Jump to content

Mrsk_original

Players
 • Content Сount

  19
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2017

About Mrsk_original

Recent Profile Visitors

166 profile views
 1. Mrsk_original

  teamkilleři ve hře

  Aeskulap_2017 viz. replay. A fakt bych chtěl vědět co s ním bude... 20181223_151810_PJSD106-Fubuki_41_Conquest.wowsreplay
 2. Mrsk_original

  0.7.11 - Všeobecná zpětná vazba

  Fajn, tomu bych rozuměl, ale oprava notesu s nově nainstalovaným OS se děla někdy v srpnu a to co popisuju (duplicitně nainstalovaný lodě) teď v prosinci... A stalo se to s vydáním aktualizace, samo, bez toho abych na cokoli klikal. Prostě zapnu notes a je tam. To dává smysl? Notabene, používám zálohu právě proto abych nemusel všechno instalovat znova. To, že by se měl systém tak jednou za rok reinstalovat, na to jsem si u Widlí zvykl, ale proč bych to měl dělat s hrou? Po každým updatu celý znova instalovat? Hru mám abych hrál, ne abych trávil hodiny instalací. Btw. WG center mě taky moc nebaví a radši používal původní, ale první argument každýho ITáka je "Používej aktuální verzi", tedy používám. Krom toho to pořád není odpověď na mojí otázku, proč jsem našel duplicitně naintalovanou hru v jiným umístění. Nicméně díky za odpověď.
 3. Mrsk_original

  0.7.11 - Všeobecná zpětná vazba

  A další perlička, předevčírem jsem si všiml, že mi najednou ubylo cca 60giga místa. Teď jsem přišel na to, že mám nainstalovaný WoWs duplicitně v jiný složce než kam jsem si je instaloval já... Tedy, aktualizace nenašla aktuální umístění /od ledna kdy jsem lodě začal hrát nezměněno, po reinstalaci Widlí koncem práznin znova vráceno na svoje místo/ a vzala to zgruntu znova do první složky kterou našla..??? Že né... To už by bylo fakt moc. /A než někdo zkusí napsat, že jsem si to udělal sám, ať mi nejdřív řekne jedinej rozumnej důvod, proč bych měl instalovat instalované, zvlášť když aktualizace mám automatický, takže přijdu vždycky k hotovýmu./ Teď zkusim zjistit, jestli ta pekelná rychlost, resp. pomalost a různý, popsaný i ještě nezmíněný chyby a podivnosti který jsem ve hře potkal, zmizeli spolu s duplicitní instalací. I když ty se vyskytovali ještě před tím.
 4. Mrsk_original

  0.7.11 - Všeobecná zpětná vazba

  Takže znova, včera sosnutá nějaká aktulizace /už začínám ztrácet přehled jaká a proč/ a opět komplet všechno nastavit od začátku znova.. grafika, zvuk, ovládání, nastavení... viz. vejš.
 5. Mrsk_original

  Bonusové kódy zdarma

  Tohle mi teď prošlo, ale ještě jsem se nelognul, tak nevim co se stalo v přístavu... ...a tohle už neklaplo : ( Tak přišlo 10x kamu +3, +4, +75% ZK bitva, velitel a volný a Pamětní fangle k tomu.
 6. Mrsk_original

  0.7.11 - Všeobecná zpětná vazba

  To se mi děje taky. Ne že bych to musel pokaždý shodit, takovej extrém jenom párkrát, ale to že "zamrznu" a do děje vpadnu až když je odtartováno, tak třikrát z deseti. Obvykle ty první bitvy. Do WoWs ně přitáhli kamarádi, který jezděj i WoTs. Protože jsou věčně v tanku místo na lodi, nechal jsem se ukecat i na tanky. Po té co jsem je nainstaloval se jednak začalo dít daleko častějc co popisuje Kubazet a druhak se mi kompletně rozkopalo veškerý nastavení tady. Všechno jsem musel nastavit znova, od rozlišení, přes zvuky až po zobrazení na minimapě. Prostě všechno. Navíc je všechno pekelně líný. Tanky mám ve stejným nastavení a běhaj jak vzteklej jezevčík. Tady než se něco uděje... Nebejt tanků, řekl bych že nestíhá komp, ale takhle... Jsou snad lodě o tolik HW náročnější?
 7. Mrsk_original

  0.7.11 - Všeobecná zpětná vazba

  Super, zkusim to najít.
 8. Mrsk_original

  0.7.11 - Hlášení chyb

  Obojí se mi dějě taky, odměny odnikud i Arzenal v AJ.
 9. Mrsk_original

  0.7.11 - Všeobecná zpětná vazba

  Nemám. Jak pořídim replay?
 10. Mrsk_original

  0.7.11 - Všeobecná zpětná vazba

  Jak jsem psal, v bitvě byly poslední 4 nepřátelský lodě a všechny jsem viděl! Nebylo nic jinýho co by mě spotlo. Mar_gun, díky za vysvětlení. Tohle jsem fakt nezkoušel a ani mě to nepadlo a přitom jak prosté : )
 11. Mrsk_original

  0.7.11 - Všeobecná zpětná vazba

  Ano, hraju. Přehled o dění kolem je pro mě důležitej. Třeba dojdu k tomu že ne, ale zatim jo. Fubu má 7 km, s kamu 6,8. A jak jsem psal, nehořel jsem, nestřílel, snažil jsem se nepozorovaně dostat kolem toho DDčka na křižník za nim. Letadla sleduju a v tu dobu nebylo žádný, krom toho spot ze vzduchu je 3,8. Věř, že se snažim přijít na kloub všem podobným záhadám, jako když mě teď sundali trubkama a nejbližší DD Gnevny bylo 12 km daleko. Rusáci maj obecně trubky s krátkým doletem a proto jsem byl v klidu, do tý doby, než na mě baflo stádo trubek odnikud... V závěrečný zprávě jsem se dočetl, že to byl Z-39, kterej má dostřel 8,5 a spot na 7,7. Tedy šikula kterýmu to klaplo. S Fubu to bylo fakt jak popsuju, proto to sem píšu, protože by mě zajímalo jestli existuje nějaký vysvětlení, nebo jsem se stal svědkem paranormálního jevu : ) Btw. jak funguje velitelská schopnost "Expert nabíječ"? Text řiká: "Urychluje změnu granátu, pokud jsou všechna děla hl. baterie nabita. - Doba potřebná ke změně typu granátu -50%" To chápu tak, že když mám komplet nabito, přepnu granáty, vystřelim a začne se znovu nabíjet druhým typem munice, je doba nabíjení zkrácená o 50%, tedy o půlku. Přísahám, že i když jsem to učil skoro kaýdýho velitele, zatim jsem si ani jednou nevšiml zkrácení doby ani o vteřinu. A fakt se na to zaměřuju. Kdyby to bylo o 5%, tak se to dá přehlídnout u křižníku, kterj nabíjí za cca 10-12 vteřin, což by to znamenalo cca půl vteřiny, ale 50%, tedy půlka u bitevky která láduje 30 vteřin..? Spíš mám pocit že jde o překlep a má to bejt těch 5%, protože zkrátit babíjení na půlku je neuvěřitelná výhoda a tohle za jeden bod zkušeností..? když naříklad prodloužení dostřelu o 20% je za 4... Každopádně nepostřehl jsem zkrácení žádný a znovu ujišťuju že to sleduju a jsem si stoprocentně jistej, že všechny laufy jsou nabitý.
 12. Mrsk_original

  0.7.11 - Všeobecná zpětná vazba

  Mám pár dotazů. Zajímalo by mě jestli se dá nějak nastavit, aby se při přepnutí z režimu vypuštění torpéd do režimu střelby z baterií, vrátil pohled do výchozí pozice, tedy "odzoomované" na max., podobně jako při návratu z volného pohledu, do původního stavu. Proč se mi stává, že některý torpédometů, přestože jsou všechny nabité, zamířené v přípustném úhlu a NEPOŠKOZENÉ!, "svítí" žlutě - nepřipravený k výstřelu. Když vypustim trubky, torpédomet funguje, ale kdo má v bitevní vřavě čas zkoumat jestli je to chyba zobrazení, nebo skutečně nefunkční trubkomet... Proč už nejde pouštět trubky v režimu pohledu dalekohledem..? Jak je možný, že v bitvě kde jsou poslení 4 nepřátelské lodě a všechny vidim, nejbližší DD je 7,3 km daleko /ostatní 10+km/, jsem odhalený "prostým okem" s Fubuki, která má /po použití kamu/ odhalení z moře 6,8 km a to i přesto že nehořim ani nestřílim. A pokud vim, není na VI. t. vylepšení, doplněk, nebo schopnost, která by takové odhalení umožňovala. Jestli ano, chci ho znát. A ještě jedna zajímavá zkušenost se vzdálenostma: Všiml jsem si, že i když mám dostatečný dostřel /např. Normandie 19,8 km/, nejsem schopen zamířit na cíl cca 18,5-19 km vzdálený... I když "tlačim" zaměřovač nahoru - do dálky, přesto na cíl "nedosáhnu" a když vystřelim, granáty nedoletí... Protože aktualizace mám zapnutý automatický se stahováním předem, nejsem schopnej říct, jestli to maj na svědomí aktualizace a který. Nicméně se to děje. Yabba Coe, tebe mám, i přes svojí relativně krátkou karieru, v paměti jako někoho, kdo se snažil poradit a pomoc s každým, aspoň trochu oprávněným požadavkem/problémem, tedy doufám, že mi k tomu snad něco řekneš. Díky. Jinak opakuju, co říkám vždycky, jsem rád za každou akci která jinak "tupý" ježdění jakkoli zpestří. Halloween je toho krásnou ukázkou. A ponorky mě fakt bavily! Krom toho se na tom dalo dost napakovat : ) Aktuální fáze Twilight battle mě sice už tolik nebaví, ale chápu, že ne všim se člověk zavděčí všem. Celá akce měla jen jednu vadu a to že solo se dal hrát jen aktuální scénář a starší už jen v divizi. Hledání náhodných spoluhráčú je neefektivní a tak "bezpartijní", nebo lidi jako já, který jsou sice v Klanu, ale ten nefunguje a je svátek když se sejdem dva, tři /což je samozřejmě náš problém/, jsou podstatně znevýhodněný. Každopádně díky za každou snahu o zpestření!
 13. Mrsk_original

  Vlhká zpovědnice

  Tak nevim čím to, ale stalo se náslledující: Po nucený pauze jsem začal zase hrát, což znamenalo aktualizovat. Při spuštění jedný z bitev mi to zamrzlo. Totálně. Nedalo se dělat nic jinýho, než natvrdo shodit. Když se hra zase načetla, původní loď ještě pavala (beze mě..? Obvykle mě to při podobných pádech přihlásilo na onu loď rovnou do rozjetý hry), tak jsem vzal jinou a vyrazil do jiný bitvy. Když skončila, vyskočila na mě hláška, že jsem Teamkiller, přotože jsem předčasně opustil hru... Navíc, obě lodě, jak ta z tý zamrzlý, tak i ta s poslední, dohraný, jsou stále "V bitvě" a nedaj se použít, přesto že mám v info výsledky obou bitev. Je tohle standardní chování hry? Že né... Nějak se mi nechce riskovat odstavení dalších lodí. A upřímě mě zajímá, jestli i tohle čtou ti sprání lidé na správných místech. Tak další lodě už v bitvě viset nezůstavaj, ale nejde je nastrojit - kamu ani fangle. "Chyba na serveru"
 14. Mrsk_original

  OLD SEA WOLVES Hledá Spoluhráče

  Čau Vlci. Jo, včera jsme dali řeč s Hellboyem. Rozhodně dík za přístup a držim palce. Jestli to tu bez Klanu nezabalim, třeba přijde čas a i já budu Vlk, nejen starej ; ))
 15. Mrsk_original

  OLD SEA WOLVES Hledá Spoluhráče

  Čau. Hledám Klan... Ten kde jsem je tak trochu na péro. Nehraju dlouho, takže zkušenosti a stats nijak oslňující, ale chuť zapařit si s fajn partou je, stejně jako TS. Bez toho to fakt nejde : )) V danou hodinu mě najdeš ve hře praktiky každej den. Stači poslat kam se na TS přihlásit a můžem dát řeč : )
×