Jump to content

citizen_xl

Players
 • Content Сount

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4860

About citizen_xl

 • Rank
  Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

669 profile views
 1. citizen_xl

  lag in ranked + not loading support page

  even a problem on the wargaming website. I can not surfing the wg website.
 2. citizen_xl

  lag in ranked + not loading support page

  me too. pls friends tell that problem techcih people pls. my ping 1000- 15000 pls tell them. i cant play all time ping up and low. my team friends report send me because of that sht problem. that problem is going on 1 hour.
 3. citizen_xl

  Bir Bilene Sor !

  tamam teşekkürler. o zaman burada anlatan arkadaşın anlattığı şekilde yapıyorum, inşallah oyuna bir zararı olmaz.
 4. citizen_xl

  Türk Oyuncu Topluluğumuz İçin Önemli Bir Duyuru

  nereye yahu daha karpuz kesecektik. beyler benim oyuna gelmemi mi beklediniz desteği kesmek için? dünya kadar para harcadım oyuna başladığımdan beri, bilseydim hiç başlamazdım bu oyuna ve para harcamazdım. bir aydır düzenli oynuyordum hatta akrabalarıma ve arkadaşlarıma tavsiye ediyordum hata etmişim.sağlam para harcar türk oyuncular ben bu tavrınızı art niyetli buluyorum. gün gelir muhtaç kalırsınız bu millete.
 5. citizen_xl

  [VET] Veterans Klan Manifestosu

  ne zaman kapatılacak forum, tarih belli mi? bu arada 7. seviye colorado'ya kadar yükseldim, çok fark etti gerçekten. 11 maç 7 galibiyet ve çok güçlü new mexico zırhlısına göre. az kaldı cantürk kaptan ben de klanınıza geleceğim, tabi kabul ederseniz. klanlarla müthiş zevkli olacağına inanıyorum. benim telefonda bir iki sene önceye kadar oynadığım bir klan oyunu vardı oradaki sohbet, oradaki topluluk bilinci, arkadaşlıklar çok başkaydı. hale facebook da ekli olan arkadaşlar var oradan. aşırı gamer bir kişilik olmadığım için ios oyunundan örnek verebildim ancak.
 6. citizen_xl

  Bir Bilene Sor !

  olabilir kaptan belki bana öyle gelmiştir çok peş peşe oyun oynuyorum yeni başladığım halde. onun için hafızam beni yanıltıyor olabilir çok iddialı değilim ama maçta iyi dikkat ettiğimi hatırlıyorum. böyle durumlarda kayıt oluşturan replay dosyası varmış bunu oluşturmanın oyuna bir zararı olur mu, çok yer kaplar mı? kopyala yapıştır yapılan bir yöntem gördüm uygulamaya çekiniyorum. ne önerirsiniz bana, şimdiden teşekkür ederim.
 7. citizen_xl

  Bir Bilene Sor !

  selam arkadaşlar. forum aktif değil galiba ama yine de sorayım belki biri cevap verebilir. yeni sayılırım oyunda 5. seviye amerikan uçak gemisi bogue'da 2 torpido grubu gördüm bir kaç gün önce. böyle bir uçuş modu var mı? ben denedim ama olmadı. 1 avcı, 1 torpido, 1 bombardıman grubu var, bunu değiştirmenin bir yolu var mı?
×