Jump to content

SetonCZ

Players
 • Content Сount

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  252

About SetonCZ

 • Rank
  Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ahoj. Tak netuším, co je na tom pravdy (sponzoring), ale co vím naprosto jistě je to, že kdokoliv s IQ alespoň 40+ se od tohoto "humanoida" distancuje jak je to možné...stačí pár jeho videí a člověku je jasný, že je to jen sprostej machýrek s erektilní dysfunkcí a hooodně malým penisem.
 2. SetonCZ

  BB - Vylepšení/kapitán atd.

  Paráda!! Díky moc borci!
 3. Ahoj. Měl bych pár otázek týkajících se japonských BB (doufám, že si nepletu termín, myslím bitevní lodě:)). Moc by mě pomohlo kdyby mi to někdo osvětlil. 1. Jaké bych měl montovat vylepšení u JPN BB? (myslím ty 2 okýnka dole co jsou vedle spotřebního materiálu, né to co je v technologickém stromu lodi). Bohužel to nemám před sebou tak se omlouvám, že nejsou přesné názvy :/) 2. Jaké skills bych měl kapitána naučit na JPN BB? Zatím všude dávám tu odolnost proti vyřazení modulů tuším (za první bod). 3. Vlajky a kamufláže. Jak moc jsou cenné? mám si je šetřit na tier7+ nebo můžu nasazovat už teď a bude jich v budoucnu dost?(tier3-4)? a mají omezený počet v inventáři nebo můžu syslit neomezeně? Díky všem za odpovědi :)
 4. SetonCZ

  Ovládání - nastavení

  Wow, rozumím tomu dobře, že v roce 2018 nemám možnost změnit klávesu v nastavení hry? bravo.... z toho je mi trošku smutno... Ani nějaká neoficiální cesta?? úprava souborů, makra atd? Jinak děkuju za zbytek !!
 5. SetonCZ

  Ovládání - nastavení

  Ahoj. Hru jsem nainstaloval včera a chytla mě, baví mě to zatím. Ale už od první bitvy se potýkám s pro mě velice nepříjemným problémem. K věci: 1. Míření dalekohledem je nastaveno na klávesu Shift. Už od pravěku všech her (začínal jsem na ZX Spectrum, moje herní kariéra je bohatá), ve kterých se dá zamířit, je zamíření nastaveno defaultně na pravé myšítko a tak jsem na to zvyklej stejně jak na dýchání. Dobře, ať si to každá hra má v defaultu jak chce, ale proč mi to proboha nejde změnit? Pokud chci akci co je teď na Shiftu přiřadit na pravý myšítko, píše to "klávesa je již rezervována". V nastavení kláves jsem u všech akcí, kde bylo pravé tl. myši toto tlačítko oddělal a asi 500x prošel tam a zpět a nikde už nastavené není, ale stejně mě to nepustí :/. Prosím poraďte co s tím, hodně mi to znepříjemňuje hru, zvyk je železná košile prostě :/. 2. Když zmáčknu a držím levý Alt, zobrazí se mi u zaměřovače dodatečné údaje (km predsazení, čas doletu střely..). Jde nějak nastavit, aby tohle bylo defaultně bez nutnosti držet L_Alt? 3. Dá se nastavit to, aby se minimapa otáčela podle předku lodě(šipky) ? Všem předem moc díky!! Pokud bych tohle vyřešil, ovládání pro mě nebude tak flustrující :)
×