Jump to content

AslanBialy1

Players
 • Content Сount

  27
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5935
 • Clan

  [NASI]

About AslanBialy1

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. AslanBialy1

  Dzika fala

  Nie i z tego co widzę to nie chce poznać
 2. AslanBialy1

  Dzika fala

  To mogli by to napisać jaśniej bo ja to zrozumiałem inaczej. A z tym milicjantem to sobie daruj , geniuszu wiedzący wszystko , po to jest forum żeby się pytać jak się czegoś nie wie.
 3. AslanBialy1

  Dzika fala

  Nie wiem czemu u mnie jest inaczej napisane : " Żeby uzyskać dostęp do Galerii Sław , wypełnij wszystkie dyrektywy w obecnym etapie. Galeria Sław pozwoli Ci walczyć z najlepszymi dowódcami na morzu ! "
 4. AslanBialy1

  Dzika fala

  Dyrektywa to to to pojedyncze zadanie , Etapy to te zbiory dyrektyw:P
 5. AslanBialy1

  Dzika fala

  Zrobiłem wczoraj wszystkie dyrektywy w etapie i z tego co pisze powinno mi zacząć liczyć pkt do Galerii Sław ale jak na razie nie widzę żadnych zmian ani jakichkolwiek informacji o pkt , ktoś wyjaśni jak to działa?
 6. AslanBialy1

  AA Des Moinsa

  Ok dziękuje za informacje
 7. AslanBialy1

  AA Des Moinsa

  Ja się chce coś konkretnego dowiedzieć bo nie grałem długo koło roku jak nie masz nic mądrego do powiedzenie to nie wcinaj się miedzy wódkę a zagrychę. Czyli rozumie ze wszystkie AA są zmienione i większa losowość jeśli chodzi o trafianie samolotów, ok A rozbicie daje jakiś konkretny wpływ czy tez można sobie je odpuścić ?
 8. AslanBialy1

  AA Des Moinsa

  Mam pytanie na przykładzie Des Moinsa Na jakiej zasadzie spadła obrona z 100 do 73 (na konkretnie moim ) i zasięg z 7,2km do 5,8 km bo cyfrowo to wygląda na uwalenie siły i zasięgu AA o 30%, a nie znam mechaniki w szczegółach Widzę tylko ze stracenia samolotów nawet 8 tieru PRZED atakiem jest praktycznie niemożliwe a okręty obrony przeciwlotniczej chyba maja bronic siebie i sojuszników przed wpakowaniem torped czy bomb w okręt a nie strącać odlatujące samoloty.
 9. AslanBialy1

  Dzika fala: kompletny przewodnik

  Jak dla mnie to po potraktowaniu tego z przymrużeniem oka (taki morski MAD MAX )chwile zabawy na pewno przyniesie.Zawsze to jakaś odmiana jeśli chodzi o formę walki (4x3 to chyba jeszcze nie było , przynajmniej ja nie pamiętam) Nagrody są do zdobycia bez kasy wiec nie wiem czemu by na to narzekać, jak się komuś to nie podoba przecież nie musi grać :P Randomy, sprint rankingowy i reszta będzie przecież cały czas dalej .
 10. AslanBialy1

  Propozycja

  To by było na tyle jeśli chodzi o wyczyny Wielkiej Floty :P No ale gra robi swoje i potem jeden z drugim będą gadać ze taki "Gremlin" kosił wszystko :D
 11. AslanBialy1

  Propozycja

  Niemcom parę u-botów zatopili , ale jednostek nawodnych to nie przypominam sobie żeby zatopili w I i II wojnie.
 12. AslanBialy1

  Propozycja

  Zależy czy liczysz niszczarki jako większy okręt. :D Bo pod Ciuszima chyba ze 3 torpedowce(niszczyciele ) zatopili Bo z tego co pamiętam to nawet Turkom nic większego nie zatopili.
 13. AslanBialy1

  Propozycja

  Ja mu mogę powiedzieć z grubsza jak było, tyle ze takich ludzi jak on może być duuuuużo więcej :P I pewnie większość może mieć styczność z marynistyka i historią wojen morskich tylko przez grę + ewentualnie forum:D Dlatego poddałem te propozycje działu , nie musi dotyczyć tylko floty ZSRR , inne tez maja swoje ciemne sprawki :P Chyba tylko USA i Japonia jest w miarę dobrze oddana ( nie jestem pewien co do najnowszego amerykana Georgia) A co do floty Carskie/ZSRR to nie przypominam sobie jakiejś większej bitwy po epoce żaglowców która by wygrali.
 14. AslanBialy1

  Propozycja

  Nie znalazłem jakiegoś działu typu pomysły to wklepałem tu. Może znajdzie się ktoś kto zrobi dział typu : Okręty WOWS a rzeczywistość. Ogólnie to wpadłem na to po delikatnym szoku jakim była rozmowa z 16-letnim siostrzeńcem z której wynikło cos takiego : 1) Ze Carska flota a potem flota byłego ZSRR to była najlepsza flota w historii 2) Odpowiedz na pytanie dlaczego tak uważa ? - Bo tak przecież jest w WOWS Nie jestem wielkim specjalista od marynistyki ale cokolwiek się orientuje i w sumie to po grze można by takie wrażenie odnieść. No a rzeczywistość była trochę inna :P
 15. AslanBialy1

  Zmiany w CV i plany na przyszłość

  Na razie to zadyma jest o CV , klasie która zdecydowanie się różni od pozostałych.
×