Jump to content

_Elessar_PL

Players
 • Content Сount

  25
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3367
 • Clan

  [P_M]

About _Elessar_PL

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. _Elessar_PL

  Ostatnia dyrektywa na PEF

  Mnie nie ukrywam rozczarował troszkę kamuflaż na ukończenie misji "Potężny Książę"- gdyby miał jeszcze zamiast + 50 % PD np + 50 % kredytów to jeszcze jeszcze a tak to myślę sobie, że po katowaniu kampanii niewielu będzie nim grać może do jakiś misji na zestrzeliwanie samolotów lub obrażenia z dodatkowej.
 2. _Elessar_PL

  Großer Kurfürst (Tier X)

  @Hectorix Dzięki za odpowiedź właśnie o to mi chodzi , że obecnie to ciężko grać BB w pierwszej linii zwłaszcza przy ogarniętych DD . Nie przebijesz się do zwarcia bo nałapiesz torped jak pelikan i spalą cię po drodze krążki - walka bok w bok to teraz wisienka na torcie . Ok zatem pójdę we francuzy. Pozdrawiam.
 3. _Elessar_PL

  Großer Kurfürst (Tier X)

  Lubię grać w bliskim dystansie więc moje pytanie jest następujące. Czy jest obecnie możliwe granie GK na pierwszej linii ? Wiadomo ,że w dobie zapalniczek będzie trudno nie płonąć 3/4 bitwy lubię być na capie tuż za DD kiem. Ale uważam , że jak mam grać GK na dystansie 20 km rozrzucać kartofle i nie wykorzystywać jego potencjału to lepiej zrobić linię francuską na zapalanie i bawić się na całego na półdystansie ( ostatnio na Lyonie zadałem 16 pożarów). Jak widzicie ze swojego doświadczenia możliwości tego okrętu obecnie bo wiadomo że stworzono go do bliskiej gry ale widuję niemieckie pancki w grze na głębokim zapleczu czy to zła gra czy po prostu ciężko iść nim do przodu? Dzięki za odpowiedź.
 4. _Elessar_PL

  New Orlean [VII]

  Witam społeczność a ja mam nieco inne pytanie czy może ktoś powiedzieć jak zarabia ten Okręt wolny exp ze specjalnym kamuflażem , chodzi mi o to czy jest to zauważalne. Wiem + 50 % ma na camo , jednak uspokoi mnie wasza informacja.
 5. _Elessar_PL

  Kirow (poziom V)

  I rację miałeś oto druga bitwa na Szczorsie :)
 6. _Elessar_PL

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Spotkany w grze @UrukSzymon drużyna dała ciała więc bez zwycięstwa za to dwa plusiki od klanu AMW.
 7. _Elessar_PL

  Wybitnie niesprawiedliwy MM - studium przypadku.

  Mam podobne przemyślenia ostatnio np zaliczyłem 11 porażek z rzędu przez w sumie trzy dni nie wygrałem bitwy . W tych 11 siedem razy byłem pierwszy w drużynie.To nie były bitwy na noże o punkty do ostatniej chwili ale bezlitosna rąbanka. Próbowałem o różnych porach dnia , na różnych okrętach i tierach. Nie ma szans. Nie wiem czemu to ma służyć ale po tym nokaucie siadam do gry bardziej z przyzwyczajenia niż ochoty.
 8. _Elessar_PL

  Gearing

  Dzięki za radę cały czas brałem przyspieszenie z myślą o szybszym przemieszczaniu się między capami ja jednak mimo wszystko uważam cap za priorytet . Teraz wezmę na nim rozbicie i zobaczymy jak to wpłynie na moją grę. Jeszcze raz dzięki.
 9. _Elessar_PL

  Gearing

  Raczej biorę na Gearingu przyspieszenie zamiast rozbicia z racji sporadycznych konfrontacji z CV - w tym przypadku pewnie zrzucił bym mu te fightery no cóż :/ z tego co pamiętam to miałem wtedy permanent spot od CV , pisałem do naszego o jakieś wsparcie w powietrzu ale był zajęty torpedowaniem BB.
 10. _Elessar_PL

  Same radary

  Jakoś nie odczuwam że zelżało ostatnie losowanie 3 x Missouri 2 x Des i 1 x Moskwa - spierniczałem Gearingiem całą bitwę. Patologia to jest na klanówkach. Na 7 okrętów cztery radary i po zabawie. I jak tu grać rankedy Na DD skoro szykuje się podobnie.
 11. _Elessar_PL

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Zbieram regularnie takie dzwony na Gearingu od BB jest to irytujące zważywszy na to że jest to moje 2/3 hapsa. Generalnie ostatnio odpuszczam sobie grę DD na tierach VIII-X z racji jak wyżej i permanentnego radarowania.
 12. _Elessar_PL

  Gearing

  Wyglądało to tak wrogi CV ustawił nade mną eskadrę fighterów ja czekałem na reload zasłony - Yuejej postawił swój dymek i sklepał mnie jak pulpet . To po pierwsze. Po drugie to jakoś nie mogę się z nim polubić i chyba mój skill jest przyczyną że zbieram baty na Gearingu :/ ale wiadomo po marudzić trzeba.
 13. _Elessar_PL

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Już myślałem że nic bardziej mnie nie zaskoczy od krewetek z Biedronki a tu proszę rocznicowe duety - np radziecki dwa okręty w tej samej cenie co zwykle plus flagi :)
 14. _Elessar_PL

  Kirow (poziom V)

  Gram nim od niedawna i o dziwo dla mnie na kadłubie B nie ma już możliwości korzystać z samolotu zwiadowczego. Ciekawe - ja wiem ,że logiki nie trzeba się spodziewać ale tak na zdrowy rozum chłopski to kadłub B powinien oprócz dodatkowego HP no nie wiem utrzymać chociaż ulepszenia z kadłuba A. Oprócz tego potwierdzam permanentny focus . Edit. Zapomniałem dodać o losowaniach MM zwykle jest to Tier +2 . Ale nie zniechęcam się i gram dalej traktując tą linię w charakterze wyzwania bo jest raczej wymagająca.
 15. _Elessar_PL

  Nowe stateczki

  Ludzie nie przestaną mnie zadziwiać.
×