Jump to content

Bahamut_ZERO_Mk2

Players
 • Content Сount

  227
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2465
 • Clan

  [LIGA]

About Bahamut_ZERO_Mk2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bahamut_ZERO_Mk2

  [ALL] ModStation

  The same, I choose the right file and it shows the same information as above.
 2. Jak to jakich botów, te co na 10 tierach sie wpieprzają między wroga albo pływają tak jakby mówili "Tu jestem Rozwalcie mnie".
 3. No widać jak WG traktuje wszystkie serwery równo, dając darmowych dowódców na jednym serwerze, a na innych za tych samych dowódców trzeba wydać kasę, bo oczywiście WG, a moje zaufanie do WG przestało istnieć po kompletnej katastrofie jakę było serdeczne Pay2Rico.
 4. Śmieszne, widząc, że na naszych serwerach żeby je zdobyć to trzeba wydać 33zł a na Azjatyckich serwerach były za darmo, to już wolę bardziej hajs pozbierać na DLC do Destiny 2. https://worldofwarships.asia/en/news/general-news/hololive_commanders/ tutaj link na dowód.
 5. Bahamut_ZERO_Mk2

  Aktualizacja 0.9.2 – Europejskie niszczyciele: część 1

  Ciekawe rzeczy WG wprowadza w mechanice samolotów szturmowych, dzisiaj dwa razy miałem sytuację, że rakiety z Corsairów mojego Lexingtona wylądowały kompletnie poza celownikiem, nie w celowniku, a poza nim.
 6. Bahamut_ZERO_Mk2

  Aktualizacja 0.9.2 – Europejskie niszczyciele: część 1

  Ciekawe, najpierw była mowa, że Potyczka Klanowa będzie na tiery 8, a teraz się okazuje, że są na tierach 10, skąd ta nagła zmiana decyzji?
 7. Bahamut_ZERO_Mk2

  Problemy z działaniem PORTU - ankieta

  Jeżeli po tym jak wymienię pastę termoprzewodzącą na procesorze mojego laptopa nadal będą takie problemy, to ewidentnie jest to wina po stronie WG, a próba komunikacji z nimi jest dla mnie wątpliwa po tym jak wygląda obecna komunikacja Wg na lini firma-community.
 8. Bahamut_ZERO_Mk2

  Problemy z działaniem PORTU - ankieta

  Ustawienia graficzne najniższe poza teksturami, w bitwach wszystko w porządku, choć wedłu mnie powinno być 60-70 fps na Bardzo Wysokich (co jest niemożliwe od jakiegoś czasu, nie wiem dlaczego), a w porcie fpsy nagle spadają szybciej niż meteor, a co za tym idzie dźwięk się rypie po całości. Procesor: Intel Core i7 7 generacja czterordzeniowy, Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1050Ti 4 GB RAM, pamięć RAM: 16 GB.
 9. Bahamut_ZERO_Mk2

  Port/ obciążenie karty graficznej

  Kolejna aktualizacja, a zmian z optymalizacją portu nie ma nadal, teraz to nawet nie mogę normalnie grać z kolegą, bo komunikuję się z nim poprzez Dsicorda, ale jak gram z wykorzystaniem Discorda to port jest jeszcze bardziej przycina i nie jest to wina mojego sprzętu, bo w bitwie nic nie obciąża karty graficznej mocno, ale jak tylko będę w porcie to obciążenie wzrasta na maxa, nie wiem co WG tam majstruje, ale powiem jedno, niech zatrudni jakichś porząniejszych informatyków a nie jakieś stado małp, bo to co się dzieje w porcie to jest już przegięcie kompletne, nawet nie mogę normalnie obejrzeć budowy PR, a karta graficzna to GeForce GTX 1050Ti, więc nawet na Bardzo wysokich to powinno zawsze być 60-70fpsów, jak miałem dawniej, ale WG ma w nosie optymalizację, im zależy tylko na pieniądzach.
 10. Bahamut_ZERO_Mk2

  Aktualizacja 0.8.11: Nowy rok

  Zostawiam link do tego filmiku tutaj, może WG weźmie sobie rady z tego filmu do serce, w co bardzo to wątpię wiedząc jak bardzo chciwa i uparta jest ta cała firma, która widać, że próbuje przebić w kontrowersyjności same EA i Bethesdę. Ja to się wciąż dziwię, że jeszcze nie wyszedł jakikolwiek pozew o naruszenie praw konsumenckich w krajach UE, bo na oryginalnym filmie z serwerów testowych, ceny i wymagania były inne, czyli podchodzi to pod celowe zmylenie konsumentów fałszywą reklamą, co jest karalne.
 11. Bahamut_ZERO_Mk2

  Aktualizacja 0.8.11: Nowy rok

  Ewidentnie, WG nie wyciągnęło lekcji z wcześniejszych prób wprowadzania mechanizmów p2w do eventów czy też do samej gry (tutaj przypomnę słynną aferę z czołgiem premium Chrysler K) i pomyśleć, że zrobili taką chciwość na kilka dni przed Świętami, WG wstyd dla was, kompletny wstyd.
 12. Bahamut_ZERO_Mk2

  Aktualizacja 0.8.11: Nowy rok

  Dodaj jak robi Puerto Rico bez wydawania ani jednego dublona czy grosza, zobaczymy jak będzie musiał nolifić w grze by to zrobić, ewidentnie WG robi się coraz bardziej chciwe od EA, ale to nie moja rola oceniać, ale jak na razie widzę, że problem ze spadkami fpsów w porcie nadal występuje, bo port nie wiadomo jak, ale obciąża kartę graficzną bardziej niż sama bitwa.
 13. Bahamut_ZERO_Mk2

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Okej, dobra pomyliłem się, ale właśnie chodziło o to osiągnięcie.
 14. Bahamut_ZERO_Mk2

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Dla mnie AA ni jest takie słabe, raz w bitwie na Yamato przeciwko CV VIII tieru (przeciwnik to był Graf Zeppelin) to się na mnie uwziął i mnie prawie załatwił, ale ja mu nastrącałem 29 samolotów, trochę więcej czasu i miałbym nawet czyste niebo, i pomyśleć, że Yamato nie posiadał tak potężnego AA w rzeczywistości, a miałem tylko dwa perki na kapitanie pod AA.
 15. Bahamut_ZERO_Mk2

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Naprawdę, to ciągłe twierdzenie, że CV jest OP, bo jest, bez podawania jakiegokolwiek argumentu niezwiązanego z niszczycielami, czy też nieskończoną liczbą samolotów jest nudne, te osoby, które tak twierdzą niech podadzą jakikolwiek inny logiczny do cholery argument a nie spamicie za przeproszeniem jednymi i tymi samymi argumentami, bo to niczego nowego do całej dyskusji nie wnosi, ale ja pewnie sobie tylko napiszę, a wy oczywiście będziecie dalej szli w zaparte jak ci uparci płaskoziemcy ze swoimi nielogicznymi teoriami.
×