Jump to content

Bloberinio

Players
 • Content count

  77
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  164
 • Clan

  [GOFER]

About Bloberinio

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender

1 Follower

 1. Losowania misji na francuskie pancerniki

  Huh? A co akurat pisałem takiego? No i poza przykładami oczywiście, jak De Grasse, Atago czy Tirpitz
 2. Aoba

  I to że już nie gra czyni go najmądrzejszym z nas. Cała ta dyskusja nijak się ma do rzeczywistości. Aoba dobra? Co najwyżej znośna. Nie bez przyczyny ma 2gi z najgorszych WRek a Myoko i klony 2gi z najlepszych. Tu nie ma w ogóle porównania. Dyspersja na Aobie ssie po całości, a przy 6 lufach, każdy miss boli jak dotyk pandy. Myoko ma 10 lufek, więc nawet jak dyspersja powie nuh uh, to i tak coś tam wejdzie. Jedyny krążek VI tieru który Aoba może wypaziować bez lęku to Cleveland, bo jak bedzie trzymac dystans, to Clevka za chiny nie trafi. Ale budyń czy galisonierka łatwo i bez większych problemów sypią na 14 km. Większość krążków z RoFem jest papierowa? No budionny który jest lepiej opancerzony niż Aoba na pewno. Tak samo Cleveland, do pewnego stopnia galisonierka. Nurnberg tylko odstaje z tym pancerzem.
 3. Aoba

  Do reszty się nie będę czepial się, ale last standa to może jednak nie polecaj. Wrzuć moduł na wytrzymałość steru i chwatit.
 4. Myoko

  Znaczy ok, ale to IFHE to Ci się przyda na Mogami i tylko na Mogami. Musiałbyś później resetować kapitana. Choć, osobiście, to polecam sobie zostawić Mogami w porcie i zrobić mu kapitana. Mogami na 155 jest obecnie jednym z fajniejszych krążowników.
 5. Myoko

  Jak się tam skupisz na tej pelotce, to coś tam będzie to robić. Ale to wtedy musisz bodajże manualne pelotki, aft i moduły jeszcze wrzucić. I jak zawsze, pozostaje wtedy pytanie o sensowność takiego wyboruy, kiedy CV jest mało. Chociaż, co prawda mówię tak w częstotliwości raz na pół roku, może coś się z tymi CVkami ruszyło, bo na VII i VIII to nawet się trafiały regularnie.
 6. Myoko

  Smutna prawda jest taka, że to już w zasadzie koniec tego co możesz wyciągnąć z kapitanów na krążki. HEAPy Ci nic nie dadzą, AFT możesz wziąć, ale CVek mało a i bez dodatkowych punktów zainwestowanych w pelotkę to kiepski deal. Manualki takie i takie to samo. Weź sobie adrenalinę i czujność i będzie git. I nie, kapitan dla jednego i drugiego niczym się nie rożnią.
 7. Split US CL/CA - dyskusja ogólna.

  Będzie taka sama jak przy splicie RU DD. Chyba że wymyślą coś innego.
 8. Blobsiqowy Artyzm Okrętowy

  A teraz wszyscy razem! Od C do E do B do U do L do A Uwaga bo przekleństwo sztuk 1
 9. Blobsiqowy Artyzm Okrętowy

  Ostatecznie zadecydowała moja niechęć do tego skina Emdena - 4ty komin spoko, ale wolałbym jakby był opcjonalny
 10. Blobsiqowy Artyzm Okrętowy

  Byłeś bardzo blisko, ale stwierdziłem, że 1 żaglowiec by się przydał.
 11. Blobsiqowy Artyzm Okrętowy

  Ok. Konkursik zakończony, nagrody wysłane. Panda coś tam zrzędzi jakoby jakieś nagrody pocieszenia coś gdzieś, ale to wiadomo, starcza demencja, nic pewnego. Dzięki za uczestnictwo, bardzo fajne te okręciki, nic tylko pogratulować.
 12. Blobsiqowy Artyzm Okrętowy

  Ok, to wygląda to tak: 1 miejsce: @BarnabaII 2 Miejsce: @genek012 3 miejsce: @ORP_Macierewicz Proszę się odezwać na privie do mua.
 13. Blobsiqowy Artyzm Okrętowy

  IIII zamykamy zapisy.
 14. Blobsiqowy Artyzm Okrętowy

  Do 14. Około 16 będę odpalał streama, więc niech chociaż mam jakis czas na wybranie tych paru, i o 20 szanowna komisja będzie debatowac.
×