Jump to content

Dropsiq

Players
 • Content count

  139
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  772
 • Clan

  [GOFER]

About Dropsiq

Profile Information

 • Gender

1 Follower

 1. Oficjalny koniec BB/BC

  Ooo, jest bardzo łagodny jak na mnie. I zauważ, co jest kluczowe - ja w ogóle nie wspomniałem pana blackpacmana i jego glorious klanu w ani jednym zdaniu. Lider TF 16 ma po prostu taki syndrom sztokholmski troszeczkę :D Ale, ja nie jestem takim wspaniałym rycerzem na białym koniku jak to w TF 16 paru bywa. Jak ktoś mnie szturcha kijkiem to dostanie przez łeb. Quick maffs. No, tylko że to stek bzdur. Trzeba by np. na streamka wejść żeby się więcej dowiedzieć nie? Trzeba by zadać pytanie dlaczego jesteśmy kwaśni nie? Plus, nie masz racji, nie krytykujemy WG za wszystko co ostatnio zrobili - patrz usunięcie Fighter Decków z US CV, z takich nowszych. Ale krytykujemy za rzucanie się na kasę (patrz Graf Zeppelin i Prinz Eugen), krytykujemy za długi czas na wprowadzanie niektórych zmian (patrz penetracje pocisków AP z BBczków w deski), a super króciutki dla innych (patrz jakikolwiek buff dla BB). Ale to trzeba odrobine wysiłku i chęci, a na forum została się w większości klakiernia i ironiczni/sarkastyczni rozgoryczeni. I widzisz, z miłą chęcią polazłbym grać w jakieś inne gry o okrętach wojennych, gdyby były na rynku. Ostatnio streamowałem Naval Battles gajina - dno i szajs, pod wieloma względami WoWs ze swoimi setkami problemów jest dużo lepszy. I widzisz, mówiliśmy dokładnie o tym samym zdaje się w sobotę. Ale, przyszła też refleksja wynikająca z tego, że jesteśmy z tą grą od alphy/closed bety: 1. Musiałoby się im chcieć - wątpliwe. 2. Jeżeli już, to gdzieś za 2 lata. I teraz, dalej. Nikt, ale to absolutnie nikt, nie odniósł się do tego co wrzuciłem wcześniej nie? Bo niefajnie, bo cyferki to nie jest "moje osobiste zdanie" i cyferki zaburzają ten zgodny chórek graczy na BB nie? Więc lepiej się rzucić z pyskiem bo "drops znowu trolluje na forum" itd itd. A później mieć do mnie pretensje. Więc ja wciąż czekam czy ktoś podejmie wyzwanie actimela, czy będziemy sobie tak wrzucać aż dostaniemy po warnie/zamkną tenże topiczek.
 2. Oficjalny koniec BB/BC

  Na protokoncie miałeś bana, nigdy nie cytowałem ani nie komentowałem Twoich postów, bo ich nie widziałem. Także zejdz ze swojego wysokiego konika, taki super nie jesteś. Tu mam evokonto, dostałeś nową szansę i nowe rozdanie lolololol. A tak naprawdę, tam mi jeszcze zależało na jakiejś konstruktywnej dyskusji więc odcedzałem intelektualny muł, obecnie porzuciłem te płoche marzenia. Więc każdy orginalny umysłowo osobnik jest mile widziany, jak i ten jakże wspaniały topic. Taaaakże tego. Team buff BB.
 3. Oficjalny koniec BB/BC

  Normalnie, to nie miałbym nic przeciwko. Ale widzisz, to jest WG, więc oni wezmą ten topic jako "valuable feedback", i później będziesz miał "zmiany" wprowadzone do "zgadnij której klasy". A to już takie zabawne nie jest nie? :D
 4. Oficjalny koniec BB/BC

  16 stron napykane, a tymczasem fakty sobie... I perełka tego topicu: szybko popchnięte: No czyż to nie jest złoto?
 5. Daję 10/10 i życzę miłej zabawy w rozwiązywaniu, ja nie popełniam tego samego błędu dwa razy, także pozdro szaryrekin.
 6. I widzisz, i mówiłem że to sensu z Toba rozmowa nie ma :< Dlatego nie będę się wdawał w dyskusję, tylko zadam Ci umysłową pracę domową (o ja okrutny): 1. Dlaczego przytoczyłem przykład Grafa Zeppelina? Greyshark na start... Pif paf!
 7. Widzisz, odpisałbym Ci, że wraz z dodaniem nowych zmiennych stare dane tracą wartość i równocześnie resetują punkt pomiaru, aaaale z racji tego że jesteś Greysharkiem, to wiem że dyskusja z Tobą to tak tego, sensu nie ma specjalnie. Mój post ma tylko na celu podkreślenie, że Wargaming i chęć balansu w oparciu o dane, to dobra bajka dla frajerów. Tam gdzie złotóweczki, tam balans.
 8. Spoko wnioski i spoko dane miało w takim razie WG jak wypuszczało Graf Zeppellina.
 9. 2018 - Year of the CV

  To by się mijało z celem. Te parę moich filmików z lotniskami sa wszystkie vs super gracze w stylu macieja itd. Tak samo z krazownikami vs pancernikami. Tez jak robilem testy, to sadzałem Czachcie na pancerniku.
 10. 2018 - Year of the CV

  Ziom. To nie był bot, to był azell :D Co prawda nicka nie widać chyba, ale widzisz ze jest z klanu NESI (RiP NESI pamiętamy). I o to chodzi, gracze z mniej lub bardziej równym skillem i nagle lotnisko nie jest takim problemem. Wręcz przeciwnie. Na dodatek, ta Montana miała bodajże AFT i moduł na zasięg dla pelotki. Nie było flag, nie było manuala. Taaaakże tego. Robiłem podobny test chyba z Maciejem też tylko z Des Moinem bo coś tam udowadnialiśmy. Tyle razy o tym już mówiłem, tyle razy się to przewija, ale nie, mity zostają.
 11. 2018 - Year of the CV

  Tych testów już tyle robiliśmy, a wciąż te mity funkcjonują: Mit 1: Haku bez problemów rejpi każdy okręt na 1 atak. Mit 2: Taiho/Haku rejpią bez problemów Neptuny i Minotaury Mit 3: Krążowniki bez problemów palą BB w ciągu minuty lub dwóch minut. Mit 4: Przed atakiem CV nie da się obronić. Mit 5: Jak CV się uprze, to każdego zatopi. I tak dalej i tak dalej. A ja już tyle filmików testowych i pokazowych nakręciłem, a te bzdury wciąż wracają jak wżut na zadku.
 12. Republique, tier X

  TF16 najlepszy content komediowy! Ale że drwal mi zabronil to sobie ide :<
 13. Republique, tier X

  Dobrze już dobrze. Zero rozrywki :<
 14. Republique, tier X

  A to nie miales mnie zablokowanego? Ode mnie taka złota prośba, pisz wiecej, bo Wasz klan za mało się udziela na forum i proces uznawania TF16 za meme klan trwa zbyt długo :< A, i pisz więcej o okrętach których nie masz vel nie ogarniasz, to jest jeszcze bardziej doskonałe. Resztę bełkotu to mogę sobie pominąć, bo pianą mnie opryskasz :D
 15. Dobry topic, 10/10. Yamato jest dalej petarda. Ale, z racji ze milosnicy BBczkow dostali niemieckie BBczki ktore mozna prowadzic na touchpadzie i byc fioletem - buff Yamato!
×