Jump to content

Kaz4tel

Players
 • Content Сount

  371
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2145

About Kaz4tel

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kaz4tel

  Otázky a odpovědi

  Počkej...tohle video ty bereš za relevantní? Za mě je to totální propadák, co se výpovědní hodnoty týče: - je tam kombinace Mino radar & Mino smoke...což je prvoplánovitej counter na Smolensk, v reálu by to tak dobře nefungovalo - Smolensky na videu střílí velmi málo, vlastně skoro vůbec - i na vybůčkovaný Mino většinou letí HE, cože je pro Mino, kterej je se svým healem dělanej na saturaci HE dmg naprosto nelogický - Mino má víc torpéd a lepší hydro Za mě by mnohem víc vypovídající byl zápas Smolensk vs. Worcester...nebo Smolensk vs. Colbert. Stejně se dá vysvětlit i prohra Kremlinů. GK neovermatchne...a jaxe GK dostane blízko, má brutální výhodu na citadely. To mi připomíná doby, kdy se jezdil GK vs. Republika na sekundáry. Republika vždycky dostala po přirození. Tyhle srovnávací bitvy jsou vytržený z kontextu a chybí jim objektivita. Jedna z lodí je totuž vždycky vytlačená ze své komfortní zóny. Úprava IFHE je totální zhovadilost. Kdyby nerfli jen šanci na zapálení, pochopím...ale i penetraci? Ruku v ruce s jakýmisi výjimkami pro vysokotierové lodě...takhle akorát zruinují všechny CL pod VIII. Další nedoplánovaná WGčkovina, jako rework CV...
 2. Onehdá jsem v Blyskawici umřel jako druhej po třech minutách. Potopil jsem jediný dvě potopený lodě našeho týmu a ve výsledku skončil první...
 3. Vidíš...a já vždycky přemýšlím, proč ve třetí minutě tečem 0:2 a v páté naše ztráty dosahují 5-7 plavidel...
 4. Kaz4tel

  0.9.0 - Všeobecná zpětná vazba

  Czesc towarzyszu... Jen dotaz, překlady děláte sami nebo máte někoho dedikovaného?
 5. Kaz4tel

  0.9.0 - Všeobecná zpětná vazba

  A v neděli je to tam stále...nevím, od patche jsem nehrál. Až včera jsem na to koukal víc
 6. Kaz4tel

  0.9.0 - Všeobecná zpětná vazba

  Se mi zdá, že se zase někdo vykálel na překlad...
 7. Mobilní hry nehraju...;~} A to, co tu popisuješ, je hra, kterou bych asi nikdy nehrál. Z mého úhlu pohledu dobrá hra = dobré peníze (podívej se třeba na prodeje The fallen order). Pak jsou tu hry, které pro dobré peníze využívají nějakou psychologickou kličku... Ze začátku měl WoWs dobře našlápnuto k první variantě. Jenže ve vývoji udělali pár chyb a teď se snaží dohnat ztráty druhou. To mi vadí, proti tomu brojím.
 8. A je ukončení obsahu starého patche záležitostí toho starého nebo nového? Ano, uznávám, udělal jsem chybu v terminologii. Skutečné vydání patche jsem spojil s ukončením obsahu starého. Jenže to je pořád něco, není to ojedinělý případ. Mise na týden, mise na dva. Je to často...takže když stihnu čtvrtinu, jsem rád. A takových hráčů bude povícero. Spíš nechápu, proč to nemůže být místo týdne třeba na měsíc... Ano, březnové datum jsem tam viděl určitě. Ty opravdové odměny za nařízení dostaneš pouze pokud je cíleně plníš. Není mi to málo, vadí mi systém, jakým se k tomu dá dostat. Namlátit stovky bitev. Vlastně ani nemusíš být dobrý, nemusí se Ti bitva povést...stačí, když to bude jezdit bot (jako zvací akce na PayPal...pamatuješ?). Proč to nejde protáhnout, případně udělat dva alternativy: Jednu grindovací a druhou výkonovou...? Proč jste zanevřeli na kampaně? Mají pěkný interface, mise mají hlavu a patu, odměny jsou taky solidní... Je trochu trapné, aby odměny za VIII/IX byly lepší než za X. Jsem rád, žes to uznal. Jenže jste vlajky i kamufláže devalvovali. Je pár vzácnějších, zbytek nemá téměř žádnou cenu. Ano, správně podotýkáš. NĚKTERÉ a u NĚKTERÝCH lodí. Jenže já nechci kupovat speciální permafláže na prémiové lodě (nemají žádný aditivní bonus, až na výjimky - Kobayashi a spol.). Na ty obyčejné jsou speciální dostupné jen ojediněle. Takže tenhle argument, s dovolením, neberu. Ano, po patnácti minutách (víc jak půl hodině, dle dostupných příspěvků) od nahlášení hráči a k tomu pak byl ještě problém s aktualizací postupu hráče v misích. Ještě si doma něco zkontroluji. Upřímně, mít víc času na testování, stávalo by se to? Patch co 3 měsíce? Co Ty na to? Víš jak to funguje u mě? Já mám specifikaci. NESMÍM pustit k zákazníkovi mašinu, která by ji nesplňovala nebo nebyla odsouhlasena (výjimečný případ, kdy se v manažerské dohodě vyskytnou věci odporující fyzice). To prostě neexistuje, jinak jdu domů bez peněz. Co vaši testeři a programátoři, kolik berou? Jejich výkon je mizerný. To je dobře...ale ponaučení evidentně stále chybí. Erm...počkej...nejsou už náhodou dneska dostupný televize, kde si můžeš přehrát co chceš i pár dní zpátky...? (Nevím, tuhle krabici osobně nevlastním...). A správnější je, že Ti dá na výběr z více možností. Netvrdím, že musí být jedna dobrá. Jen že by bylo fér mít více pokusů. Což, mimochodem, u České televize, máš: ČT1, ČT2, ČT4, ČT24, ČT :D a ČT Art. 6 volitelných kanálů, můžeš si vybrat. https://www.ceskatelevize.cz/ Dáte mi 6 možných rerollů na 1 nákup? Ještě mě napadá další dotaz: Proč se z přímé koupě stala lootbox-only záležitost...? Vidíš, ale na to narážím. Je to prostě jen klička, jak to udělat legálně. Legálně, ne férově.
 9. Neprozřou, dokud neskončíme...
 10. Hele, nepopírám, že se dá všechno nějak vykládat a že svým způsobem nemáš pravdu. Ale hrajete na psychologické faktory, záměrně, úmyslně, cíleně. Ve finále je to chyba hráče, ale vy byste svým přístupem mohli vytvořit mnohem lepší prostředí a komunitu ve hře...jenže to by pro vás bylo náročnější a nebyly by to tak snadno vydělané peníze...a to mi vadí. Cokoli, co se ve hře objeví, by se dalo udělat 10x líp. Víc odladit, líp promyslet, komplexněji protestovat...ale to by zvolnilo ten tlak.
 11. Mise jste teď zredukovali, vzpomínáš? Fajne mise na fajne legendární moduly...takže co nám zbývá...denní a omezené. Třeba Ajax, který jsem vážně chtěl, mi vyšel do zápočtů...takže smolík. Děkuji pěkně. Které mise máš tedy na mysli...nepřipadá mi, že bych toho měl moc na hraní...? Jestli myslíš ultragrind nařízení na X000000000000000 čehokoli...to není mise, ale telefonní seznam v callcentru. Nebaví Tě to, ale voláš...něco Ti z toho padne. Myslíš ty kontejnery a vločky, ze kterých mi padaly vlajky a kamufláže, které počítám na tisíce? To je fakt něco...je to jedna z těch loterií, proti kterým brojím. Ano...vlajky a spotřební kamufláže. Ne, díky. Mám toho v přístavu tisíce. To není herní obsah... A teď...jakou máme šanci, že mi automat vytočí loď s permafláží? (Vlajky, spotřební kamufláže a kredity si strč za klobouk.) Ještě pře půl rokem, ani ne, se daly permafláže koupit za žetonky. To bylo fajn (většinou jsou hezčí, je na nich víc práce - nejsou to jen barevné fleky nebo obtisklé vlajky). Proč to teď nejde, když teda máme přístup k obsahu? Proč je všechno v loterii za lootboxy? WoWko znáš? Tvoje argumentace je totiž něco ve stylu: Můžeš levelovat postavu a dostávat základní gear. Jenže to má za pár stovek měsíčně hromadu dalšího obsahu bez časového omezení (ano, i tam jsou unikáty, ale jsou to jednotky procent! Ne 50%+) No...podle hlášení hráčů zmizely osobní mise. A včera se mi do komplu stahoval nějakej pre-patch. Ergo...něco se nepovedlo. A vzpomínáš na ten sh**storm před vánoci? Jak vám to padalo, nevracelo se z bitev, bitvy tabulkově nebyly odehrány...a za týden se v záznamu zase objevily....? Ano, máte krásnou smlouvu...ale máme tu dodatek s hvězdičkou. Na férovku, tohle je prasárna. Sám víš dobře, čím lákáte na portále...a jak to funguje. Když si teď koupím vlajky, bude v dalším loď...? Takže vpodstatě jen posouváte lootbox faktor o políčko dál a tváříte se, že je vše v pořádku a fér...a že všichni přece mají možnost nechtít ten aktuální obsah. Kdyby to mělo být fér, mělo by tam být reroll tlačítko. Obsah na prd, nekupuju, hoď mi další. Nikdo nic nemá jednoduchý. Co třeba zpomalit, vydávat patche čtvrtletně a dát si na nich záležet. To není jednoduché? Nebo to smrdí menším tlakem na hráčovu peněženku, a proto je to nepřijatelné? Minimálně máte velkou praxi v názorových změnách...
 12. Jo...Belgie nám všem budiž vzorem... Nevím, co se jim stalo, že ze hry začali dělat kasino...ale ani trochu se mi to nelíbí. Počkám do března, co vymyslí s legendárními moduly...a jestli opravu půjdou do Resetžumpy (další bezduchá kopírka měsíčních akcí se sekcí ve zbrojnici a spešl žetonky)...půjde hra z přes palubu.
 13. Za lístky do loterie, na to prosím nezapomínat!
 14. Takže je to buď to proseď nebo zaplať? Nepřipadá Ti to smutný? Kde máte nějakej pozitivní přístup k hráči, atraktivitu pro občasnýho kapitána, co něco vyjezdí...ale pak by vám měl všechno nanovo vysázet ve tvrdým na dřevo? Nešlo to udělat trochu slušně a balíčky s loděmi propojit, aby už nemohly padnout? Politika Tvého zaměstnavatele se mi zajídá čím dál více. Mimochodem, vaše formulace je tedy stále zavádějící. Nemáte tam dodatek o tom, že se to duplikuje pro obě varianty. Ta hra mě bavila a měl jsem ji rád, ale díky téhle politice už se v ní vlastně skoro k ničemu nedostanu. Navíc, díky grindnařízením, jsou bitvy dost strašný (každý čeká na "vypínací salvu", atp.), nepočítaje v to, že díky minimálním inovacím gameplaye jsou silně monotónní... P.S.: Co tak sleduji první reakce, opět jste nedokázali patch odladit a vychytat. Zase chyby, zase nedodělky...za co tedy chcete tolik peněz?
 15. Kaz4tel

  Massachusetts

  Já s ní v CW vysvětlil Leninovi, čemu nemá ukazovat bok. Z plnejch na nulu v jediné salvě na 4 km...=D Bez munice, podotýkám.
×