyglądać, wystarczy kliknąć Obserwuj/Follow. Mozna dodatkowo wykupić subskrybcję, ale nie trzeba. Nie wiem jak jest teraz, ale gdy się rejestrowałem nie trzeba było nigdzie podawać numer karty kredytowej (wiem, że trzeba żeby się zapisać do Twitch Prime). W skrócie: Twitch jest darmowy, płacisz jak chcesz.
 9. @_PL_DonVito już masz połączone:) Połączyłeś w czasie trwania testów tego rozwiązania, teraz chyba będzie dłuższy czas:)
 10. Jak ktoś szuka kogo z PL można pooglądać na Twitch to zapraszam:D
 11. lobuzjeden

  hultaji / lobuzjeden

  Wieczorne rozkminy dedeczkowe:
 12. lobuzjeden

  hultaji / lobuzjeden

  Dzięki wszystkim, którzy wczoraj wpadli! Dziś bez streama jednak, późno wyjdę z pracy a recenzję Grozevoia muszę przygotować. Wracamy jutro z CW jeśli się zbierze team:)
 13. lobuzjeden

  hultaji / lobuzjeden

  Stream dzisiaj ~20:00. Będę cisnął henryczkiem żeby dobić kapitanowi 19 punktów. Jeśli zdążę to sprawdzę nowy plugin, który pozwala widzom na głosowanie, którym okrętem zagrać następną bitwę:) Dostałem też nową pulę kodów, z tej okazji wylosujemy sobie dzisiaj jakieś kamuflaże i może kontenerek CC.
 14. lobuzjeden

  hultaji / lobuzjeden

  Po 19 stream CW. Nie wiem dokładnie o której bo to zależy jak szybko się zbierze team. Nie polecam słuchać na głośnikach:P
×