Jump to content

FantasticUpdateWG

Players
 • Content Сount

  61
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1500
 • Clan

  [GOFER]

1 Follower

About FantasticUpdateWG

Recent Profile Visitors

147 profile views
 1. FantasticUpdateWG

  Dyskusja o reworku CV

  Widzisz bardzo mało w takim razie. Zmienia się ilość eskard do kontroli, brak fighterów i kąt kamery. Nic więcej się nei zmienia. Uważasz że to zlikwiduje albo chociaż zmniejszy skill gap? Ja tam nie mam najmniejszych wątpliwości że nie. WG wysłało mi zapkę do OBT tego "trybu" więc o ile nie będzie NDA to wrzuce jakieś filmik o tym: "Jak wiele musi się zmienić, żeby nie zmnieniło się nic."
 2. FantasticUpdateWG

  Dyskusja o reworku CV

  Wiadomo że celowe błędy i wiadomo że ciśnienie urosło a teraz możesz wracać do kąta lizać rigipsy.
 3. FantasticUpdateWG

  Dyskusja o reworku CV

  żart na poziomie twoich statystyk niestety :(
 4. FantasticUpdateWG

  Polska Liga Klanów WOWS

  A grałeś Pan w jakieś lidzie wowsowej kiedyś? Czytając powyższe uważam że nie i to co wypisujesz to czysta herezja wynikająca z chciejstwa.
 5. FantasticUpdateWG

  Polska Liga Klanów WOWS

  wut?
 6. FantasticUpdateWG

  Polska Liga Klanów WOWS

  Zastanawiam się czy wyjaśnić wam dlaczego to co zaprezentowaliście będzie działało mocno średnio czy jednak odpuścić.... Wrzucę wam tylko jeden kamyczek. Pomijam fakt samej ligi bo o tym pisał dropsiq. Chcecie grać na VI i to uważam za bardzo dobry pomysł ale nie z takimi zasadami odnośnie lineupów. Jeżeli gracie dominacje to przy możliwych 4 okrętach z dymem i żadnych możliwych radarów to gameplay raczej będzie mało dynamiczny :) Nie chce wam psuć pomysłu ale nie do końca chyba przemyśleliście wszystko. Mimo wszystko życzę powodzenia.
 7. FantasticUpdateWG

  Polska Liga Klanów WOWS

  Rozumiem że hob i tf16 będą brały udział w tym turnieju?
 8. FantasticUpdateWG

  Polska Liga Klanów WOWS

  Zdaje się że nie zrozumiałeś :( Chyba czcionka za mała.
 9. FantasticUpdateWG

  Polska Liga Klanów WOWS

  Nie wiem co napisać co by nie być złośliwym :(
 10. FantasticUpdateWG

  Polska Liga Klanów WOWS

  Można też najpierw opracować zasady a później zbierać chętnych. To że ktoś się stara nie znaczy że nie zaleznie co robi jest to ok. Poza tym że wiemy że gramy w World of Warships nie wiem nic. Tiery, format, terminy, zasady w bitwach, nagrody itd itd. Do czego mam się zapisać?
 11. FantasticUpdateWG

  Polska Liga Klanów WOWS

  Zapisy do turnieju który nie ma zasad? Chyba wam się kolejność pomyliła. Coraz lepiej to zaczyna wyglądać
 12. FantasticUpdateWG

  Dyskusja o reworku CV

  WG tyle razy zaczynało jakiś projekt a później lądował w zamrażarce albo w koszu że nic mnie nie zaskoczy. Ta zmiana jest tak duża że tyle rzeczy może być nie przemijalną ścianą. To jest robienie sporej części gry od początku. Jak dodasz do tego konieczność refundów i resetu wszystkiego to nie będę zaskoczony jak projekt się zamrozi na dłuższy czas. Teraz zobaczyliśmy jak to wygląda przy obecnych mechanikach a trzeba będzie zmienić wszystko co do tyczy CV i AA. Jak wejdzie to w fazę testów to zaczną wychodzić te wszystkie potworki i pytanie czy silnik pozwoli je wyeliminować.
 13. FantasticUpdateWG

  Dyskusja o reworku CV

  Możesz sobie sądzić co tylko chcesz ale ja WG znam trochę dłużej śmiem twierdzić że wszystko może się zmienić.
 14. FantasticUpdateWG

  Dyskusja o reworku CV

  Zacznijmy od Grafa (nawet taka piosenka Wodeckiego była :D) WG zrobioło gigantyczny [edited]up wypuszczając grafa. Nie chcąc oddawać za dużo kasy uznali że wycofamy ze sprzedaży a dla tych co już mają dostaną kompletnie OP crap. Ten okręt nie wymaga żadnego skilla umiejętności czy planowania. To jest, oprócz FD sajpana, jest jedyne CV które można nazwać point and click. Jeżeli twoje CV nie strąci tych samolotów to zawsze coś dostaniesz bo rozbicie nie ma wpływu na ten okręt. Kółko zrzutu na autodropie jest w zasadzie takie same jak na manualu a do tego rozbicie powiększa je tak nie znacznie że dalej cały okręt mieści się w nim. W zależności od decku jest więcej bomberów lub mnie, jakkolwiek dalej jak doleci te 4-5 to łykniesz cytadele na okręcie łykającym cytadele z AP bombek. Co do pytania o rework to nikt nie udzieli ci poprawnej odpowiedz bo nikt nic nie wie, wliczając w to WG. Projekt jest na etapie embrionalnym i wszystko może się zmienić.
 15. FantasticUpdateWG

  Dyskusja o reworku CV

  No jeżeli to był skillway to to nie ma nic wspólnego z byciem lepszym bądź gorszym.
×