Jump to content

_artjen_

Players
 • Content Сount

  109
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [-FWS-]

About _artjen_

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak przeczytałem ten tekst na stronie to się ucieszylem, że wreszcie przegrywanie się na coś przyda☺
 2. _artjen_

  Nowe okręty za Free XP

  Im szybciej zaczniesz szkolić tym lepiej. Przy przeszkalaniu wybierasz opcję za 200 tys. kredek (50%) i dopiero wtedy skorzystaj z elitarnego do 100%. Stracisz mniej elitarnego kosztem kredek. Kredki łatwiej zdobyć☺ A to ważne, bo z czasem, czyli zdobywanyki perkami, ilość potrzebnego elitarnego expa do przeszkolenia wzrasta. Inna rada szkol kapitana na niższych tierach przynajmniej do podstawowych 10 pkt. Nie spiesz się z przechodzeniem na wyższy poziom. Na 6-7 poziomie na podstawowych perkach dasz radę, na wyższych będzie trudniej. Znajdź klan, rób misje z kampani, graj rankingi i klanówki jak możesz, korzystaj z eventow, zakladaj kamo i sygnały na exp i kapitana, zbijaj codzienne gwiazdki itd. Kup fajny okręt premium (niskotierowe nie dają tyle co 7-9), konto premium wows / wygraj je z misji / inne najlepiej wtedy, gdy są eventy na potrzebny ci exp. Dzięki powyższym w rok (jescze 2 tygodnie) od założenia konta będę mieć wszystkie 10tki bez cv z prawie każdym kapitanem 19pkt☺
 3. Przy prawie 17 tys. bitew sam nie Wiesz??? Przydaje się przede wszystkim okrętom walczącym w pierwszej kolejności z deskami, np blisko kapa. Ale nie tylko, bo każdy ma swój styl grania i sposoby na jego polepszanie. Stąd jednemu pasi rpf nawet na bb, a inny nie będzie go miał na desie. Zwyczajnie jest za mało punktów i z czegoś trzeba zrezygnować. Taka rada poczekać, bo niedługo (może po wyjściu patcha) wg ponownie da promocje, więc warto sobie wtedy potestować i samemu wybrać ustawienia, które Tobie, a nie innym będą pasować.
 4. _artjen_

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Pomijając, że na jakiś czas Dynamo wycofali ze scenariuszy. Muszą ogarnąć samoloty tam gdzie występują (Dynamo, Kwiat wiśni i inne + koopy).
 5. _artjen_

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Haha, no to już wiem skąd mam tyle flag zulu☺ Jak wszedl patch to sobie tą kolekcję od zera zrobiłem z 15 kontenerów.
 6. Najlepiej podejść do tego na spokojnie, bez ciśnienia na misje. Zrobi się, będzie fajnie, a jak nie, to też nie będzie źle. Exeter nie jest op☺ i jest masa innych okrętów do grania, a wszystkimi nie da się grać za często☺.
 7. Jak takiś przeciętniak to nie martwią Cię bardziej misje na 3 fragi w 1 grze lub 20 cytadel?☺ Nie jestem pewien czy bitewne to nie równieź zwykle osiągnięcia jak: pierwsza krew, detonacja, drednot czy dewastacja. To tylko te najłatwiej osiągalne, bo najczęściej występujące przy odpowiednich okrętach/klasach.
 8. _artjen_

  Misje bojowe w marcu

  A przeczytaj dokładnie co zacytowałem oraz moje pytanie. Czepiam się zapisu we wiadomości. Każdy, kto ma okręt premium, ma stałe na niego kamo, więc wychodzi mi, że dadzą dublony, bo nie piszą: "Jeżeli macie już stały kamuflaż, który wygrał w konkursie.....". Chociaż zdaję sobie sprawę, że się mylę☺ bo już dawno bym o takim dealu przeczytał na zagranixznych forach.
 9. _artjen_

  Misje bojowe w marcu

  Blyska ma przecieź perm kamo, dostanę dublony? Chyba nieprecyzyjne tlumaczenie.... Nie napisali, że chodzi o ten konkursowy konkretnie, tylko "jeżeli macie już stały kamuflaż..." Jeśli zaś uda Wam się przejść 20 łańcuchów pomiędzy 1 marca a 1 kwietnia, otrzymacie unikatowy, stały kamuflaż, który otrzymał pierwsze miejsce w konkursie na kamuflaż dla niszczyciela VII Błyskawica. Jeśli macie już stały kamuflaż dla Błyskawicy, otrzymacie rekompensatę w dublonach, równą jego kosztowi.
 10. _artjen_

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Zrób ankietę, albo napisz do WG, ja za wąski jestem i w nogach śpię. A w sprawie cv może rzeczywiście Ciebie posłucham, w końcu na randomie zagrałeś o 2 gry więcej na cv niż ja (u mnie pokazuje 0....). Przepraszam za posta pod postem, ale za późno zauwaźyłem pytanie + na komórce ciężko mi się pisze.
 11. _artjen_

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Koledzy. Ci lepiej niż ja odpisali. Od siebie taki mały przytyk, co poszło nie tak w drugiej bitwie dzisiaj na yamato? Mniej skoncentrowany? Bo srednio miales jak sprawdzilem na yamie dzisiaj z dwóch gier 129113 dmg... Zabraklo szczescia/inna ręka? Można jednak da się nie zrobić 200 tys. dmg na yamato? Przytyk nie ze złoślwości tylko po to by zwrócić uwagę, że nie zawsze robi się te 200 tys. na yamie, jak i na midway, czy na każdym innym okręcie. Grasz lepiej na yamie, a męczysz się na cv robiąc mniej, jakiś odpoczynek? Niech wg ponaprawia i zbalansuje to wtedy wrócić? Ja sobię odpocząłem od randoma na rankedach, przeczekałem najgorszy okres przejściowy i teraz na randomie jest fajna gra.
 12. _artjen_

  Kontenery - Dyskusja

  Daje nadzieję, że jednak jest szansa, że pomimo braku SK od ponad 3 m--cy kiedyś coś wpadnie☺ A wpływa na samopoczucie, niestety bardziej negatywnie☺. Kiedyś na to zwracałem uwagę, analizowałem, zmieniałem rodzaje i sposoby otwierania kontenerów by znależć klucz szczęścia. Odpuścilem, jak zauważyłem, że inni ciągle coś trafiają, a mi ciągle nic. Efekt? Z kontenerów chińskich wpadł huang he, z innych wpadło kilka perm kamo, w tym do cv za które dostałen rekompensatę 5 tys. dublonów. Wniiosek, statystyki jednego gracza, czy nawet kilku są nieważne, ilość kontenerów nie jest ważna, bo jak Otwierający ma szczęście to z jednego wpadnie mu premka 8t, a bez szczęścia otworzy 20 szt. ze szmatkam☺☺☺
 13. _artjen_

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  I właśnie o to chodzi. Celna uwaga jak i fajny cały post. Nie zauważyłem obrażania, docinków, narzekania jak mi źle i co mi zepsuli itd. Tylko porady.
 14. A laska jednak w paczu. Info już jest☺
 15. _artjen_

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  To już pokazuje że nie znasz się na CV i nie wiesz o czym mówisz. Twój komfort rozgrywki oraz twoja próżność mało mnie obchodzi, jeśli chcesz niszczyć ten komfort u innych. Ubawiłem się. Nadinterpretacja moich słów.... Zostawmy wszystko jak jest, bo jedni muszą mieć konfort, a inni nie. Nie wypowiadajmy swoich zdań, bo one są złe lub niepopularne. I tak merytoryka tematu schodzi na dalszy plan, bo człowiek człowiekowi musi dogryźć.
×