Jump to content

KoshUlkesh

Players
 • Content Сount

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2843

About KoshUlkesh

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A "Viribus Unitis" kiedy będzie dostępny ??
 2. ..spoko ;) Ciekaw jestem czy jak właściciel dostanie chargeback po koncie bankowym to tez będzie równie zadowolony z siebie i nadal pałał pełnią zrozumienia co do zgłaszanych zastrzeżeń. Wtedy też mu doradzę czytanie ze zrozumieniem
 3. Nie ma co wybaczać jeśli w sposób postępują z graczami. W dodatku nie potrafią przyznać się do błędu i problem starają się zamieść pod dywan tłumacząc, że należy czytać ze zrozumieniem. Niech wpierw sami może od siebie zaczną zmiany i ze zrozumieniem formułują przekaz do graczy o zasadach rozgrywek i różnego rodzaju wydarzeń. Póki co nie mam zamiaru finansować tej gry i nie zobaczą ode mnie prędko pieniędzy jeśli w taki sposób postępują z graczami.
 4. A moim zdanie wystarczy, że się nie dezinformuje klientów i poprawnie tworzy się przekaz do nich :)
 5. Przychylam się do zdania kolegi Blighthorn. Ogłoszenie niestety nie jest precyzyjne (w zasadzie było bo już zostało usunięte :D :D ). Wskazuje, że przez tydzień od 23 do 30 stycznia będzie można w kampanii "Waleczny Książę", nic nie ma na temat tego, że czas liczy się od pierwotnie planowanego terminu zakończenia tejże kampanii. Wskazuje się za to, że przez ten konkretny tydzień będzie możliwość kontynuowania tej kampanii. Co więcej - podajecie szczegółową informację o odstępstwie dla misji bojowej "Nerwy ze stali" od tego terminu, określając zakończenie tych misji wcześniej bo na dzień 25 stycznia. Daje to przeświadczenie, że pozostałe misje i kampanie trwać będą zgodnie z waszą informacją przez tydzień do 30 stycznia. Więc jak to jest z tą komunikacja w tej grze. Dość chyba krucho. Nie można zaplanować zabaw z racji tego, że nie wiadomo jak terminy biegną, od którego momentu lecą, gdzie szukać informacji. Bardzo mocno tu to szwankuje. Później pozostaje tylko niezadowolenie klientów.
 6. No właśnie....Dlaczego przed czasem anulowano kampanie "Waleczny książę" ?????? Zgodnie z ogłoszeniem (link https://worldofwarships.eu/pl/news/general-news/080-postponed-announcement/) kampania miała zostać przedłużona o tydzień (7 dni!!) czyli do 30 stycznia licząc od najwcześniejszej daty aktualizacji systemu 23 stycznia. Tymczasem dzisiaj mamy 29 stycznia, minęło dopiero 6 dni. Niektórym nie wiele zostało do osiągnięcia celu i na dzisiaj planowali dokończyć kampanię.
 7. KoshUlkesh

  Ważna informacja dla serwera EU!

  Aaaa, oki - dziękuję za pomoc :)
 8. ...a ja nic nie dostałem, żadnej rekompensaty za starcony czas i wyniki w bitwach z powodu kłopotu z serwerem. Gdzie to zgłosić?? Bo widze, że są wybrani co dostają a o innych sie zapomina
 9. KoshUlkesh

  Ważna informacja dla serwera EU!

  O jakich rekompensata mowa??? Ja za starty jakie poniosłem w grze w weekend nic do tej pory nie dostałem i nikt nic mi nic nie zaproponował??? Więc o czym mówimy ???
 10. Cały czas są kłopoty z działaniem serwerów. Problemy są takie, że skasowało mi osiągnięcia z ostatniej gry sprzed wywaleniem się serwera. Gdzie można to zgłosić aby odzyskać to co się straciło? Czy mam iść do banku i anulować im transakcje zakupu jakie wczoraj dokonałem ?? To nie jest za wesołe jeśli się coś kupuje a to nie chce funkcjonować.
 11. KoshUlkesh

  Jak działają punkty doświadczenia??

  Dzieki za odpowiedź. Trochę sie sprawdza :)
 12. KoshUlkesh

  Brak okrętów

  Mam pytanie odnośnie okrętów ...a raczej braku kilku typów, które widzę w materiałach producenta tej gry. Przykładowo francuskie pancerniki "Normandie" bądź "Bretagne". W materiałach producenta na tych stronach jak również nawet na forum są informacje o tych pancernikach, że ponoć są oferowane...natomiast w drzewie francuskich okrętów jest tylko linia krązowników? Podobnie jest w drzewie rosyjskim....same krążowniki i niszczyciele ...a pancerniki, które gdzieś się przewineły mi , że winny byc w ofercie? Ktoś wie coś na ten temat??
 13. Witam Jestem nowym graczem, który od 3 dni bawi się w ta gierkę i nie bardzo rozumiem jak funkcjonują punkty za doświadczenie. Raz w bitwie zdobędę 800 pkt a innym razem nie całe 100, przy czym na 3 poziomie zdobywa się znacznie częściej te punkty z dolnego przedziału (około 100 za bitwę). Z drugiej strony punkty te służą odblokowywaniu kolejnych okretów. Proszę mi powiedzieć jak przy zdobywaniu 100-200 pkt za bitwe mamy zdobyć np 7000 punktów na odblokowanie fajniejszego okrętu?? W związku z tym czy ktoś może mi poradzić jak zdobywać większość ilość tych punktów za doświadczenie (i tych białych i tych złotych) ??
×