Jump to content

Dropsiq

Players
 • Content count

  180
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1543
 • Clan

  [GOFER]

About Dropsiq

Profile Information

 • Gender

1 Follower

 1. Bismarck (Tier VIII)

  No to widzisz. Ja miałem przyjemność ze 200 gier tym zagrać. I Scharnhorst nie potrzebuje ani odrobiny buffa. Jest super mocnym okrętem na VII, być może najlepszą VII ogólnie. Gneisnau zgadzam się, powinien być celniejszy. Obrażenia są ok, obrażenia oczywiście podskoczą wraz z celnością. No, to wyobraź sobie, jak bardzo to musiało być OP, kiedy WG, tak niechętne do nerfienia BBczków, ostatecznie to zrobiło (mam na myśli hydro). Wpływanie pancernikiem na capy z DDkami to głupota, była jest i będzie. Masz suportować deski i krążki, blisko capa, ale jak będzie kibel to musisz mieć czas na reakcję i odkręcenie. Palnięcie łbem o ścianę okrętów na capie nie jest dobrym pomysłem, zarówno jeśli chodzi o design i o dynamikę gry. Mówienie że kiedyś tak mogłeś robić (wątpię, ale załóżmy), tylko pokazuje jak monstrualnie przesadzone to były okręty na releasie. Power creep to sprawa naturalna w grach WG. Weź japońskie krążki na przykład. Gdyby to była klasa inna niż BB, to bym powiedział, że zaraz je znerfią, ale że to są BB, to tego. I tym samym wracamy do początku. Czy niemieckie BB są najlepsze? Raczej nie, myślę że RN BB są bardziej zgięte. Czy potrzebują jakichś stanowczych buffów? Oprócz Gneisenaua i być może FdG, to zdecydowanie nie.
 2. Bismarck (Tier VIII)

  Nah man, po prostu mama wychowała mądrego faceta i jak mówiła: nie baw się gównem - to ja słuchałem. Tobie ta lekcja uciekła. Mogę podyskutować z każdym, ale z oszustem i hipokrytą nie mam zamiaru. Buziorki.
 3. Bismarck (Tier VIII)

  @_Scarrry_ nie czuję się wystarczająco poinformowany by z Tobą dyskutować. Nie korzystałem z pewnych "ułatwień" które Ty "testowałeś". Być może, gdybym "testował" oszustwa jak Ty, to bym miał podobny punkt widzenia. A tak, na moje, to wyplułeś niezły stek dyrdymałów, ekstrapolując tak dalece, że uznałeś że opieram moją pozytywną opinię na temat niemieckich BB na podstawie działania hydro u Bismarcka, gratuluję. Więc, jak na małego hipokrytę i oszusta, to faktycznie, możesz mieć rację. Dixi.
 4. Bismarck (Tier VIII)

  Biorę w ciemno stary zasięg w zamian za obrażenia. WG, z tego miejsca, proszę, odnerfcie te BBczki! Zetnijcie im zasięg i zwiększcie im obrażenia! Tirpitzowi w szczególności. CZYLI. Niemieckie BBczki 7 i 8, są cieniem tego czym były kiedyś bo: a) zwiększyli im zasięg kosztem obrażeń i szansy na podpalenie, w tym Tirpitzowi co jest żartem na skalę WG. b) bo znerfili hydro na Bismarcku które było upośledzenie OP, ale które i tak wystarczy to pełnego uniknięcia torped w 9/10 przypadków. c) dodali AP bomby na lotniskach, które spotykasz 1 na 5 - 6 bitew, a jesteś celem w 1 na 15, a dostajesz one shota w 1 na 50? Cień tego co było kiedyś. W spoilerze, bo chyba tam jakieś przekleństwa są: Gneisnau tak. Potrzebuje zdecydowanie trochę miłości. Podbiłbym mu torpy na 8 km i zwiększył odrobinę celność, poza tym jest ok. Ale Scharnhorst? No chyba się zagalopowałeś.
 5. Bismarck (Tier VIII)

  Ja tylko dodam, że Imperium Brytyjskie nie było w tak dobrym stanie w latach 30tych, jak było na początku XX wieku. Oczywiście, ten temat był przewijany już tak dużo razy na forum, że mi to się tam nie chce już o tym gadać. Argumenty w stylu: 1. Gdyby nie budowali floty nawodnej to by mieli więcej okrętów podwodnych = win 2. Gdyby zgrupowali całą flotę mogliby zrobić dużo więcej niż zrobili. 3. Okręty Kriegsmarine były dużo lepsze niż ich odpowiedniki w innych flotach. 4. Marynarze Kriegsmarine byli lepiej wyszkoleni - patrz HMS Hood. 5. Bismarck byłby niepokonany, gdyby nie fartowna torpeda od Swordfisha. 6. Royal Navy bała się atakować flotę III rzeszy - patrz rajd Gneisneau i Scharnhorst. 7. Hipper masakrował brytyjskie konwoje. 8. Turtleback armour best armour. to jest żart. Każdy sensowny i odrobinę obiektywny czytelnik i miłośnik historii szybko dojdzie do sedna sprawy. Ale, nie byłoby wtedy takiej beki na forum.
 6. [GOFER]

  Następnym razem się uśmiechnij ładniej, bo na wizji byłeś :D
 7. [GOFER]

  Bo cały czas czytamy forum.
 8. [GOFER]

  To raczej jak czytamy jak forum.
 9. [GOFER]

  Klanowa aktualizacja: @Dropsiq nasz założyciel. Krążą legendy że miał kiedyś bujne włosy (patrz forum) tak jak i miał skila w krążowniki a teraz ani włosów ani skila. @panda_k nasz łącznik że wschodem i człowiek dobra rada podpowie np pod którym przedszkolem się dobrze ustawić @FantasticUpdateWG nasza wyrocznia Alfa i omega CV do tego naczelny spamer bezwartościowych postów na forum wg "znawców"tematu przy okazji pokaże jak robic 55k średniego DMG na Ibukim @Basmacz osobiście nie znam ponoć kiedyś wyrzucili go z MSB czy sam odszedł podobnie jak @Krycin z Lobuz.Znany z tego że ma znajomego w klanie @RadeckijNasz nadworny historyk znawca okrętów i ekspert w balansowaniu stacjonarnych CV i nielimitowanych samolotów zza mapy @MayGyver main CV w naszym klanie na Langleyu Azell może mu buty czyści do tego od czasu do czasu bije habsburga...po kasku jak tylko nauczy się grać w WOWa @Cuba_xD nasz pilny uczeń zostawiony przez swojego mistrza nabiera ogłady trenując japońskie krążowniki i sobotnie odkurzanie domu @Stryk jedyny wyklęty w naszym gronie ponoć chciał napisać konstruktywny feedback na temat reworku CV bo co tam się Azell zna ale nie jest mu dane. Nasza najlepsza lotnia w klanie przynajmniej która lata No i ja @tomecz5 naczelny Czerwony Baron który nie umi w żadnej klasie grać ale zastawił skarpetki @panda_k tak twierdzi i zostałem przyjęty. Także oto nasze całe szacowane grono w skrócie. A zaczęło się od klanu emerytów.
 10. Bismarck (Tier VIII)

  zaraz zamykamy. Jestem otwarty na argumenty.
 11. Bismarck (Tier VIII)

  Mam straszną zwałę z tego gościa. Nie odmawiam mu wiedzy, ale god damn. Gdyby USA budowały Iowy masowo, żylibyśmy dzisiaj w Zjednoczonych Stanach Świata i Galaktyki. Najlepszy okręt liniowy - HMS Vanguard. Boom, change my mind.
 12. [GOFER]

  jestes zazdrosny bo zona nie jest taka zgrzebna co :D
×