Jump to content

Mrsk_original

Players
 • Content Сount

  74
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3337
 • Clan

  [MAOWA]

About Mrsk_original

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

287 profile views
 1. Mrsk_original

  nezobrazuje se mi ve hre zbrojnice

  Jak řikám, neviděl jsem, přepsal jsem, ale dokud jsem to dvakrát nerestartoval, pořád jsem neviděl... Tohle je třeba jeden z případů o kterých jsem mluvil, když jsem na jiným místě psal "s každou aktualizací přibejvaj nový problémy, zatímco starý přetrvávaj". Vem si, kdy to původně mělo fungovat; někdy s 0.8.něco. Už je devítka a... Každopádně dík za reakci.
 2. Mrsk_original

  Bonusové kódy zdarma

  Tak jsem to zkusil až dneska a první a poslední nic, prostřední čtyři fungujou, něco prej vypadlo, jen jsem se v příatavu nedohledal, co to bylo
 3. Mrsk_original

  nezobrazuje se mi ve hre zbrojnice

  Tak jsem si po deší odmlce (kdy jsem se statečně vykšlal na PR) zašel zase zaplavat, stáhl aktualizaci a opět stejný problém s neviditelnou zbrojincí a Klanovou základnou, tentokrát vylepšený tím, že nevidim ani Prémiový obchod! (což udivuje nejvíc) a to ani po manuální opravě kterou onehdá poradil Žabák. Jak tomu mám rozumět? Díky za radu/y. Tak už všechno v pořádku. Stačilo dvakrát "vystoupit/nastoupit".
 4. OK, super že ses změnil, jak koneckonců i Lucy potvrdila. Já taky nejsem ideál, ale fakt se neudržim když se někdo do někoho zbytečně naváží a i kritika se dá podat naúrovni. Co bylo bylo, stačí že nás včechny ****** WG (tedy kromě Žabáka ) tak si pojďme svorně zaprudit na jejich konto a mezi sebou udržujme, když ne přátelství, tak aspoň vzájemnej respekt
 5. Tak nevim jestli si náhodou nepleteš 'pojem' a 'průjem'. Nábor o kterým je řeč, je přivádění lidí do hry samotný. Ty, jestli se nepletu, mluvíš o lanaření hráčů do svýho Klanu. A jak píšeš, vybíráš si lidi sám, podle svých kritérií a zřejmě se ti to daří. Super, gratuluju! A co bys chtěl dostávat dál? Odměny? Jaký? Tu nejlepší - spolehlivýho parťáka co ti kreje v bitvě záda už máš. Tady nějak nechápu smysl. Nevim co by měla Lucy jako člen Wiki teamu dělat s Náborovým programem, to se peče někde jinde, jestli se nepletu. Lucy, stejně jako několik dalších, mám spojenou s tím, že se snaží pomoc, poradit, nebo aspoň porozumět, ale nic takovýho se mi s tvým nickem nespojuje. Nesmslným navážením se do lidí co pro hru samotnou dělaj aspoň něco sis možná udělal dobře ty sám, ale ostatním jsi nijak nepomohl.
 6. Já bych tu chtěl zmínit jen jedno. Bez ohledu na můj osobní pohled nebo postoj k celý víc nebo míň zmatený/unáhlený akci WG, chci ocenit Žabákův postoj "Jsem WG = perte to do mě, zasloužim si to". Jak už jsem zmiňoval jinde, i když nadávám a neguju, vážim si přístupu a práce Žabáka samotnýho. Díky YabbaCoe!
 7. Mrsk_original

  Otázky a odpovědi

  Osobně si nemyslim, že by to muselo trvat tejden, zvlášť když se nejedná jen o citadely, ale je fakt, že je to na hezkou řádku bitev a rozhodně souhlasim s tím že jedna fangle je sakra málo, zvlášť když člověk uváží, že je to ze série úkolů v honbě za naprosto nereálným cílem. Ber celou věc tak, že je to jenom tahání peněz. Jednak nákup všech možných 'pomocníků' - zvyšovače pravděpodobnosti i posilovače samotný a druhak se počítá s reakcí Když už jsem to dotáhnul někam těsně před, nebo do půlky pátý fáze ze šesti, tak už si ten zbytek doplatim... Chápu že to lidi z WG živí, tedy všechno je motivovaný ziskem, ale můj postoj je takovej, že lidi si rádi připlatěj za něco co funguje a je to pohoda, což bohužel o lodích asi prohlásit nelze, takže jediný řešení je nenakupovat, aspoň ne do tý doby dokud se nevyřešej problémy který se táhnou dlouhou dobu a nic se nemění, případně radikální vykašlat se na to. Osobně, jsem rád, že se něco děje a jsou nejrůznější akce a souhlasim i s tím, že by to měla bejt loď "ne pro každýho", ale co je moc je moc. Co popisoval Žabák o kus vejš s Gorizií za trochu reálnějších podmínek by bylo asi stravitelnější přesunuto z otázky pro WG Respektuju přesunutí, zase jsem se nechal unést a zbytečně jsem zaspamoval, ale protože to neni citace a bez původního příspěvku jsem na kterej jsem reagoval to nadává moc smysl, tak to klidně smažte.
 8. Mrsk_original

  Nefunguje myš

  Já jsem taky stará škola a na kabel jsem nedal dopustit, ale jak řikám, od konce prázdnin jedu přes wifinu a rozdíl nepozoruju : ) Každopádně to už tu zbytečně spamujem.
 9. Mrsk_original

  Nefunguje myš

  Za sebe, kabel jsem používal dlouhý roky, wifi jedu pár měsíců a zatím nepozoruju rozdíl. Bezdrátovou myš používám už delší dobu a zatím srovnatelý s kabelovou. Jedinej problém, když dojde baterka, to se děje okamžitě, bez varování a když se to stane uprstřed bitvy... Mě na tom všem zaráží jedno, že se to děje jenom na lodích. I tanky mi běhaj líp, spolehlivěc s mnohem míň problémama; tedy, logická dedukce - chyba je ve hře.
 10. Mrsk_original

  Nefunguje myš

  V ovládacích panelech atd. ani jedno zatržítko - vše neaktivní. Ne dávám pokaždý když hláška naskočí. Ctrl+Alt+Del atd. všechno ve stavu vypnuto. Ale díky.
 11. Mrsk_original

  Otázky pro WG

  Ne screen nemám, ale bylo to přesně to, co naskočilo když celá vánoční akce zaačala. Nemyslím vyhlášení na videu o kterým ani nevím že je, myslím popis mise, kde bylo napsáno co musím udělat a co za to dostanu. A ne, screen toho nemám. Prostě byla mise 'udělej to a to a dostaneš dva jedinečný kapitány s vylepšenýma dovednoastma a talentama'. Jsou i v síni slávy. Fakt se nebudu honit za dvouma řadovýma kapitánama, speciálně Amíka a Rusáka, když mám čtyři a tři v záloze, notabene při nákupu jakýkoli lodě mám možnost dostat někoho takovýho automaticky. Ale díky za reakci.
 12. Mrsk_original

  Otázky pro WG

  Čau. Dneska po přihlášení jsem si sebral odměnu z každodenních dodávek - Loďařská bedna. Ihned potom velká gratulace a dárek k vánocům ve formě dvou beden které na mě čekají na zásobovací lodi a dalších dvou ve zbrojnici (tímhle screenem začínala celá vánoční akce). V přístavu jsem měl ale jenom tu jednu bednu z dodávek a ve zbrojnici jenom standardní nabídka KUP SI. Jedná se o prostou chybu v souvislosti s aktualizací klienta, nebo je to osobitý žertík Ruských provozovatelů, který jsem, zřejmě vzhledem ke kulturní bariéře, nepochopil? A ještě na jednu věc jsem si vzpomněl. Velitelé ComRichards a The Mighty Jingles; původně k dostání v nějaký akci, mise... už si nepamatuju, prezentovaný jako jedinečný velitelé s vylepšenýma dovednostma a talentama. Měli i stužku. Používám minulej čas, protože jsem i nich nic vylepšenýho nenašel, natož pak nějaký talenty (pokud nepočítám ono zmatení který mi tim přivodili) a teď už jsou i bez stužek. Co to tedy bylo? Díky.
 13. Mrsk_original

  Nefunguje myš

  Nejsem ITák, ale problémy nejrůznějšího typu se mi dějou taky. Občas myš na chvilku vysadí. Někdy vteřina, dvě, ale i to stačí na to abych šel pod hladinu já, místo soupeře. Nebo například na mě během hraní začnou Widle vytahovat hlášku o "ovládání čehosi jednou klávesou", to když držim delší dobu jednu A/D při zatáčení, nebo Alt, když studuju detailní info. Najednou mi to hru shodí na lištu a vytasí se s dialogovým oknem jestli si přeju aktivovat funkci... Když se to stane uprostřed přestřelky, móc fajn. Pak mi to obvykle ještě několikrát hru shodí na lištu, už bez hlášky, bez toho abych nějakou klávesu držel, ale při kliku. Děje se to relativně zřídka, ale děje. V tomhle ohledu přivítám radu, jak tuhle chytrárnu vypnu definitivně. Tohle jsou podle mě "libůstky" Desítek, který považuju za dost velkej prů*er Microsoftu od dob dvoutisícovek, ale to už je debata na jiný téma.
×