Jump to content

Sboot_cz

Players
 • Content Сount

  24
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3890
 • Clan

  [FO3]

About Sboot_cz

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

99 profile views
 1. cca 42cm na délku. Ale mám tu jeden a ten má velikost zapalovače a druhého a ten má metr. Záleží na měřítku :-).
 2. čus, vkládám - modely jsou moje.
 3. Snažím se pochopit na čem záleží síla AA. Jednou odebírají letce po desítkách dmg a podruhé zase nelogicky po tisících a po chvilce ji doslova vymaže. Je to opravdu jen o faktoru RNG nebo je to závislé na něčem jiném? V klanu jsme se o tom bavili a někteří přišli s hypotézou, že jim přijde, že ten demage je větší, když ta letka útočí na někoho jiného plujícího poblíž vás a ne když útočí přímo na vás. Přijde mi to jako blbost, ale u WG se už člověk nemůže divit ničemu. Demage způsobovaný AA by měl být nějaký plus minus konstantní a ne z extrému do extrému, to nedělá dobrotu ani v jednom případě.
 4. Sboot_cz

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Zatím můj nejlepší výsledek co se týče dmg.
 5. Jen tak pro zajímavost.....tak tady je vidět jeden z důsledků posledního patche.....krásný MM a krásné vyvážení ohledně křižníků......
 6. Dal jsem na randomu dvě hry, jednu s Jutlandem a jednu s Hindasem. S Jutlandem jsem neudělal nic, dokud se letadlovky nezačaly soustředit na jiné capy, do té doby jsem byl stále pod spotem a palbou 3-5 lodí. Kolega v enemy týmu taktéž s Jutlandem byl ve stejné situaci, měl ale tu smůlu, že naše letadla byla stále u něj a tak jsme ho vymazali........S Hindasem (mmch v této hře nebylo ani jedno DD....proč asi?) to byla celou dobu hra o kempování na hranici dostřelu a to u obou týmů. Opravdu zábava....kempování nesnášim, proto také hraju "nekempovací" lodě..., takže si pokládám otázku s čím hrát teď?
 7. Sboot_cz

  Scharnhorst

  To bezpochyby...ostatně to se v podstatě týká všech lodí. Jen mám prostě pocit a dojem, že dřív mu to střílelo o dost lépe. Teď je to samej zásah za 706 nebo 2508 HP a je jedno na co a jak střílím. Je to tak, jak jsi psal výše.....i na 12 km to mnohdy lítá do oken.... Ta děla potřebují alespoň trochu buff. Ale WG raději vydá další novou premiovku, a po ní další a další.... A pak tyhle staré krásky už nebude hrát vůbec nikdo.
 8. Ty body za obsazení zóny pro oba týmy....hmm... při dnešním stavu hry se mnohdy nedá jet yolo rychle do capu, ale tahle mechanika to bude v podstatě přímo "nařizovat".....to hráči DD asi nebudou nadšeni. Vidím to tak, že značně poroste počet potopených DD na začátku hry, příp. poroste číslo reportů pro DD hráče. :D Tak jako jo...zkusim to, třeba to nakonec bude dobrý. Ale na to odstřelování lodí u krmítek, jak tu psal někdo výše, se fakt "těším".
 9. Sboot_cz

  Scharnhorst

  Ta děla jsou teď opravdu příšerná.....
 10. Sboot_cz

  Jutland

  Jsem DD lama ,takže může být můj názor irelevantní, ale shrnul bych to takto: hodně dobrá loď a kvalitní příprava na Daringa. Největší nevýhoda? Ani ne tak děla jako spíše rychlost, ale dá se to.
 11. Sboot_cz

  Otázky pro WG

  Žabáku....ono došlo ke změnám v době hoření u Scharnhorsta? Měl jsem za to, že doba požáru u něj dřív byla 45s. Teď je ale prokazatelně 60s jako u BB - v posledních třech bitvách jsem se na to zaměřil a vždy odpočet požáru začínal od 60s. Vlajky na požár jsem neměl.
 12. Sboot_cz

  Yueyang

  Až tak? Chtěl jsem tu lajnu začít.....
 13. Tak ze zvědavosti jsem se na tu sbírku u sebe kouknul (mám to jako Lucy, nějak tomu taky nedávám pozornost) a hlásím se k těm lamám, co sbírku nemají dokončenou a mít ani nebudou. Proč? Protože WG mi ve své dobrotě házelo v kontejnerech (až na dva případy) jen samé duplikáty (odehrál jsem vše co jsem mohl, krom CV ) a vzhledem k faktu, že v posledním nařízení žádné kontejnery nejsou a v současnosti mi chybí ještě dva symboly, tak je to už bez šance. Jinými slovy nebudu mít vlaječku ani emblém, ani 4 dny premiáku. Achich ouvej, asi si to půjdu hodit A kupovat kvůli tomu kontejnery???
 14. Sboot_cz

  Hodnocený sprint - Diskuzní vlákno

  No, v srpnu jsem se ženil a v lednu podá manželka zřejmě díky WG žádost o rozvod, děti mi začnou říkat strejdo a já budu bydlet v a autě s notebookem......Tohle opravdu chcete? :D
 15. Zřejmě máš nějaké konexe tam nahoře. Žena mi dnes zaplatila a poslala 5 megadárků a v nich jsem jakožto zavilý křižníkář a současně jakožto DDčka nehrající hráč, neboť mám s nimi zoufalé výsledky, dostal T-61 a Monaghan. Beru to od WG jako vtip a tímto oznamuji, že až mě ve hře s nimi potkáte, nečekejte ode mě zázraky, může za to Wollf :D.
×