Jump to content

RudyKotDino

Players
 • Content Сount

  164
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6392
 • Clan

  [S-J-W]

About RudyKotDino

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. RudyKotDino

  Dzika fala

  Dzisiaj kilkakrotnie spotkany (Benham konkretnie), żetonów 649 wliczając "Wydajność paliwową" od Hilla, w weekend powinienem skończyć dyrektywę, wpadnie 100.
 2. RudyKotDino

  Na randomach nie da się grać....

  Czym się odtwarza te powtórki? Któryś z playerów?
 3. RIS daje jakieś 12 %, ale tu raczej nie nic do poprawiania. Drożdży winnych już musieli do tego dać, ale efekt wart tej pracy. i ceny.
 4. Pełna zgoda, mam tak samo i żadnej ryby za to. I dalej wożę się deskami...
 5. RudyKotDino

  Dzika fala

  Ja powinienem dobić do ok 740 - 760, wliczając te za Hilla, potem kontenery za dublony ze zwrotu za Hilla (+1000), i jest Benham. Od razu odpuściłem robienie misji 48/50, coby mnie szlag nie trafił, a te ekonomiczne zrobiły się same. Na premce gram cały czas, tatusia stać na swoje zabawki :-) Hill jest delikatnym rozczarowaniem ze względu na duży spot, gdyby miał spota na poziomie Nicholasa to by wymiatał.
 6. RudyKotDino

  Letnia wyprzedaż 2019

  Ale masz fajną kapitanę na Cossaku... farmerka cebuli?
 7. Ale pewna (prawie) wygrana, a to do misji dziennej niezbędne. Ja mam podobny algorym co rtfm_pl. To znaczy pierwszy łańcuch, a z drugiego co się uda i na co jest czas.
 8. RudyKotDino

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Zgłaszać nadal nie działającą Halę Sław do supportu, czy szkoda czasu? Było nie było sama podstawa to 20 x Błękitna Laguna, a gram dość dużo, więc na tych nagrodach jestem w plecy. Jedno zgłoszenie i odpowiedź, że hala co tydzień się resetuje - no u mnie na końcu czerwca stoi, a nagród za 2 dyrektywy nie ma.
 9. RudyKotDino

  Japoński Krążownik Yoshino X

  Jeżeli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie....
 10. Zostały użyte jako szybkie skrzydło floty, fakt że dowodzone przez niewłaściwego gościa. Detonacje wynikały z nieprzestrzegania procedur bezpieczeństwa, tak jak napisał mickecobra, dowódca artylerii na "Lionie", który się temu procederowi przeciwstawił dostał w nagrodę dowództwo starego DD... ale "Lion" bitwę przetrwał. Do puli strat należy też doliczyć 3 krążowniki pancerne rozniesione z bliskiej odległości przez drednoty, bo dowodził nimi jeszcze większy pustak niż Beatty... (no, może dwa, bo "Warrior" zatonął już po bitwie z 150 ciałami...)
 11. RudyKotDino

  DD vs BB/Krążek (wydzielone z CV-rework)

  Ja na każdą deskę, a i panna Nelson go będzie miała (aktualnie na mostku Neptuna). Waham sie nad amerykańskimi CL...
 12. RudyKotDino

  Dzika fala

  345 na razie
 13. RudyKotDino

  Na randomach nie da się grać....

  Branie co chwila wpierdolu 2:10, (lub na odwrót) sprawia, że nie widać związku z niczym. Taki MM, wspomagany przez RNG sprawia, że dość logicznie spora część graczy nie widzi sensu w wysilaniu się. Ja coraz mniejszy. Pływam deską. Moje teamy mają przerąbane....
 14. RudyKotDino

  Aktualizacja 0.8.5: Dzika fala

  Czy żetony z misji na Hilla (3 za pierwszą bitwę każdego dnia) były wliczone do tych 850 max? Bo mi wychodzi że nie. W takim razie byłbym w stanie nawet kupić łódkę, zwłaszcza że tu chyba będzie powtórzony motyw z PEF-a, gdzie po wygraniu wcześniej kupionego okrętu dostawałeś jego ekwiwalent w dublonach. Tylko tak na oko 3 dychy za flagi to kiepski interes..., bo Nicholasa dalej mam w porcie, więc sam Hill to jak najbardziej.
 15. RudyKotDino

  Aktualizacja 0.8.5: Dzika fala

  A zajmujesz się jeszcze czymś innym? z ciekawości pytam, ja tak na oko z 500 może wydłubię z całego iventu, Benhama może bym sobie kiedyś kupił, tyle to mnie stać, ale pomysły WG na grę raczej mnie nie przekonują, więc wąż w kieszeni może okazać się głównym decydentem.
×