Jump to content

Shin_Tekkenson

Players
 • Content Сount

  171
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2628
 • Clan

  [RP-PL]

About Shin_Tekkenson

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday 06/13/1967
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska - Польша
 • Interests
  WOWS- PUBLIC TEST

Recent Profile Visitors

424 profile views
 1. Shin_Tekkenson

  Kupowanie Premek-Terapia Uzależniowa zbiorcza ;-)

  Wczoraj szukałem Anno 1602 online-gra zamknięta. Zostali mi w szpitalu settlers. Każda gra kiedyś musi umrzeć
 2. Shin_Tekkenson

  Kupowanie Premek-Terapia Uzależniowa zbiorcza ;-)

  Witam Klub Gentlemanów :) Ja ostatnie 3 tygodnie w szpitalu, dziś przepustka i znów 3 tygodnie szpital. Ale przemyślałem sprawę i nie kupuję więcej premek. Gdybym chciał zagrać w ciągu dnia tylko na tych co mam 1 bitwę losową, brakłoby mi dnia. Ograniczę sie do premium. Pozdrawiam
 3. Shin_Tekkenson

  Kupowanie Premek-Terapia Uzależniowa zbiorcza ;-)

  Dziękuję wszystkim. Nie chce was zanudzać opowieściami z krypty. W każdym razie na jakiś czas poza premium nie będę korzystał ze sklepu. A i tam robię max 2 bitwy dziennie bo złe samopoczucie, byle kuferek wbić.
 4. Shin_Tekkenson

  Kupowanie Premek-Terapia Uzależniowa zbiorcza ;-)

  Ja w tym roku niestety muszę oszczędzić. Od 19 listopada ub roku jestem na chorobowym po wypadku w pracy, do tego wdała się silna depresja czyli poradnia PZP, 14.01 mam tomografie ,bo jest podejrzenie guza śródpiersia [wyczuwalny około 20 cm średnicy] lub stłuczenie płuc. Szkoda że lekarz mnie nie słuchał od początku jak mu mówiłem, a teraz już minęło prawie 2 miesiące. Więc jak będzie tak jak piszę, to czeka mnie poważna operacja i może mnie długo nie być w WOWS. Już w klanie informowałem chłopaków. Tak czy siak coś tam mam. Ale jak wrócę to może nadrobię czas leczenia. Życie! Ps. A jak nie wrócę, to ktoś odziedziczy moje konto.Passy zostawię bratu tak na wszelki wypadek....
 5. Shin_Tekkenson

  Chciałbym być lepszym graczem. Gdzie zacząć?

  Dziś miałem w teamie 7 złotych i wszyscy poszli na dno w ciągu 3 min. A jak sobie wejdziecie na Allegro to zobaczycie ile jest wystawionych kont 1500, 1800,2000 zł, same wypasione na max. Jak można tak łatwo kupić złotego gracza to nic dziwnego że tyle matołów teraz gra. Nie mam absolutnie na uwadze że źle grają dobrzy gracze. Tu widać że to ktoś z klanu [AR]. Czasami sprzedawcy zapominają ukryć niektóre szczegóły. Jest też nr telefonu. W podanym Klanie jeden gracz ma zakryte statystyki.
 6. Shin_Tekkenson

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Na Allegro jest masa kont z WOWS do kupienia...[nie polecam] nawet po 1000 zł :D
 7. Shin_Tekkenson

  Kupowanie Premek-Terapia Uzależniowa zbiorcza ;-)

  Podsumowanie Roku również w sklepie Premium! Na pewno nie zmienię stylu współpracy z Klanowiczami. Za ranking i osiągnięcia będą nagrody motywujące weekendówki, 14 dni premium. A sobie nie wiem, może czasami coś kupie.Wystarczy mi na razie to co mam, nie jestem w stanie zagrać każdym okrętem w ciągu dnia.
 8. Shin_Tekkenson

  Chciałbym być lepszym graczem. Gdzie zacząć?

  Witam. Zauważyłem, że aby zdobyć stać się lepszym graczem, wystarczy podbierać komuś fragi. Np. Gracz sam zbił 99% HP okrętu a schowany za skałami elita zabiera mu frag'a, i pod koniec bitwy taki kamper ma 6 fragów nie ruszając się z miejsca za kamykami. Być może to dobry sposób aby stać się lepszym graczem. Wczoraj np miałem bitwę w której po mojej stronie było aż 8 [na 12] złotych graczy. Połowa DD połowa BB. I wyobraźcie sobie że zaczął się cyrk. Cała elita pochowała się za okolicznymi kamykami. Pancerniki i niszczarki.Te ostatnie to rozumiem, sam tak często robię, ale BB? Więc jak ktoś chce się stać lepszym graczem to musi nauczyć się ignorować kolegów w teamie, dobrze kampić i podkradać fragi.W ten sposób szybko dostanie awans,a gdy przyjdzie ranking albo klanówka to okaże się, że taki gracz to [nie mam na myśli PL, pewnie tamci to jacyś zagramanicznicy albo coś..] nieudacznik nie umiejący grać. Spotkałem masę graczy na rankingu złotych co po prostu nie radzili sobie w tych dość prostych walkach.Cóż ja sam tez radziłem sobie tylko do 5 poziomu rankingu, a po tym co przez 10 miesięcy zobaczyłem, wstydziłbym się nosić ten emblemat. Wybaczcie że wam to pisze, ale ostatnio zrobiła się moda na chowanie po dziurach. Może nowe CV wypędza tych BB kamperów na otwarte wody. Pozdrawiam w nowym roku!
 9. Shin_Tekkenson

  0.8.0 - Dyskusja Ogólna

  No cóż, to testy przecież. Mnie się jakoś nie chce nic zwijać :D WORP miałem 5 min, nie wiem nawet o co tam chodzi, więc nie będę się męczył z samolotami. Szczęśliwego nowego roku kapitanowie i kadra :)
 10. Shin_Tekkenson

  0.8.0 - Dyskusja Ogólna

  Być może taka sytuacja sprawi, że masa graczy [opuści WOWS] pójdzie trenować do WARP. W sumie ja spróbuje tam pograć, nie ze względu na CV ale żeby zobaczyć czy jest podobne do War Thunder'a i ew do CV. Własnie robię instalkę. Trzeba będzie pływać okrętami PLOT częściej :)
 11. Shin_Tekkenson

  0.8.0 - Dyskusja Ogólna

  Nie wiem czy to błędy czy celowe działanie, ale np nurmberg czy leander , ibuki [i inne pewnie tez] mają samolot myśliwski 18 i 30 sec :D Poza tym podoba mi się taki styl latania samolotami. Wypróbowałem lotnie chociaż nigdy nie grałem, poległem, ale 12 rakiet i 3 bomby wpakowałem :D Trzeba będzie wrócić na chwile do WT żeby sobie przypomnieć latanie :D Już widzę te pustki mało lotni duzo bootów :D Okręty z dobra plot będą w cenie jak sądzę w sklepie, np KII. Mam na szczęście.
 12. Shin_Tekkenson

  0.7.12 - Kampania „Stalowe potwory”

  Moi ludzie nie chcą takich prezentów. Ale kupiłem sobie Prinz Eitela :D Ostatnio kupiłem 5 graczom po 14 dni premium, resztę sobie kupią sami. Głupi sarkazm zazdrośnika :D
 13. Shin_Tekkenson

  0.7.12 - Kampania „Stalowe potwory”

  Szkoda że za kasę, ja nie reflektuję.
 14. Shin_Tekkenson

  Kupowanie Premek-Terapia Uzależniowa zbiorcza ;-)

  A ja dostałem poza Krasnym jeszcze BB VI Mutsu. W sumie 20 małych, 10 dużych i 1 wielki od mikołaja kupiłem :D Teraz obserwuję co święta u NR przyniosą. Na mnie że nie działają terapie.
 15. Shin_Tekkenson

  Stal za pieniądze

  Wiem że są łatwiejsze, ale nie chodzi o czas w jaki się w TP robi zadania, ale o to co się robi. :) Zawsze kupuję 5 pierwszych kuferków nowej kampanii, nauczyłem się.
×