Jump to content

Sboot_cz

Players
 • Content Сount

  51
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5612
 • Clan

  [FO3]

About Sboot_cz

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

224 profile views
 1. Sboot_cz

  Italské křižníky - fan made diskuze

  Očekával jsem, že mě někdo uklidní a ne, že mě v tom utvrdí
 2. Sboot_cz

  Italské křižníky - fan made diskuze

  Krásný lodě...sice mám trochu problém s barvou Zary, ale co už.... Ale ty jejich parametry - bez hydra, bez AA, pomalé DPM, bez HE - tak mě napadá, k čemu ty lodě tedy budou, co bude jejich úkolem? Vybavuju si první verzi Exetera - měl smoke, slušné DPM - to mu všechno vzali a přidali dlouhej reload a výsledek je, že ve hře ho skoro vůbec nepotkávám..proč asi? A ti Italové budou na tom podle všeho ještě hůř.... A taky jsem zvědav na pancíř...jelikož třída Zara deklasovala evropskou konkurenci v pancíři, očekávám, že aspoň toto se zohlední.... Upozornění...stejně jako na blogu, tak i tyto mé závěry jsou jen předběžné :D . Ale popravdě, v této podobě mě to vyloženě děsí.
 3. Sboot_cz

  Vývojářský blog

  LOL....Smolensk za uhlí?
 4. Sboot_cz

  Izmail — Soviet Tier VI battleship.

  Nevím jestli je Izmail dobrá nebo špatná loď, ale faktem je, že v ní schytávám nejvíc reportů od naštvaných hráčů enemy křižníků :-).
 5. Sboot_cz

  Vývojářský blog

  Tak a teď ještě ty změny s IFHE a pancéřováním u křižníků. První krok k World Of BattleShips splněn. Bravo! Ve hře je plno blbostí a nefunkčních věcí, které otravují hráčům život a místo toho, aby se vyřešily, tak se zavádí další blbiny, které zase výrazně zprzní již tak zprzněný gameplay ...... Ta slavná zpětná vazba WG vs. komunita mi připomněla scénu z filmu Muž z Acapulca.
 6. Musim ti poděkovat, protože díky tobě už konečně chápu, proč je CZ/SK komunita taková jaká je. Navážet se do klanů, pak i do jednotlivých hráčů...to je krásný. Tímto příspěvkem jsi to jenom podtrhl a všem jsi ukázal, že debata s tebou nemá absolutně žádnou cenu.
 7. Tedy....nechci to tu vojckovi zasírat, ale body 3,4,5 myslíš vážně??
 8. Sboot_cz

  Hodnocený sprint

  Není to šrot, rád s ní hraju, na moje poměry i solidně. Ovšem ty Atlanty a Belfasty budou problém...ne že ne .... nicméně taky to s ní zkusím. Uvidíme.
 9. Sboot_cz

  Otázky a odpovědi

  Tak já tě klidně potěším a tímto ti děkuji za to, že díky tvým intervencím se nějaký ožralý ruský IT pracovník rozhodl chvíli nepít a za střízliva uznal, že PE ten heal potřebuje. S ním je ta loď poněkud jiná . Ještě se polepšit v těch AP a ani ten 12s reload nebude tak vadit.
 10. Sboot_cz

  Otázky a odpovědi

  Hochu, klidně tam přidej i Königsberg, mám na něm nahráno dost, abych věděl , o čem píšu. Křižníkům do boku dával ranec a teď jsem rád, že tam padne občas něco. I on má jednoznačně zpackaný AP.....
 11. Sboot_cz

  Hodnocené bitvy: Dvanáctá sezóna

  jo a nebo si zahraj random, kde můžeš potkat Wolffa se Smolenskem
 12. Ta 16i letá? Ta už triko nepotřebuje :-)
 13. Sboot_cz

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  To je, Stratosi, jen vánoční letecká přehlídka s mnoha gratulanty. Nic jinýho v tom nehledej :-)
 14. Řekl bych, že to nemá za mák cenu...
×