Jump to content

RudyKotDino

Players
 • Content Сount

  281
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10168
 • Clan

  [S-J-W]

About RudyKotDino

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. RudyKotDino

  Na randomach nie da się grać....

  Myślę nad wyciągnięciem Smoleńska z hangaru. Może by załoga wytrzeźwiała w końcu :-)
 2. RudyKotDino

  Mikojan (V tier)

  Jak na zabawkowy okręt, będący nagrodą pocieszenia... no cóż, naprawdę jest zabawkowy. Na coopy jak znalazł - jeżeli uważasz co robisz. Nie wiem czy odważę się nim zagrać randoma. Na pewno nie na trzeźwo :-)
 3. RudyKotDino

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Od pewnego czasu biorę grubsze rzeczy od desek, bo nie idzie ujechać. Za to bitwy trwają krótko... dla deski naturalnie :-) Fajnie wiedzieć, że takie rzeczy mi się nie wydają :-)
 4. RudyKotDino

  Okręty podwodne - dyskusja, opinie, feedback.

  Dbanie o DD, nie rozśmieszaj mnie. Ponadto, Yamato może przyjąć ileś torped i wcale nie musi się starać pomagać Ubootowi...więc pewne rzeczy wcale nie są oczywiste i sporo będzie zależeć od sytuacji.
 5. RudyKotDino

  Okręty podwodne - dyskusja, opinie, feedback.

  Jak na razie to słabo z tą obroną DD.
 6. RudyKotDino

  Nasze osiągnięcia

  Ja przed chwilą wyciągnąłem Kidda, nie dałem mu rozbicia bo jeszcze dziś lotni nie spotkałem, i w nagrodę po 2 CV na stronę polosowało... ale grać się da, tylko upierdliwe to strasznie...
 7. RudyKotDino

  Rekompensata za problemy z aktualizacją 0.9.2

  To ja bym poprosił, z bitew mnie wywala cyklicznie 2-3 razy w tygodniu, ewentualnie wchodzę do gry po 2-3 minutach, zbrojownia padła od razu po wprowadzeniu aktualizacji, a żeby wejść przez przeglądarkę to muszę czyścić historię, bo inaczej na worldofwarships.eu nie mogę się zalogować. Za pierwszym razem wyczyściłem historię na 4 tygodnie wstecz, i potem 2 godziny Twitcha ustawiałem na nowo...
 8. RudyKotDino

  Bezpieczny rejs pośród wzburzonych wód

  U mnie dodało 14 dni, razem to będzie 477... ale i tak się przyda :-) Inicjatywa bardzo na plus!
 9. RudyKotDino

  Zbrojownia/Inwentarz a RAM

  Po wyczyszczeniu historii przeglądarki mogę wejść do zbrojowni poprzez przeglądarkę. Dzięki Rekinie! Zbrojownia w kliencie dalej leży.
 10. RudyKotDino

  Zbrojownia/Inwentarz a RAM

  Dodane, dalej leży i kwiczy. Zbrojownia padła wraz z wprowadzeniem euro desek, a przez przeglądarkę nie mogę wejść od wczoraj, więc to raczej nie to. Najciekawsza jest niemożność zalogowania się na worldofwarships.eu, sklep i support działają bez problemu.
 11. RudyKotDino

  Zbrojownia/Inwentarz a RAM

  Oba sposoby sprawdzone i dalej kicha. No grać mogę, tylko po co mi w takim razie żetony europejskie? Jestem niepocieszony.
 12. RudyKotDino

  Zbrojownia/Inwentarz a RAM

  Dają to po polsku? Bo już nawet przez przeglądarkę nie wejdę do zbrojowni, w każdym razie nie na własne konto. Wszędzie mogę się zalogować, tylko nie na worldofwarships.eu. Sklep - proszę bardzo, wargaming - żaden problem, forum - cały czas, tylko kurna do zbrojowni nie da rady. To po cholerę mi te żetony i węgiel?
 13. RudyKotDino

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  To chyba od jutra, przy czym kontenerów ma być więcej, ja tak zrozumiałem obrazki :-) https://worldofwarships.eu/pl/news/sales-and-events/stream-rewards-092/ gdyby jeszcze cholerna zbrojownia działała, to może byłby pożytek z tych kontenerów. Na razie nawet support nie dał rady rozwiązać problemu, a do nich piszę kiedy już jestem naprawdę zirytowany.
 14. RudyKotDino

  Karma system +/-

  Zawsze to jakieś rozwiniecie, jak mawiały rolki papieru toaletowego. Miło że czasem któryś z "admirałów" zostanie ukrzyżowany. A że jeszcze na własne życzenie... wypiję za to!
 15. Ja muszę jeszcze poczekać, aż zbrojownia zacznie działać, teraz już nawet przez worldofwarships się nie mogę zalogować. Cudo.
×