Jump to content

koholet

Players
 • Content Сount

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3688
 • Clan

  [P_O_L]

About koholet

 • Rank
  Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. koholet

  HMS Lightning [VIII]

  Z lotniami nie jest tak źle. Działa 120 mm dają sporo chmurek, do tego manewrujesz i chowasz się w dymie. Rakietowcy z reguły muszą podlecieć od burty, więc użycie o ma sens. W pierwszym nalocie cię nie zdejmą, potem F6 i jeśli nie masz w drużynie samych warzyw, to ktoś pomoże. Na t8 i tak rajdy solo się nie sprawdzają.
 2. koholet

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  A jakie złoto jest teraz najtańsze?
 3. Racja, Stalingrad to przecież rozwinięcie Kronsztada. Pisałeś o niemieckim „krążowniku O” i brytyjskim „krążowniku Churchilla”. Czy takie projekty mieli Francuzi i Włosi?
 4. Alaski były tak niedopasowane, że po dwóch latach przeniesiono je do rezerwy i ostatecznie zezłomowano. Ale pograć Alaską bardzo bym chciał i zbieram free exp. Oprócz Stalingrada i Azumy jakie jeszcze były projekty ciężkich super-krążowników?
 5. Tylko jeden kraj miał dwa takie super-krążowniki. Powstały tylko USS Alaska i Guam. I na dobrą sprawę, były przestarzałe już w chwili wodowania. Prawdziwe krążowniki liniowe skończyły się w bitwie jutlandzkiej. Potem nikt nie widział sensu w ich budowie.
 6. W realnym świecie, to Conqueror znikł by od razu, bo nigdy nie istniał. Nawet jako projekt. :D Jakby ta gra była realistyczna, to byłaby strasznie nudna.
 7. koholet

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Ja zbadałem Lexingtona jeszcze przed patchem. WCzoraj w Inwentarzu w zakładce lotniskowce sprzedałem za free exp i 5000 dublonów, razem z kamuflażem. Czy tak samo zadziała dzisiaj, nie wiem.
 8. koholet

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Nie. Można sprzedać, ale tylko z wybadaną lotnią.
 9. To i strzelanie z dymu trzeba będzie zakończyć 20 sekund przed rozwianien zasłony. Dym na dd UK naprawdę stanie się bezużyteczny.
×