Jump to content

NewBeggining

Players
 • Content Сount

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  50

About NewBeggining

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. NewBeggining

  Dowcipy RNG

  Czytanie ze zrozumieniem się kłania, burta w burtę(równolegle do siebie), czyli paint poniżej (artystą nie jestem i wygląda jak wygląda, ale pokazuje o co chodzi i nawet 1klasista, dojrzy tutaj 90*), może jeszcze działa dorysuję<facepalm> chociaż nie ma to sensu, bo czarna pogrubiona linia pokazuje ustawienie dział obu okrętów), , a te ich filmiki to już wyżej pisałem gdzie można wsadzić. Skoro podają na filmiku wartości penetracji dla pocisków na danym dystansie, to czemu nie dodadzą ich do gry - statystyk (filmik o pancerzu)? Pewnie graczy by ubyło, jakby ogarneli jak to shitgaming zmniejsza winratio i wpływa na randomowego dżizusa, jeżeli nie wydajesz peelenków(nie wiem jak z wydawanymi, bo jak mówię nie wydałem ani grosza). Tak samo jak było z tą błyskawicą co 3 torpedy skleiła i płynęła dalej twardo. Cały tył okrętu rozwalony jak Warszawa po '44, e tam ważne że przód cały, z tym, że nie ma steru, silnik wybuchł już przy drugiej torpedzie, rufa się trzyma na ostatniej śrubce, więc lecimy dalej twardo! A może już odpadła i teraz załoga przeszła na tył i wiosłując wyciąga 30 + węzłów ?
 2. NewBeggining

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  tylko yyyy, skąd wy sobie wzieliscie baretke uszkodzenia modułu? jakby takowa była to bym o niej napisał, a skoro jej nie było to nie trafiłem w główne działo.
 3. NewBeggining

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Ok, dziękuję więcej odpowiedzi od Ciebie nie chcę, bo zdaŻyć to się może zdaRZenie, jednak liczę na kogoś innego kto logicznie wytłumaczy hmmm metaforycznie mówiąc trafiłem Cię w głowę, ale kula została w mózgu i nic Ci nie jest, trafiłem Cię jeszcze w głowę raz tym razem na wylot, ale Ty tylko straciłeś paznokieć w małym palcu u stopy(jak ktoś nie rozumie metafory to 4 posty wyżej jest w języku wowshipowskim).
 4. NewBeggining

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Czemu oceniasz po statach? Gram na nowym koncie, bo do starego za cholerę nie mogę sobie przypomnieć maila, a było tam już Yamato, Bismarck i chyba amerykańskie niszczarki robiłem, nie pamiętam. Już wtedy czyt. jakieś 1.5 roku temu, były takie cyrki i właśnie przez nie było panel sterowania -> dodaj lub usuń programy, bo trafiając w sam środek okrętu penetrujesz za 0 zaznaczę PENETRUJESZ ZA 0 czyli POCISK PRZEBIJA SIĘ DO ŚRODKA I WYBUCHA, ALE LAKIER OD ŚRODKA NIEZARYSOWANY WIĘC NIE ZALICZAMY OBRAŻEŃ, ALE PRZEBIJAJĄC NA WYLOT JUŻ ZARYSOWAŁEŚ WIĘC MASZ TE 900 DMG I SIĘ ODWAL. Więc uważasz, że to wina losowania tak? Pewnie te dwie penetracje w Fuso przyjęły duchy z Edynburgu za 0 obrażeń, ale te jedno przebicie na wylot złapał wychudzony Japończyk nie dostający żarcia od miesiąca, dlatego na wylot przeszło. Innej opcji nie widzę, chociaż w sumie jest jedna, jeśli masz +-60% winratio, jakoś trzeba je zmniejszyć.
 5. NewBeggining

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  @squalus77Czyli, to jest normalne, że on może a ja nie? To aż nie chce pytać co byś powiedział na dwie penetracje w full hp Fuso za 0 obrażeń, ale potem jedną na wylot za 840 na 12KM.Pewnie, że na tych dystansach zawsze możesz nie zadać obrażeń.
 6. NewBeggining

  Dowcipy RNG

  to chyba normalne w grach shietgamingu, że trafiam Fuso z pełnym hp, dwie penetracje = 0 dmg, ale jedna na wylot = 840 dmg. Czyżbym trafił w moduł okrętu który uszkodziły duchy z kanałów Edynburgu, czy może tego okrętu tam wcale nie było? EDIT. Dobra koniec z tym ścierwem od ruskich zjebgamingów, Bayern (T6) vs Massechusetts(T8): 1. Odległość = 5km 2.Burta w burtę = kąt 90 stopni. 3. Salwa odemnie z Bayerna = 6 rykoszetów + 1 na wylot w środek okrętu 4. Odpowiedź od Massechusetts = 35k 5. Panel sterowania -> Dodaj lub usuń programy -> usuń ścierwo od kurwygamingu dzięki ich spierdolonej mechanice obliczeń, i w dupę można sobie wsadzić ich filmiki o mechanice pancerza, nie mające pokrycia w grze. Pozdrawiam moda, który będzie to edytował za wulgaryzmy <sarkazm>. Tyle dobrego, że nie władowałem w ten badziew ani złotówki.
 7. NewBeggining

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  PYT: Witam, znajomy niedawno zaczął w to grać i wybrał sobie niemieckie niszczyciele i pancerniki, lotniska kompletnie mu się nie podobają, a krążkami płacze, że na salwę schodzi. Czy linia którą robi, da mu dużo doświadczenia, które wykorzysta w innych liniach(mam na myśli nawyki, celowanie,ustawianie itp.)? Nie zmienili jakoś pancerza na niemieckich pancernikach? Wczoraj bawiąc się Konigiem pod dodatkową, dostawałem cytadele z wyominga, a sam w niego ustawionego burtą nie mogłem co wydaje mi się dziwne(Konig pancerz 356mm kaliber 305 - Wyoming kaliber 305mm i pancerz 305)?
 8. NewBeggining

  Lotnisko

  a w ogóle czymś opłaca się grać? Od dłuższego czasu, na starszym koncie niestety bez kredytów, których nie chce mi się farmić odnoszę wrażenie że gra nie ma sensu, kiedy walisz 2 penetracje z Iowy w full hp Yamato za 0 obrażeń, ale jedną overpenetrację za 1300. To nie wiem, może te Yamato wypłynęło uszkodzone do bitwy i trafiłem akurat tam gdzie już nie było hp do zbicia. Rozumuje to ktoś? Albo to może ten słynny noob protection którego tak wgaming się wypierał. Tak jak było z pancerną kumą. Chociaż to już dygresja, więc może nie rozwijajmy się na ten temat.
 9. NewBeggining

  Lotnisko

  Widocznie to faktycznie Jezus shitgamingu mnie nie lubi... zobaczymy jak to będzie na japońskiej lotni, myśliwce na pewno gorsze, ale przynajmniej większa szansa na zrobienie więcej niż 50k dmg per battle. Dorzuce screeny perków i ulepszeń.
 10. NewBeggining

  Lotnisko

  Zacząłem grać niedawno, i pływam sobie lotniskiem Langley, moduły ulepszone, kapitan jak narazie 3 perkowy(+5 do predkosci torped, -5% serwisowania,+10% dmg na roznice poziomów), gram przeciwko innemu Langleyowi i zawsze moje myśliwce dostają po miejscu gdzie kończą się plecy - zawsze, każde 1v1 z myśliwcami kończy się porażką.Czy to ja coś źle robię, albo po prostu to *edited* jak chyba w każdej grze od wargamingu mechanika bo jakim cudem myśliwce level 4 zawsze przegrywają ze swoimi kopiami w kolorze czerwonym? Dodam, że nie zaczynam walki w powietrzu nad okrętami przeciwnika. Zapomniałem dodać, iż grałem przeciw graczom bez +1 do myśliwców i bombowców. Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).
×