Jump to content

Dziczek_Dryfuje

Players
 • Content Сount

  178
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [DRAMA]

About Dziczek_Dryfuje

Profile Information

 • Interests

Recent Profile Visitors

1,034 profile views
 1. Dziczek_Dryfuje

  3. SEZON - Rankedy

  Marzę by jak najszybciej przeskoczyć brązową . Namówić drużynę by skoncentrować ogień na rakowym Belfaście graniczy z cudem. Tradycyjny wysyp milordów na plumkających z linii horyzontu BB i samobójców na deskach czyli norma zakończę staropolskim THX WG.
 2. Dziczek_Dryfuje

  3. SEZON - Rankedy

  Brak pytań
 3. Dziczek_Dryfuje

  [IX] Kitakaze

  Po resecie linii nie mogłem dojść do porozumienia z KItą każde podejście pod cap to był zgon , padały moduły , spam radarowy , hapsy znikały wykładniczo. Zrobiłem go pod zasięg i spamuję z 14 km HE kami tera jest ok to już nie niszczyciel tylko lekki krążownik.
 4. Dziczek_Dryfuje

  3. SEZON - Rankedy

  Czyli sięgnęliśmy dna proszę Pana.
 5. Dziczek_Dryfuje

  3. SEZON - Rankedy

  Rankedy staram się grać raczej na niszczarkach- nie jestem nawet dobrym graczem na DD wystarczy tylko wiedza że cap i spot są ważniejsze niż dmg i nawet jeśli bitwa będzie przegrana to istnieje duża szansa na zachowanie gwiazdki. Wiadomo swoje trzeba klepnąć ale fakt czasem zęby bolą od patrzenia na indolencję niektórych graczy. Bywa że trzeba prowadzić korepetycje na czacie z taktyki gry a teraz to były tiery 8-10 a co będzie w następnych jak dojdą potencjalnie mniej doświadczeni gracze.
 6. Dziczek_Dryfuje

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Ja to mam pytanie bo owszem jest Orkan w zestawie z banderą za grube pieniądze ale tak na Polską Banderę Pamiątkową bez płacenia daniny to można liczyć ? Pytanie bez złośliwości jedynie zawoalowany sarkazm. @bloodminister
 7. Dziczek_Dryfuje

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Mam pytanko swego czasu z tego co pamiętam to znerfili exp na lotniskach. na czym teraz zdobywa się exp grając lotnią. Wyjdzie fajna bitwa , trochę dmg się nabije , wyspotuje , bitwa wygrana a bazowego exp tyle co kot napłakał. Tu akurat wpadł samotny wojownik.
 8. Dziczek_Dryfuje

  Plotki, niepotwierdzone informacje i wróżenie z fusów

  Miałem piękny sen , że zamiast pierdylionów nowych okrętów premium ( 50 % klonów lub nigdy nie istniejących) wprowadzono nowe mapy i operacje. Nie było już losowań tier +2 , WG zadbało by gra na bliski dystans sprawiała że rozgrywka stała się przyjemna i opłacalna. Camperstwo było karane a CV Franklin D. Roosevelt dostał nerfa. I obudziłem się z ręką w nocniku.
 9. Dziczek_Dryfuje

  Badanie opinii społecznej - linie okrętów

  Bardzo mi się spodobała linia japońskich artyleryjskich DD Akiz , Kita , Haru zostały dla funu w porcie.
 10. Dziczek_Dryfuje

  Potyczka

  Grałem potyczki tylko na niszczarkach i powiem tak vs DD to były fajne bitwy dużo zależało od sprytu i dobranej taktyki. Przeciwko krążownikowi było już trudniej ale i tu udawało się coś ugrać raz rozwaliłem Loyangiem Tallina i miałem z tego satysfakcję. Natomiast walka z Torpitzem , Bismarckiem czy Massą kończyły się jednostronnie i dostawałem bęcki - hydro i dodatkowa robiły swoje poza tym jedna lub dwie plomby wystarczyły by zejść w apokalipsie ognia. Nie spotkałem ani razu CV ale nie zagrałem tych potyczek też zbyt wiele. Uważam, że tryb doboru względem klas byłby w porządku chętnie powalczyłbym CV vs CV lub DD vs DD.
 11. Dziczek_Dryfuje

  Kiedy WG uszanuje nasze święta narodowe?!

  Nie mam nie wiem jakich wymagań odnośnie eventów ale od czasu do czasu fajną flagę pamiątkową mogli by dać to nie jest myślę wielki problem o drzewku Polskich okrętów nie ma co marzyć a jeśli miała by być podobna do game playu Orkana to może lepiej zostawić ten temat . Podejrzewam dlaczego tak może być nie ukrywam że byłem bardzo zniesmaczony swego czasu na Twichu z okazji Polskiego święta u prowadzącego Szparagusa był gościem Bloodminister i dawno nie słyszałem tak smutnych dyrdymałów a wyłączyłem transmisję po tym jak Ci dwaj pogromcy mórz zagrali Orkanami po czym Blood stwierdził że już ok odbębnili granie Polskimi okrętami i wystarczy raz na dziś . Sami się nie szanujemy a żądamy tego od developerów , zresztą co mamy świętować może wycofanie ze służby ostatnich okrętów podwodnych z lat 50 ubiegłego wieku krew człowieka zalewa.
 12. Dziczek_Dryfuje

  3. SEZON - Rankedy

  To prawda nie jestem nawet przyzwoitym graczem na lotni więc i pewnie nie udaje mi się łączyć wsparcia dla drużyny z nabiciem takiej ilości dmg żeby zrobić satysfakcjonujący wynik. Rzeczywiście wolę dedeki i krążki.
 13. Dziczek_Dryfuje

  3. SEZON - Rankedy

  Próbowałem grać raankedy w bronzie na CV i wygrindować sobie Hakuryu . Grałem drużynowo spotowałem wraże okręty ochraniałem DD ki robiłem po 30 k dmg i zwykle byłem w ogonie drużyny pod względem exp . OK jeśli wygrana to pikuś ale przy przegranej nie ma szans na zachowanie gwiazdki grając dla drużyny. Przerzuciłem się na DD biorę capy spotuję coś tam poplumkam , storpeduję i zwykle nawet na porażce uda się zachować gwiazdkę. Ciężko o dmg ale jak wiesz co trzeba robić na DD to można wyciągnąć fajny wynik i wyprzedzić kolekcjonerów dmg.
 14. Dziczek_Dryfuje

  Kontenery świąteczne 2020 - czy Wargaming uprawia SCAM ??

  Po prostu zazdrość mnie zżera że wypadł Ci przegięty samograj Makarov a nie jakiś tam noobski Miś Juri z którego w sumie pożytku nie ma a tak to będziesz miał fun po całości jak Cię będzie taki Amagi balansował . WG jak event na święta to tylko z Wami.
 15. Dziczek_Dryfuje

  Kontenery świąteczne 2020 - czy Wargaming uprawia SCAM ??

  O święta naiwności.
×