Jump to content

__Davy_Jones_

Players
 • Content Сount

  40
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [TRADS]

About __Davy_Jones_

Recent Profile Visitors

435 profile views
 1. __Davy_Jones_

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  CREG-8CB6D-FBTTG CREG-8CBFZ-3XK6Y CREG-8CBNK-DX8UU CREG-8CBP7-GX4ZP
 2. __Davy_Jones_

  Dzień zakupu premki i koszmarne losowania

  Weekend. No i nie ma co ukrywać wielu ogarniętych graczy gra mniej a jest więcej zwierzątek i innych baśniowych stworów. Polecam grać w dywizjonie, pomimo że wrzuci cię do drużyny botów to zawsze masz pewność że masz w swoim dywizjonie 2 ogarniętych graczy co już pozwala wam mieć jakąś szanse na wyciąganie bitew. Baranie łby które nie potrafią zrozumieć nawet podstaw mechaniki prostej zręcznościówki nie powinny mieć możliwości wypowiadania się na forum.
 3. __Davy_Jones_

  Port

  Mój komputer demonem wydajności nie jest, ale port wcześniej jakoś działał, nie najlepiej ale działał. Dziś coś się totalnie spieprzyło. Zmiana okrętu trwa długo. Pojawia się kółko ładowania i potrafi się kręcić dobre 30 sekund zanim pojawi się inny okręt którym chce grać. Co ciekawe, pomijając sam port, na swojej konfiguracji grałem w WoWs z prawie maksymalnymi ustawieniami z stabilnymi 60fps. A od czasu wprowadzenia jeszcze aktualizacji halloweenowej mam bardzo często mocny spadek fps i pokaz slajdów. Najgorzej jest jak pojawi się masa płynących torped wtedy potrafi być od 10 do 20 klatek. Z innymi grami nie mam tego problemu.
 4. __Davy_Jones_

  Na randomach nie da się grać....

  Mogę tylko żałować że nie mam więcej screenów, ale to był tylko przykład. Takich serii porażek potrafiłem mieć kilka dni z rzędu, a potem w magiczny sposób mogłem mieć kilka dni samych zwycięstw. I to nawet nie były wyrównane gry, bo albo moja drużyna kosiła, albo była koszona.
 5. __Davy_Jones_

  Na randomach nie da się grać....

  Moim zdaniem żadne grzebanie w MM problemu nie rozwiąże, a stworzy jeszcze większy chaos i dysproporcje. WG powinno skupić się na stworzeniu w grze dobrych misji treningowych, które trzeba przejść bez możliwości pominięcia. Nie wiem czy ktoś pamięta starą grę Driver i pierwszą misje z jazdą treningową po parkingu. Jak by stworzyć taki typ misji, to może poziom "skilla graczy by się zwiększył, i samych pogromów było by mniej. Gdzieś na forum spotkałem się z postem że znajomy gracza rozegrał x gier i nawet nie wiedział że jest takie coś jak lornetka. Przecież to jest dramat. A pomyślcie ilu takich graczy jest co nie wie o podstawowych funkcjach jak naprawka, lornetka, oznaczenie że zostało się wykrytym, czy ustawianie sektorów dział przeciw lotniczych. A śmiejcie się lub nie, ale tacy gracze są i nie mają tylko 50-100 bitew, a potrafią mieć nawet kilka tysięcy. Można powiedzieć że przecież jest forum, filmy na YT. Tylko co z tego? Jak ludzie są totalnie leniwi, wolą odpalić grę i cyk bitewka bez zapoznania się z poszczególną specyfikacją okrętu, jego rolą czy mocnych i słabych stronach. Najśmieszniejsze jest to że WoWs jest naprawdę łatwą pod względem mechaniki grą. WoT jest trudniejszy (mam na myśli WoT z przed co najmniej 3 lat) gdzie bez zrozumienia zasad działania pancerze, pocisków, spota można było być co najwyżej pionkiem do bicia. Tu aż tylu rzeczy do zapamiętania nie ma, ale jak widać wiele osób nawet to przerasta.
 6. __Davy_Jones_

  Na randomach nie da się grać....

  Pogromy występują. Tak jak ktoś napisał wyżej, albo masz serie porażek totalnych i mimo dania z siebie wszystko nie wyciągniesz bitwy, a są dni gdzie masz serie samych zwycięstw. A są dni gdzie bitwy są naprawdę fajne i gdzie nawet przegrane nie irytują bo czujesz że obie drużyny dały w niej z siebie wszystko. Tak samo się zgodzę że największa rozbieżność jest w weekendy. Ale może to tylko ja tak mam.
 7. __Davy_Jones_

  Czy WoWs jest grą historyczną?

  Tak WoWs jest grą historyczną a WG uczy graczy historii
 8. __Davy_Jones_

  16 SEZON - Rankedy

  Ale jak to? Cytując @WG_Lumberjack na temat randomowych bitew: Na rankedach gra się super sami Pr0 gracze i walka do ostatniego okrętu i super wrażenia.
 9. __Davy_Jones_

  Zamrożone UI oraz kamera w trybie lornetki.

  Sądziłem że działa jak każdy mod, dlatego podałem go w opisie. To jedyna zmiana jaka nastąpiła u mnie w grze. Jak na razie sprawdziłem spójność plików gry, coś tam się pobrało i problem w kolejnej bitwie już na kooperacji nie wystąpił. A zresztą skoro czerwone barony radzą sobie bez lornetek, to czemu ja mam sobie nie radzić
 10. __Davy_Jones_

  Zamrożone UI oraz kamera w trybie lornetki.

  Normalnie napisał bym że problem z modami ALE. Podepnę się. Podobna ale odwrotna sytuacja. W połowie bitwy przestała mi działać lornetka. Nie mogłem jej wywołać ani przez klawisz shift ani przez kółko myszy. W następnej bitwie już działała normalnie a w trzeciej ta sama sytuacja tylko na koniec bitwy. Klient steam, czysty, bez modów, nie wydaje mi się żebym widział żeby w ciągu ostatnich 24h gra mi się aktualizowała. Edit. O przepraszam skłamałem. Od wczoraj używam Matchmaking Monitor.
 11. __Davy_Jones_

  WAŻNE - Problemy z zalogowaniem.

  Mnie z samych bitew gra nie wywala, ping niski fps stabilnie 60. Ale od którejś aktualizacji wchodzę do bitwy w 5 sekundzie odliczania gdzie wcześniej wchodziłem minimalnie w 20-25. No i zdarza się że po bitwie jak wracam do portu to wywala mnie do ekranu logowania. Gra czysta, bez modów, odpalana z klienta steam.
 12. __Davy_Jones_

  Na randomach nie da się grać....

  Skill based MM nie będzie bo programiści z WG nie radzą sobie nawet z naprawą podstawowych błędów czy cudownym reworkiem CV. A co do rankedów, klanówek i sprintów czy turniejów to zgodzę się tylko z klanówkami. Masz klan, masz ludzi i znasz ich możliwości to wiesz czego się możesz spodziewać. Na rankedach i sprintach często jest taka sama bieda umysłowa jak na randomach. W sumie co się dziwić jak pchają się tam ludzie których nawet boty na operacjach przerastają. Ciekawe jak to jest że z takim World of Tanks w pierwszych latach grało się miodnie, a potem było coraz więcej bitew jednostronnych 15:3 15:0. Z okrętami ciężko mi się wypowiedzieć bo od samego początku nie jestem, ale patrząc po filmach z YT z wczesnych wersji WoWs, gdzieś ta miodność i teamplay się zagubił. No ale pozostaje grać do puki gra sprawia przyjemność bo i tak na nic nie ma się tu wpływu. Ps. Drwalu a wiesz może kiedy łaskawie WG zajmie się jakimś wstępem do okrętów tak jak jest w czołgach? Pseudo misje treningowe czy coś, gdzie nowym graczom łopatologicznie zostanie wytłumaczona podstawa mechaniki gry? Bo owszem filmy są, ale większość jest zbyt leniwa żeby je obejrzeć.
 13. __Davy_Jones_

  Wkurzające osłabianie okretów przez programistów

  To teraz czas na nowy wątek o treści "Wkurzające osłabianie drużyny przez graczy których skilla oceniać nie wolno"
 14. __Davy_Jones_

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Dzięki. Gram tyle czasu i nawet nie wiedziałem. Widzę że muszę zacząć robić kampanię Yamamoto
 15. __Davy_Jones_

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  W jaki sposób Kitakaze na tej powtórce odzyskał HP? To jakiś perk dowódcy? Zdolność okrętu? Z przetłumaczenia rosyjskich komentarzy pod filmem wychodzi że po zdobyciu krakena się to uaktywnia. Tylko tu nowe pytanie czy to zawsze po zdobyciu krakena się odpala? Czy tylko na unikatowych dowódcach tak jak fajerwerki? Mało gram, ale staram się być na bieżąco z mechaniką gry, więc byłbym wdzięczny za wytłumaczenie. Akcja od 11:40
×