Jump to content

niemaniku

Players
 • Content Сount

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2853

About niemaniku

 • Rank
  Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. niemaniku

  [WYNIKI] Wygrywajcie z flagami sygnałowymi

  I na jaką zmienisz? Pochwał się. Chwalić to się proszę w wiadomościach prywatnych. Można także założyć temat w offtopie o grach, które szczególnie się spodobały grającym w statki okręty ~Silentraz
 2. niemaniku

  Test publiczny aktualizacji 0.8.1. Runda 2

  Witam . " Możecie również autoryzować swoje konta Steam lub Windows Store w celu stworzenia konta testu publicznego, aby móc otrzymać nagrody za testowanie gry. " No właśnie jak ? Inna jakaś informacja mówi,że można to zrobić specjalnym przyciskiem w porcie. Albo to: " Użytkownicy platform Steam i Microsoft Store dołączają do testu publicznego w ten sam sposób. Znaczy to, że musicie stworzyć konto Wargaming przy użyciu danych Steam/Windows, aby otrzymać Wargaming ID (dzięki czemu nagrody zdobyte za udział w teście zostaną przynane na Wasze główne konto Steam/Windows). Kolejne kroki dotyczące pobierania klienta testowego zależą od wersji gry (Steam/Windows). " " stworzyć konto Wargaming przy użyciu danych Steam/Windows" Okey ale dokładniej może?Chodzi tylko o email ze Steam?
 3. niemaniku

  Brak WorldOfWarships.exe

  O, dzięki. Byłem blisko ale do "kupy" nie zajrzałem :D
 4. niemaniku

  Brak WorldOfWarships.exe

  Witam. Chciałem obejrzeć powtórkę z gry i nie mogę bo nie mam pliku(WorldOfWarships.exe). Przed aktualizacją 8.00 był plik i wszystko było okey. Gram kontem przez Steam.
 5. niemaniku

  Prinz Eugen - Tier 8 Premium

  A PE nie jest taki sam jak drzewkowy Hipper? Rzuciłem okiem i jedynie PE ma przewagę w jednej rzeczy; ma naprawkę. W sumie to się różnią tylko tym.
×