Jump to content

Tom_Fic

Players
 • Content Сount

  30
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8844
 • Clan

  [CSP]

About Tom_Fic

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [CSP]

Recent Profile Visitors

259 profile views
 1. Roztomilé je, že jako hudební pozadí oslavy sovětských křižníků použili Dvořákovu oslavu Ameriky.
 2. Tom_Fic

  Jak to funguje: požár 2.0

  To ano, ale myslím, že u těchto vidění na přesností překladu dost záleží, neboť jsou opravdu hutná. O mně nejde, já si s angličtinou poradím, ale myslím, že je tu dost hráčů, kterým by kvalitní překlad pomohl. Kdysi měly mnohojazyčné titulky všechna videa a když to rušili, slibovali, že u Dáši a myslím i u How it works budou překlady i nadále. Tak uvidíme, jak dlouho to vydrží Dášence :)
 3. Tom_Fic

  Jak to funguje: požár 2.0

  České titulky už v epizodách How it works nebudou? To by byla škoda, tento seriál je pro vzdělávání nejen začínající hráčů výborný, informace v něm jsou hutné a ne každý si poradí s angličtinou.
 4. Nový přístav Fjordy je super. Někdy v budoucnu by mě potěšila Boka Kotorská. Je taky vyloženě fotogenická a během první světové války byla dějištěm důležitých událostí.
 5. Mně vůbec přístup WG ke grafickému vzhledu hry přijde takový shizofrenní. Na jedné straně opravdu realistické do detailu propracované modely historických lodí, na druhé kamufláže posouvající vzhled lodí k cirkusovým maringotkám a výtvory typu Helloween a Vesmírná bitva. Nerealistické tapety či úvodní obrazovky jsou už jen třešnička na dortu. Kdyby udělělali aspoň jednu normální tapetu, třeba ve stylu té pradávné s Bismarckem, hejnem racků a norským pobřežím v pozadí... Myslím, že historici a střízlivější grafici pracující na historickém vzhledu lodí se musí nad výtvory svých kreativnějších kolegů chytat za hlavu - předpokládám, že to jsou různé osoby.
 6. Tom_Fic

  Statistika obsahu kontejnerů

  Teda ti Rusi to nemaj jednoduchý. Schytávaj to za papírový lodě, schytávaj to i za reálný.
 7. Tom_Fic

  Statistika obsahu kontejnerů

  Mně taky (magadárek za dokončení fáze stavby PR) ... ještě bych si přál, abych dva dny před tím nedal 12000 dublonů za roční premiák
 8. Tom_Fic

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Tier V doufám ještě není seal clubbing...
 9. Souhlas, z dlouhodobého hlediska to beru to jako přidání dalšího tentokrát povedeného prvku do hry. Předpokládám, že to stálo určitý vývojářský čas a chtějí rychlou návratnost, tak vymysleli ten šílený grind, který nakonec spoustu lidí přiměje otevřít peněženky. Doufám, že po čase, až to bude "běžná technologie", bude možno stavět lodě třeba nižších tierů za méně šibeničních podmínek se zajímavými informacemi od historického oddělení.
 10. Tom_Fic

  Vývojářský blog

  Z reálných lodí by se mi líbily třeba i Radetzky a Sankt Georg, ale jejich zavedení do hry by komplikovala smíšená ráže hlavní baterie, ale ve WG by si možná nějak poradili. Třeba při projektování třídy Radetzky bylo zvažováno místo bočních dvoudělových 240 mm věží udělat jednodělové 305mm. Je fakt, že u DD je třída Tátra jedinou použitelnou lodí, Ersatz Triglav byla jen kosmetickou evolucí, ale válečné projekty jsou celkem zajímavé.
 11. Tom_Fic

  Vývojářský blog

  Více rakousko-uherských lodí by taky nebylo na škodu. Souvislé stromy by šly z reálných lodí a reálných projektů (s využitím trochy WG fantazie ohledně AA apod.) postavit u BB do tieru VI-VII a u CA a DD cca do tieru V. R-u bylo přece jen až do svého zániku do námořní velmoc (i když nejslabší). Aktuálně bych nejraději ve hře viděl rychlý křižník (rapidkreuzer) třídy Novara.
 12. Tom_Fic

  Drei Kessel Buntes - setkání estrádních hvězd

  Dobré to bylo
 13. Tom_Fic

  Otázky a odpovědi

  Aha, to jsem přehlídl. Díky.
×