Jump to content

_Elessar_PL

Players
 • Content Сount

  69
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4532
 • Clan

  [P_M]

About _Elessar_PL

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. _Elessar_PL

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Ja pisałem do supportu dwa razy w sprawie zwrotu kasy za GZ olali mnie i nawet wrzuciłem screeny na forum chociaż zabraniają . Chciałem żeby społeczność widziała jak się traktuje gracza. Zgadzam się z Tobą nie wierzę w przełom w tej sprawie ale spam zgłoszeń pokaże skalę niezadowolenia.
 2. _Elessar_PL

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  @WG_Lumberjack Chciałbym zgłosić że : - bomby Grafa Zeppelina są groteską - torpedy niezwykle rzadko zadają obrażenia w granicach 5 k - częste losowania vs X tier gdzie samoloty to crap czynią z tego okrętu dawcę dmg -u I to wszystko po kilku miesiącach reworku WG jakbym taką lipę odstawił u prywaciarza w robocie to pokazał by mi drzwi. Czysty nieskazitelny fun. Ponieważ uwielbiam okręty historyczne to przymierzałem się do kolejnych lotnisk premium ale w takim stanie rzeczy to musiałbym mieć budyń pod czaszką żeby coś kupić z tej nacji.
 3. Świetny okręcik - bardzo zwrotny, gram nim jak amerykańcami czyli w ciągłym ruchu. Chirurgicznie celny, przyzwoicie pali. Zaskakująco dużo torped dochodzi do celu. Stworzony do mordowania DD ków. Można coś ugrać nawet VI vs VIII.
 4. _Elessar_PL

  Na randomach nie da się grać....

  Jeszcze bardziej mnie irytują gracze którzy wypływają z zajmowanej bazy wrażego teamu tylko po to by w 4-5 ścigać okręt na ogryzku bo frag frag frag pozabijali by się nawzajem dla killa a przegrałem w ten sposób wiele bitew.
 5. _Elessar_PL

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Ostatnio ze dwa dni temu ubiłem 70 k na Zeppelinie nawet jakąś cytę udało się wbić no cieszyłem się jak dziecko :) OK niestety już sobie przypomniałem to było vs VI tier
 6. Ktoś to przeliczył że Benham bez grindu żetonów wychodził coś ok 50.000 dublonsów totalna groteska.
 7. _Elessar_PL

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Statystyki są jak bikini niby wiele pokazują ale to co najważniejsze zakryte :/
 8. Kontenery zwłaszcza w ostatniej kampanii przy okazji wprowadzenia rosyjskich BB to była kupa trzeba to tak napisać. Jednakże istnieje w człowieku co takiego, że kupi pomimo wiedzy, że nabywa szajs miałem tak przy GZ chciałem go mieć ze względów kolekcjonerskich licząc po cichu że da się nim pograć o naiwności. kupa ---> kupi coś w tym musi być.
 9. _Elessar_PL

  Rekompensata za CV premium

  I pomyśleć,że najlepiej mają się BB którymi nie lubię grać WHY WHY WG biednemu to i nerfem w oczy. To jest to !!! często na Błyskawicy czy ruskich DD pozwalam sobie polatać na szaleńca po mapie i walić z dział do wszystkiego wrażego co się rusza i jest to powiem Ci fun.
 10. _Elessar_PL

  Rekompensata za CV premium

  @Lucius_DentatusDublony i tak wydasz w sklepie na towar wiec nikt nie traci zamieniasz okręt na inny - chociaż w supporcie napisali mi że używanego okrętu nie mogę zwrócić :). PS wysłałem kolejne zgłoszenie więc pewnie za upierdliwość bana dostanę PS2 odpowiedź jakże merytoryczna odesłali mnie do forum :)
 11. _Elessar_PL

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  A wystarczy wprowadzić w życie pomysł który pojawił się już dawno że CV spotuje tylko dla siebie i wiele problemów rozwiązanych zamiast huśtawki nerfów i pseudo buffów.
 12. _Elessar_PL

  Rekompensata za CV premium

  Próbowałem kilka dni temu ale wypłacili mi z liścia. Nie wierzę w uczciwe załatwienie tego problemu potwierdzam Graf Zeppelin jest gorszy od Mutsu. Regulamin swoją drogą ale nerfienie premek jest nieuczciwe a zwrot powinien być dostępny w każdej chwili prowadzonych zmian.
 13. _Elessar_PL

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Moją ulubioną klasą w grze są niszczarki i bardziej mnie irytują pierdyliony radarów i buły z BB po kilkanaście tysi niż CV którymi też bardzo lubiłem grać ( czas przeszły) . Nie pitolić mi tu ponieważ DD da się grać przeciwko CV. Jest dym jest P można na początku bitwy trzymać się grupy okrętów a nie od razu dzida na cap. Powiem tak częściej ja dopadam lotnisko niż ono mnie zwłaszcza w ostatniej fazie bitwy. A wszystkich pokrzywdzonych kapitanów DD mogę jedynie zaprosić by spróbowali pograć na CV w obecnych realiach chociażby po to by zobaczyć jaka to jest sielanka. PS na razie odpuściłem CV nie jestem masochistą.
 14. _Elessar_PL

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Niekoniecznie, nawet buff może w rzeczywistości okazać się nerfem w zależności od punktu odniesienia aspirując do pojęcia stanu pośredniego a wizualnie wyglądającego na działania zero jedynkowe. Panimajesz brachu.
 15. _Elessar_PL

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Tłumaczenie z suahili na nasze. Poprawka jest genialna i zdecydowanie potrzebna jednak grę CV zrąbaliśmy bardziej by żyło się lepiej. Nigdy tak nieliczni nie zepsuli zabawy tak wielu tak szybko.
×