Jump to content

Shin_Tekkenson

Players
 • Content Сount

  152
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2153
 • Clan

  [RP-PL]

About Shin_Tekkenson

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday 06/13/1967
 • Insignia
  [RP-PL]

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska - Польша
 • Interests
  WOWS- PUBLIC TEST

Recent Profile Visitors

318 profile views
 1. Shin_Tekkenson

  Stal za pieniądze

  Wiem że są łatwiejsze, ale nie chodzi o czas w jaki się w TP robi zadania, ale o to co się robi. :) Zawsze kupuję 5 pierwszych kuferków nowej kampanii, nauczyłem się.
 2. Shin_Tekkenson

  Stal za pieniądze

  Masz racje AP, ja mam normalną pensje pracownika samorządowego [starostwo powiatowe] i muszę z tego przeżyć z rodziną i czasami coś sobie [bądź podopiecznym w klanie] fundnąć. :) Poczekamy,zobaczymy.
 3. Shin_Tekkenson

  0.7.12 - Dyskusja Ogólna

  Zauważyłem, że gdy mnie wywaliło w czasie logowania do bitwy do ekranu logowania do gry po wejściu i zakończeniu bitwy NIE dawało się niczego dodać, ani kamo, ani sygnałów,wymienić dublony na cokolwiek itd.
 4. Shin_Tekkenson

  Stal za pieniądze

  Pokazuję wam co będzie w nowej aktualizacji. Ps. Pozdro dla C.C Ujei chyba jest w JEDI?
 5. Shin_Tekkenson

  Stal za pieniądze

  Tak sobie myślę że na święta i Nowy Rok nudzić się nie będziecie. Nowe 2 kampanie: Stalowe Monstra i Potężny Książe. I Kolekcja Belle Epoque. Zrobienie jej zajmie pewnie więcej czasu niż na TP.Zaliczyłem ją w 10 godzin. Kampanie obie zarobiłem w 99%. Z braku graczy nie można było wykonać tak prostych misji jak zalicz 1 Dewastujące ... . Większość zadań to banał, nagrody zajebiste ale nie było z kim pograć w losówkach czy rankingach. Ta edycja TP była chyba najgorsza [przynajmniej w czasie gdy ja grałem]. Ale z kampanii zdobyłem w ciągu 10 godzin gry 33 dni premium. Na misje losowe czekało się po 6 i więcej min, więc grało się na bootach. Najlepiej pokaże wam screeny jak to wyglądało. Boty było mocne. Na początku testu marnie grały, ale w niedzielę już było inaczej. Większość walk zostawało nas 2 na końcu. Może posłuchano mojej prośby i podrasowano je. Tak sobie pomyślałem, że mocne boty [mocarne] wygonią ludzi do losówek [w normalnych serwerach]. I graliśmy 1 na 1, 2 na 2, 4 na 4.Kampanie wymagają zdobycia określonych okrętów DD i potem się gra nimi. Nurberga VI krążek trzeba zbadać albo już mieć. Resztę macie na dole.
 6. Shin_Tekkenson

  Stal za pieniądze

  Tez to widzę. Na TP 0.7.12 historia się powtarzała w każdej niemal bitwie [poza 1 na 1 i 2 na 2]. Nawet w bitwach kooperacyjnych gracze chowają się po dziurach grając X. Ostatnio duzo gramy na IX i X bo chłopaki badają te okręty i zbierają środki na rozwój, więc często jesteśmy wkur..... .
 7. Shin_Tekkenson

  Stal za pieniądze

  Zmieni się. Bo czym w przyszłości zabłyśnie WG? Jaki nowy pomysł wprowadzi aby zaciągnąć więcej kasy? Zbyt łatwa dostępność do okrętów X tieru zniechęci dobrych graczy. Będą grać mniej, z czasem coraz więcej noobów [jak napisałeś] zacznie grać na X i gra straci urok. Dobrzy gracze to własnie urok walki. A czego można nauczyć się od tych złych? Jest na co popatrzeć jak zawodowcy grają i pokazują swój kunszt, niż widok stada lemingów w 1 kratce mapy skupionych i czekających na serię torped.Po co się mają ludzie wkurzać? Dobrzy gracze to w 90% premium.Jak przestaną grać to ci dorobkiewicze z premkami nie uzupełnią szeregów, szybko się zniechęca bo czego można się nauczyć grając od razu na X z marszu? Dla mnie osobiście ten pomysł to jak podanie kodu do gry dla amatorów, którzy swoją niewiedzę zaspokoją psuciem nastrojów graczy, mających już swój dorobek. Podobają mi się bitwy gdy przez 15 min nie ma strat po obu stronach a bitwa wre. A co jak w ciągu 15 min 50% składu leży na dnie a drugie 50% musi się chować po dziurach bo brakuje osłony np BB? [leżą na dnie].Nie wiem jak wy, ale tak umierają dobre gry. Zbyt duże ustępstwa to dowód że gra słabnie.Tak było z SWTOR. Zaczynałem grać to grało 11 mln ludzi, a teraz połączyli serwery bo gra 10 x mniej. Czemu? Dopuścili za dużo ulg, ja musiałem kampanie Revana kupić za 79 zł, a teraz wszystkie kampanie są za 29.90 miesięcznego premium. I ktoś zada pytanie, gdzie tu sprawiedliwość? SWTOR umiera i nie pomoże im żaden nowy wynalazek SW. 100 mln rocznie płaca Lukasowi za licencje.Już nawet na to chyba z trudem wyrabiają. Ja nie byłem tam od czerwca.Czy to co się tu dzieje, nie wygląda podobnie? Jak przekonać graczy, aby zaczęli grać w najlepszą graficznie morską grę świata? Taak, dla mnie najlepszą. Ps. W SWTOR kupowałem sporo premium dla nowych graczy. Po kolejnym odcinku Gwiezdnych Wojen ze 2 lata temu, masa Polaków zaczęła grać napalonych reklamami w TV. Ale grali krótko. Po tygodniu rezygnowali. Dałem się złapać na ten błąd kilkanaście razy wierząc że może zachęcę ich do zabawy. Nie pomogło.więc tu tez nie pomoże.
 8. Shin_Tekkenson

  0.7.12 - Dyskusja Ogólna

  Dziękuję i sorry za wylewność Drwalu. Już skończyłem grę na teście na ta chwile. Skończyłem w 99% kampanie i cała kolekcje. Trudno się gra 1/1 lub 2/2 itp. trudno wykonać niektóre zadania jak jest zbyt mało ludzi w grze.Ale i tak jestem zadowolony przetestowałem wiele okrętów [dla siebie], szczególnie DD. Wiem które w przyszłości badać, zdobyłem kilka premek z zadań i kuferków noworocznych. W sumie jeśli to będzie tak wyglądać [kampanie i kolekcja] to powinno się zaroić od ludzi.Pozdrawiam ekipę :)
 9. Shin_Tekkenson

  0.7.12 - Dyskusja Ogólna

  Kolejny błąd w opisie odnośnie Icarusa- niszczyciel nie krążownik w kampanii Potężny Książe. Warto je wszystkie przejrzeć poszukać takich literówek.
 10. Shin_Tekkenson

  Kupowanie Premek-Terapia Uzależniowa zbiorcza ;-)

  Nawiązując do kilku ciekawych treści w tym cytacie. Czy nie macie czasami wrażenia, że coś się źle dzieje w grze? My o tym dyskutujemy na discord co dziennie. Widać to własnie po ruchu w sklepie premium. [Sam kupiłem ich wiele, wydałem dużo pieniędzy sobie i wielu kolegom,ale nie w tym rzecz]. Zrobił się niesamowity ruch w sklepie. Teraz właściwie każdy może kupić premke za grosze.I to dobre premki VIII. Mnie [mimo że mam wiele VIII] nie raz kusi, chyba mam dar sroki i lubię świecidełka, ale odpuszczę sobie.W grze można wygrać lub wylosować wiele okrętów, premium,dublony itd. Jest dużo większy nacisk na sklep i dużo łatwiej je nabyć niż rok temu gdy zaczynałem. Przez to popsuła się zabawa, bo pełno amatorów ma VIII a grywają z X. A z X trzeba już mieć trochę ugrane aby wiedzieć jak grac. Myślę że premki powinny być drogie od VIII.Min 200 zł za sztukę. Może to by zachęciło graczy do aktywnej gry i zdobywania ich w zawodach, eventach itd.Podnieść ceny okrętów ale opuścić coś co ludzie często biorą. Coś za coś. Np premium albo dublony. To są dobra wirtualne,nikt ich nie produkuje. Można więcej zarobić dając mniejszą cenę.A gracz który zacznie grać premium już staje się premio manem. Bo widzi różnicę w PD, kasie itd.Ja np mając do wyboru kupno okrętu za 126 zł, wolę wydać 46 zł na 5 dużych mikołajków.I tak mi się opłacało,bo mam Z-39 i Krasnyj Krym z kapitanami.Wydałem mało zyskałem duzo. Zauważyłem też, że rozpoczęcie nowej kolekcji wymaga zakupu co najmniej 1 kontenera w sklepie. Mam 7 całych i 99% ósmej. W aktualizacji 0.7.12 będzie kolejna i tez będzie trzeba ją rozpocząć kupując kontener w sklepie. Czyli jak ktoś chce mieć wszystkie nowe to i tak wraca do sklepu. A co do nowych okrętów i premium to jeśli te nowe kampanie z TP wejdą na święta, to będzie o co wojować. Są okręty z kapitanami, po 7 dni premium. Ja wczoraj zrobiłem całą kolekcję w 10 godzin, a w ciągu tego samego czasu zdobyłem w kampaniach [NA TEŚCIE] 27 dni premium.Więc jeśli to wejdzie w życie, będziecie się dobrze bawić.
 11. Shin_Tekkenson

  Kontenery „Prezenty” od Mikołaja 2018-2019

  Ja kupiłem sobie 11 -5 małych,5 dużych i 1 mega-kontenerów i wydropiłem Krasnyj Krym i Z 39 [który lubię z TP i kapitanów 10], 3 000 dublonów, 2500 węgla i kilkadziesiąt sygnałów. W sumie za tak nie wiele tak wiele. Nie narzekam.Zobaczymy co będzie na Boże Narodzenie, może się rzucę z kasiurką :D Z tych małych to nie spotkałem aby dropiły okręty. Nawet kupiłem wczoraj aktywnemu koledze 5 i nie miał statku.Ze średnich tak z dużych tez.
 12. Shin_Tekkenson

  Stal za pieniądze

  Tyle że to prawda.VIII trafia zawsze na IX i X. Grałem dziś np przez 2 godziny VIII[kami] i każda bitwa to X. A na X[kach] grając w drużynach było po 2 VIII. I głownie premki typy Tirpitz B itp. Kiedyś pisałem że dobrym pomysłem byłoby aby premki powyżej VII tieru mogli nabyć ludzie mający już zbadane co najmniej VI-VII tier. Zbadany nie kupiony.A stal za kasę, to zły pomysł. Od razu nasuwa mi się TP, gdzie jak wiadomo all jest za 400 stali X i 400 węgla.Moi koledzy z klanu co dziennie grają wiele godzin aby zbadać okręt zbliżając się do X i klanówek. To ciężka mozolna praca, ale nauka nie idzie w las.Jestem przeciwko pomysłowi stali za kasę.
 13. Shin_Tekkenson

  Nasze osiągnięcia

  Ja być może niebawem dołączę swoje fajne screeny, dzięki zaangażowaniu złotych graczy [im ich więcej tym lepiej z drugiej strony] bo dzięki ich grze moje staty się poprawiają w każdej walce X tieru. Do niedawna z trudem dawałem rade być w 7 teraz co druga bitwę jestem w 5. I na testach też sobie radze coraz lepiej,np wczoraj Nurbergiem [VI krążek] zrobiłem 126 000 damage i zostałem z lotnią tylko a wróg poległ. Obserwuję jak gracie, oglądam filmiki, czytam forum. Wzrok mi się poprawił, i celność. Chwała wam że pomagacie mi wygrywać.Bo w sumie w te złote znaczki dobrze się strzela :) Pozdrawiam
 14. Shin_Tekkenson

  Mikołajkowe (i inne) kontenery, a typ okrętu.

  I do tego jakby był wybór, np wylosowałeś V Krasnyi Krym [krążek] ale chciałbyś Prinz Eugen [krążek]. A jak jest 1000 dublonów [a masz duzo] to do wyboru jakieś drobne w srebrze Albo sygnały zamiast ekonomicznych specjalne itd. Masz dusze marzyciela,pisz książki
 15. Shin_Tekkenson

  ciagle przegrywanie

  Zmień sobie emblemat na zwykły, ostatnio zauważyłem że drużyny z wieloma złotymi emblematami przegrywają niemal każda bitwę. A np składy w których jest max 2 złotych masakrują te przeciwne. To obserwacja nie tylko moja. W klanie mam kilku elitarnych i nie noszą swoich oznaczeń. Może to jakieś fatum? Dobrze że ja go nie mam. Ostatnio poprawiły mi się noty, niemal każda bitwę jestem w pierwszej 5. Jeśli o mnie chodzi, najlepiej mi się walczy z drużynami pełnymi złotych emblematów. Dziś zatopiłem np kolegę z DD X Jap z 13 km [złoty] na salwę . Chyba za długo się szykował do ustawienia zasłony.Wystrzeliłem nim się zasłonił i ded.Musiał być zmęczony albo pod napięciem. Cóż miałem fart.
×