Jump to content

__Elessar_

Players
 • Content Сount

  133
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6315
 • Clan

  [P_M]

About __Elessar_

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

355 profile views
 1. Jeśli te ruskie behemoty wejdą w tej konfiguracji co teraz to wszelki przejaw rushowania będzie objawem szaleństwa a już jest to problemem . Coraz rzadziej gram i jeśli będę w ogóle grał to tier VII max.
 2. __Elessar_

  Smolunio

  Dziękuję serdecznie ale tak źle nie ma nawet jest lepiej po bo założeniu perku kapitańskiego na większy bąbel zasłony dymnej świetnie się paziuje z dymku.
 3. __Elessar_

  Smolunio

  Jeden z niewielu okrętów dających radochę z gry. Grilluję milordów w BB aż miło. Nic tak WG nie wyszło ostatnio fajnie jak Smoła za węgiel.
 4. __Elessar_

  Na randomach nie da się grać....

  Wrzucam jako ciekawostkę na ile to "przysługujący" czas na wajchę w dół a na ile efekt kwarantanny to nie wiem w każdym razie gra się miodzio.
 5. __Elessar_

  [X] Smoleńsk

  Pytanie po aktualizacji zostawiacie IFHE czy wyrzucacie ?
 6. __Elessar_

  Szansa na ORP Orkan?

  Druga wyrzutnia by mi wystarczyła bo jest naprawka więc z dymku można by zrezygnować inaczej będzie larum że OP. W obecnej konfiguracji to trudno powiedzieć czy to niszczyciel torpedowy czy artyleryjski . Przecierpię nawet brak historyczności w tym przypadku
 7. __Elessar_

  Kręcące się kółeczka w porcie i nie tylko

  To nowy Event pod tytułem Armagiedon , nagroda główna d-ca nacji Polskiej Krzysztof Kononowicz - z mottem < Nie będzie już nic , zlikwiduję wszystko>
 8. __Elessar_

  Szansa na ORP Orkan?

  Z przykrością muszę się przyznać że czekałem na kolejny Polski okręt w grze ale Orkana nie kupię , oglądałem filmiki CC ków , wygląda super ale styl gry mi nie leży . Nie wiem co powiedzieć czegoś konkretnego mi w nim brakuje, niby da się coś ugrać ale chyba nie tylko o to chodzi wiec na razie pozostanę obserwatorem. A szkoda.
 9. __Elessar_

  Azuma

  Mam pytanie czy zauważacie istotną różnicę w zarobkach na Azumie i Yashino ?
 10. __Elessar_

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  A ja myślałem że to rakiety V2 żeby zadowolić liczne grono graczy z za zachodniej granicy.Ale skoro samoloty używają rakiet w grze to dlaczego nie niszczyciele, kolejne linie czymś się muszą w końcu wyróżniać.
 11. __Elessar_

  Na randomach nie da się grać....

  Ogólnie rzecz biorąc fala hejtu leje się jak szambo z toi toia dlatego coraz rzadziej gram CV . Ponadto ostatnio miałem kilka tygodni totalnego hejtu w związku z dopiskiem PL przy nicku byłem lżony na każdym kroku , wyzywany od najgorszych i wyśmiewany chociaż nie raz się bitwę wyciągało i pomidorem też nie jestem. Napisałem prośbę do supportu o zmianę nicku w związku z tym i dostałem możliwość darmowej zmiany. Szkoda gadać co się dzieje nie tylko spada jakość graczy ale jest coraz więcej czystej niczym nie zawinionej nienawiści. Jak drużyna ma zgodnie współpracować jak zespół zionie pogardą do siebie.
 12. __Elessar_

  Yūgumo — Japanese Tier IX destroyer

  Nie mogliśmy się dogadać z Yugumo dopóki nie porzuciłem dymku gra na booster torped dopiero daje adrenalinę . Zabawa zaczyna się przy CV , 3 radarach , 2 Smoleńskach i 4 niszczarkach naprzeciw.
 13. __Elessar_

  Gearing

  Gearing moja pierwsza X i ulubiona kiedyś teraz jedynie wypływam nim na klanówki z racji długiego dymku który można zostawić i fajnych torped do terroryzowania poza tym rdzewieje w porcie. Mój rekord otrzymanych obrażeń to 13.500 z Montany i 10.000 z Midwaya ( bombka). Każdy przyjęty strzał to uszkodzony moduł poza tym zbiera obrażenia jak Aigle. Ocena czysto subiektywna ale buffika mógłby przytulić.
 14. __Elessar_

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  Zgadzam się z Tobą , gra DD wymaga teraz sporo ostrożności , nie można kozaczyć co bardzo mnie boli bo wbijanie na cap i rozpierducha w nim była moją ulubioną zabawą kiedyś . Teraz to średnio możliwe bo wyspotuje Cie CV długo przed tym zanim dopłyniesz do capa , przywali Ci i masz 1/3 Hp mniej , potem radar z CA i ewentualnie radar lub hydro od wrogiego DD. Przekonaj teraz drużynę ( 15-20 km za Tobą) że nie chcesz w pierwszej fazie bitwy w takiej sytuacji ryzykować wejścia na cap. Teraz załóżmy że drużyna przeciwna gra zachowawczo , próba torpedowania na dystansie 8-a nawet 12 km to samobójstwo. Pozostaje czekać na zmianę warunków bitwy i ewentualny rush przeciwnika. Pościg za uciekającym wrogiem nie wiele zmieni pozostaje rola spotera i ewentualny recap ale brak dmg to brak expa i zarobków bo bardziej docenia się uszkodzenia niż spot i wytankowane na DD obrażenia . Można coś tam ugrać ale trzeba pozostawać nie wyspotowanym , cierpliwie czekać na błąd , i mieć w cholerę szczęścia.
 15. __Elessar_

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  Mojej raczej się nie da ale nadzieja umiera ostatnia.
×