Jump to content

Kpt_Erza

Players
 • Content Сount

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1997
 • Clan

  [ISEN]

About Kpt_Erza

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kpt_Erza

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Ok nie wyczułem aluzji ani przesłania.
 2. Kpt_Erza

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Ehh a gdzieś wcześniej ktoś pisał o tej małej ilości bitew. A przecież filmik jest z marca tego roku... dodatkowo na botach co się nie ruszają... Szkoda gadać..
 3. Kpt_Erza

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  A to jest jakiś przelicznik z expa na DMG? Ja wiem że w matematyce jest wiele wzorów ale podaj mi ten mistyczny do wyliczenia z expa to 400k DMG. Przecież mógł założyć kamo szmatki itp! Ja gram CV ale po upd. 8.5 zostawiłem wows'a. Poczekam aż kogoś olśni że to było złe. Może rebalans w postaci zrzutu całej eskadry samolotów torpedowych, bombowców (przy tak niskim dmg torped mała strata, zmienić tylko dmg z bomb [chodź one nie zawsze trafiają w cel]) i powrót na okręt przykładowo 25 sekund przygotowania do wylotu plus 5 sec. przeładowania. Rakietowe niech zostaną jako klucze. Zawsze to jakiś pomysł. AA mogło by zostać w tej formie silnej obrony przed nalotami. Ciekawi mnie czy Drwal to czyta czy tylko założony temat do gromadzenia przez ludzi tutaj dużych emocji negatywnie wpływających na społeczność. Też chce by każda klasa miała szansę, czy to CV,DD,BB czy CA ale nie można hejtować tego czym sie nie umie grać. Np Ja nie umiem DD ale nie dostaje przysłowiowego "słowiańskiego kurzu" na nich. Po prostu popełniłem błąd. Przy obecnym AA nawet się nikt nie przejmuje, że coś nadlatuje wcześniej trzeba było chociaż na chwile przerwać ogień przestawić obszar obrony na przeciwną burtę. Teraz klawisz "P" jest niepotrzebny żadnej klasie.
 4. Kpt_Erza

  0.8.5 - Generalna dyskusja o aktualizacji.

  NO ja już wolę nie odpalać CV na randomach... Na Enterku się fajnie expiło i zbierało srebro. Teraz to DD wracają do gry i znów gracze Bedą wydawać golda na zmianę perków, bo nie będzie wcale CV...
 5. Kpt_Erza

  0.8.5 - Generalna dyskusja o aktualizacji.

  Nikt nie kazał od razu kupić Gorgi, szczególnie że czekaliśmy na Smoleńska i Colberta..
 6. Kpt_Erza

  0.8.5 - Generalna dyskusja o aktualizacji.

  Tu nie ma co dyskutować. 8t CV są nie grywalne przez chory pomysł nowego AA. To żaden kompromis ani balans. Już brakuje pomysłów w WG na ten typ okrętu...
 7. Kpt_Erza

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Zgadzam się ze wszystkim co kolega napisał. Co bym nie zrobił zawsze problem. A kiedy proszę o wywalenie z bitwy Demona Worka to nieeee po co wolą walić do BB a potem zdziwieni ze DD ich zabił. No jak się kitra obok CA to co mam mu dać palić moje samoloty? Błąd jest jeden: wynik końcowy i jaranie się wielkim super hiper mega najlepszym wynikiem DMG. Sami jako gracze zepsuliście tę grę takim podejściem. Oczywiście granie pod staty zaraz powiecie. To nie wymagajcie by każdy takie robił jeśli obieracie cele dla was wygodne. Zreszta kolega już wystarczająco wypowiedział się.
 8. Kpt_Erza

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  I to jest to co chciałem kiedyś napisać. Wy jako dobrzy gracze utworzyliście swoją hermetyczną grę w której jesteście panami i ma być ona tylko dla was i tak jak zaczęliście w nią grać tak ma pozostać. No niestety WG nie utrzyma się na ludziach, którzy mają już wszystko. Ja tam swoich statystyk się nie wstydzę, ale pierwsze co robicie to sprawdzacie już kto jest jakim pomidorem. Zabawne że krycie się w dymie i puszczanie torped uważa się za skill. Na każdego można coś znaleźć, zaczynajmy od siebie samych. Taki cytat nie wnosi nic do rozmowy opisał byś szerzej o co ci chodzi w moich statach, i przekazał kilka uwag lub zaproponował podszkolenie, tak robią naprawdę dobrzy gracze. A tak to tylko pokazujesz niski poziom rozmowy, do którego nie chciał bym się odnosić, wierzę iż jesteś na pewno mądry więc nie próbuj udawać głupiego, to tylko pokazuje jak Toksyczna potrafi być społeczność.
 9. Kpt_Erza

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Do tego bym zapytał na którą burtę ustawił obronę, A wiadomo Bombowce nadlatują z przodu lub z tyłu gdzie AA jest prawdopodobnie najsłabsza. Ty nie chodzi o OP CV lub słabe CV ale o graczy którzy grają w tą grę i próbują zakładać "zbroje bohatera" i pływać samotnie, później pretensje i raporty bo CV nie pomógł jak był po 2 stronie mapy. Zmienił się styl bitew a gracze tego nie rozumieją i nie widzą, wyuczyli się jednego stylu i typowych taktyk a nie chcą się uczyć od nowa. Stagnacja to się nazywa. Pozdrawiam i udanych bitew.
 10. Kpt_Erza

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  No to nie ma o czym dyskutować CV nie są OP i WG nie powinno nic zmieniać. Już i tak jest tragicznie grac na nich. NIech oddadzą zmienione w końcu Legendarne moduły ileż można to robić...
 11. Kpt_Erza

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  I teraz moje pytanie To naprawdę Taki op wynik? Ilu jest na serwie tak grając na CV? A jak wyglądają statystyki na innych typach okrętów? Już radary nie przeszkadzają DD? Wydaje mi się że po prostu niektórzy tutaj z graczy potrzebują symulatora do niszczenia, zatapiania okrętów bez wykrycia. Proponuje symulator u-botów. ;)
 12. Kpt_Erza

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  A bo gracze zapomnieli że my na CV nie mamy nawet możliwości założenia legendarnego wyposażenia. Może tak szanowne WG odpowie kiedy to zmieni i odblokuje to. Wiele z was ma "w pełni" okręty X tieru z legendarnym wyposażeniem a my dalej "bujamy się" na re-balansie i co chwilę nam coś zmieniają. Nie ma co dyskutować z ludźmi jak nie grają na CV. Oczywiście zaraz będzie wrzask, że koksy ciągle mają super wynik, jakoś nie widzę non stop dmg i ss od CV graczy chwalących się dmg. Przydały by się statystyki od WG jak prezentują się wyniki graczy na CV. Nie każda bitwa siada zawsze.
×