Jump to content
Update 0.11.11 Release: Thursday 8/12/2022 Read more... ×

Muad_dibPL

Players
 • Content Сount

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10006
 • Clan

  [BTT-W]

About Muad_dibPL

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [BTT-W]

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Muad_dibPL

  [BTT-W] BloodThirsty Tomatoes of Warships

  Klan BTT-W (BloodThirsty Tomatoes of Warships) Prowadzi rekrutację! Zapraszam chętnych na klanowego Discorda: https://discord.gg/scQTghG3CX Porozmawiamy, zagramy, zobaczymy czy Ty pasujesz do klanu i czy klan pasuje Tobie. Zalety gry w naszym klanie: - Więcej punktów doświadczenia w każdej bitwie, - Codzienna gra w dywizjonach dla chętnych, - Porady odnośnie bulidów i stylu gry, - Uczestnictwo w większości imprez WoWs (bitwy klanowe, KoTS, Korona Bałtyku, itd..), - Zyski po udziale w Bitwach Klanowych (stal, węgiel i dublony), - Częste konkursy z nagrodami ogłaszane na discordzie (węgiel, dublony, itd.) - Kontenery za ropę z bazy morskiej Wymagania: - Aktywność (konieczne), - Zaangażowane w działania klanu (granie Bitew Morskich), - Komunikacja przez discord (konieczne), - Preferowany Wiek 18+ (nie wymagane), - Preferowany tier okrętów: X, lecz nie jest wymagany, wszystko można nadrobić. Komunikacja: Discord: https://discord.gg/scQTghG3CX Wows: Muabdib8, Junglos_, Granacik_BOA, OjciecZbychu
 2. Muad_dibPL

  Poznań Game Arena 2020

  Nie było mnie na ostatnim PGA, żona wolała jechać w podróż poślubną do ciepłych krajów (chociaż przekonywałem, że Poznań piękne miasto). Mam nadzieję na tegoroczny event ze statkami na Poznańskiej Arenie Gier...
 3. Muad_dibPL

  Sprint rankingowy: Wyścig zbrojeń

  Pytanie. Czy MM będzie mieszał tiery w jednej bitwie (to znaczy jak w randomie 9+10)? Bo jesli tak, to zastanawiam się kto będzie grać IX tierem (oprócz tych, którzy nie mają jeszcze X).
 4. Muad_dibPL

  Aktualizacja 0.9.0. Brytyjskie krążowniki

  To gdzie jest ten artykuł?? Bo misja w dyrektywie już jest, a okrętów jak nie było, tak nie ma...
 5. Muad_dibPL

  Aktualizacja 0.9.0. Brytyjskie krążowniki

  Pytanie za milion punktów: Na otwarcie wszystkich zestawów w zbrojowni potrzeba 220 żetonów brytyjskich. Zdobyć można 400 (za dyrektywy 360, za dostawy codzienne 40). Pytanie: po co mi w zapasie 180 sztuk??
 6. Muad_dibPL

  [WYNIKI] Wygrywajcie z flagami sygnałowymi

  Chomiki się zagotowały.... Jeszcze kręcą kółkami...
 7. Muad_dibPL

  ZGŁASZANIE BŁĘDÓW

  Dzięki za odpowiedź. Faktycznie, muszę zatem podać Myoko do sądu... Pozdrawiam.
 8. Muad_dibPL

  ZGŁASZANIE BŁĘDÓW

  Witam. Nie wiem czy to częsty błąd, ale podczas gra naliczyła mi do misji codziennej 1299 EXP podstawowego, pomimo zdobycia 1300 EXP w bitwie. Pozdrawiam.
 9. Muad_dibPL

  ZGŁASZANIE BŁĘDÓW

  Witam. W patchu 8.0.1 i w późniejszej mikro poprawce zauważyłem brak możliwości przełączenia (zarówno za pomocą przycisku "3" jak i wskaźnikiem myszy) sposobu wystrzelenia torped (na szeroko/wąsko) w Panazjatyckim krążowniku Huanghe (innych z tego drzewa nie mam więc nie wiem czy tam jest OK). Na pozostałych okrętach, które posiadam w porcie działa to bez zarzutu. Screenów nie dodałem, bo raczej nie pokażą tego, że nie ma możliwości przełączenia.
 10. Muad_dibPL

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Pozdrawiam również. Miło się grało, a bitwa faktycznie wyrównana :D
 11. W Belfastach, Stalingradach i Kutuzowach :D
 12. Witam. Pytanie, czy elementy tej kolekcji wypadają wyłącznie z kontenerów noworocznych?
×