Jump to content

_artjen_

Players
 • Content Сount

  163
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [-FWS-]

About _artjen_

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. _artjen_

  Misje na Puerto Rico

  W sobotę mi wpadlo😀 Najlepsze jest jednak to, że wszedłem na coop by wziąć kontener za ten okręt i jakis gościu na starcie napisał że mnie zaraportuje😀😀😀😀 i zaraportowal😀😀😀😀 dziecinada.... Dzisiaj skończę 7 dyrektywę, narobilem się by to zdobyć i będę za to "nagradzany"😀😀😀,
 2. Tez tak myslalem + pukalem sie w glowe nad sensem takiego badziewia. Pogralem nim jednak i wiem, że pukać to sie moglem za to, że dopiero od tego patcha go ma mam. Fajna i przyjemna zabawka. Dodatkowo mega przydał się w kilku zadaniach w dyrektywach.
 3. _artjen_

  Misje na Puerto Rico

  Ja robiłem, bo to dało mi jakiś cel, a nie tylko by wejść do bitwy i robic ciagle te same dziwne ruchy. Decyzję podjąłem po 3 dyrektywie, że pocisna Puerto Rico i dopiero wtedy kupiłem jeden wspomagacz za posiadane dublony. W sylwestra skończyłem 5 dyrektywę i pokazało, że okręt wpadnie. Wczoraj skończyłem 6, ale patrząc na misje z 7 nie wiem czy będzie mi się jeszcze chciało.... Podoba mi się pomysł stoczni (oby to dobrze wykorzystali, czyli nie jakiś kolejny chory grind) i podobało mi się, że mogłem odkurzyć wiele z lubianych okrętów i nimi pograć.
 4. _artjen_

  Misje na Puerto Rico

  U mnie chodzi po prostu o cele. Mam cel gram, nie mam to nie gram. Ostatnie grindy po prostu zwiększaly wypalenie. Bez celu nie ma sensu wchodzić do gry i robić ciągle te same ruchy😀
 5. _artjen_

  Misje na Puerto Rico

  Dokładnie. Ja po takich ostrych grindach nie mogłem patrzeć na statki.... I z każdym kolejnym robię coraz mniej. Po co mi kolejny pikseli w porcie, jak pozostałymi 90-oma nie mam czasu grać.
 6. _artjen_

  14 SEZON - Rankedy

  Nie chodzi o spadanie, a o to, że nie widzę sensu się męczyć, jak to WG ustala kiedy wygram. Ot co. Poza tym gra ma dawać fun, a to nie daje.
 7. _artjen_

  14 SEZON - Rankedy

  Rozwiniesz to, czy może to już Twój szczyt?
 8. _artjen_

  14 SEZON - Rankedy

  Mam dosyć ranków. Nie miałem nigdy specjalnego parcia na 1 i zawsze sobie odpuszczałem jak widziałem, że WG zaczyna mnie zdrowo dymać. Ostatnio jednak po prostu chciałem sobie pograć w ten tryb, tak dla frajdy i w oczekiwaniu na grind Puerto Rico. Jednak wczoraj 2 porażki na koniec dnia + dzisiaj od startu 3 porażki i znowu zjazd z 5,3 na 6,2... Złamało mnie.... Już chyba z 7-my raz zjazd....Nie mam zamiaru tracić czasu i grać setek bitew, bo muszę swoje odcierpieć. Bravo WG za super system wkurwiania gracza. Wyszedł CI zajebiście. Zero szans na normalną zacięta bitwę, musi być wpierdol, bo gdzieś cyferki pokazują, że mam dostać wjeb, ale nie przez rywalizację, tylko przy zielonym stoliku. Zdarzają mi się gorsze bitwy, ale nawet nie korzystając z modów wystarczy przyjrzeć się: -przed bitwą - gdy np. przeciwnik ma więcej radarów (mi zdarzyło się nie raz 3 vs 1), my mamy venezie oni smoleńska, my mamy zao, hindena oni 2 moskwy/staliny no i deski do capów nie są w stanie podejść -w trakcie - gdy np. jedzie lemming train, ale nie przekracza obszaru własnego capa i kończy się wybiciem w obrębie kilku kwadratów, lub przegraną na capy/punkty, jedyna deska idzie na najbliższego capa na który idzie większość teamu i nie spotuje przeciwnika, który oczywiście widzi nas już z daleka, bo ich deska to robi, i można by tu mnożyć inne super taktyki.... -po bitwie - gdy okazuje się, że kolory z wywalczonych lig w klanówkach są u przeciwnika jakby zdecydowanie fajniejsze, np. mi się trafiły w przeciwnym teamie 4 fiolety z klanów, przy 1 w moim, by z uwagi na powyższe stwierdzić, że nie mogłem wygrać. Stąd, te 2500 dublonów i stal od 4 do 1 wsadźcie sobie... Mi do szczęścia potrzebna jest fajna gra, a nie coś co mnie wkurwia denerwuje i na co nie mam wpływu.
 9. _artjen_

  14 SEZON - Rankedy

  Kurde jak obejść mm . Różne okręty i klasy już próbowałem i zawsze ten sam efekt, czyli zdobycie 5 rangi i potem spadek, raz nawet do 7.... Tak juz 6 razy odbijałem 5 rangę... Heh, nawet nie wystarczyło na Smoleńsku 270 tys. dmg i chyba wtedy 2049 bazowego, gdzie najlepszy z drużyny wygranej miał 2079, jakoś tak.... Reasumując, pierwszy raz czuję na rankach, że nieważne jak zagram, to wynik już jest ustalony na starcie i tylko kwestia jak będzie wysoki....
 10. _artjen_

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Hmm ja tam cały czas je widzę.... zaloguj się może? Są nawet w zbrojowni za dublony i nawet są tam pojedyncze zestawy za 250 dublonów mega warte wzięcia (kontenery, premia 7 dni).
 11. _artjen_

  Bitwa Po Zmierzchu

  Ja może tylko 2 razy spotkałem się z dotrzymaniem ustaleń.... Przy czym w jednym z tych przypadków jeden dd puszczal do moich torpedy to go rozwalilismy. Szczegolnie, ze z jego teamu go opieprzali i sami nie byli agresywni, no i nie wsparli swojego jak ginął😀 Dlatego, zwyczajnie z wielkim dystansem podchodzę do oferowania rozejmu, szczególnie że w kilku przypadkach idiocii najpierw pisali że rozejm, a potem w plecy walili.... No i nauczony doświadczeniem staram się nie walczyć z innymi zespolami, szybko zbieram pod korek lub blisko i zawijam do portalu. Ale czasem, zwłaszcza po kilku wnerwiajavych grach, zwyczajnie i mi puszczają nerwy i mniej jestem ugodowy....
 12. _artjen_

  Francuskie żetony za galerię sław

  A Kolega tak się pyta bo ma sklerozę i nie kojarzy graczy grajacych z nim w MS-B? A mi coś wpadło ze strony user bonus, ale nie wiem, co bo jestem w pracy... Nie wiem czy to rekompensata, czy inny bonus😀
 13. _artjen_

  Francuskie żetony za galerię sław

  The. A tak nic poza tym? Jakiś super kontener, kontener kici, inny kontener w ramach przeprosin/rekompensaty za tydzień opoźnienia?
 14. _artjen_

  Superkontenery - 4. rocznica

  Znajomi dostali Masa, Pertha, Hajde czy Kryma😀, czyli nie tylko niskie t. Ja bez okrętu, ale zadowolony, bo z 23 kontenerow + tych premium za darmo wpadło 44 dni premki (1×30, 2×7), 1000 dublonów, 30 tyś. węgla, 50 tyś. free exp i po ponad 250 różnych smoczych flag i rożnych kamo (W tym mega 50 gamescom dający 50% do kasy mi niezwykle potrzebnej) + 400 zwykłych, ale cennych dla mnie flag (do exp, detonacji, palenia i gaszenia). Jeszcze jednak będzie 8 szans na okręt (4 za resety, 2 za dyrektywy i za Smoleńsk + Ohio)😀.
 15. _artjen_

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  kod niepoprawny A u mnie działa. Może go już wcześniej wklepaleś?
×